Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.09.2012
2
0
0
34
bok ljudi...

Danas sam se registrirao jer sam novi u novom gradu bez prijatelja i znate kak je...

Forum je odlican i ima tolko stvari da neznam od kud bih poceo citati.....
 
16.09.2012
19
10
0
39
Fabrique Belgique
pozdrav raja.

ukratko; iz slavonije, 28 leta, tajo dvoje dece i zena je tu negde:icon_lol:

hobi sportski ribolov i sah i naravno uzgoj u medicinske i rekreativne svrhe

forum je odlican pratim ga od 2008god procitao na daleko i siroko, i same reci hvale za puno dobrih, pametnih i zanimljivih tema.

sa vutrom se druzim jedno sest godina, iza sebe tri outdoora i dva indoora neki uspesni neki manje uspesni ali sve u svemu ja zadovoljan.

:vb_wave:
 
21.06.2012
31
1
8
32
Pozdrav ljudi, ovdje sam jer smatram da covjek mora biti povezan sa prirodom pa tako i ovom izvanredno nutricionistički vrijednom biljkom i svim ostalim njenim svojstvima, pokusavam ne pusiti cesto jer mislim da uljeni covjeka i nema puno ambicije..
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
pusi kad ti se pusi, i normalno kad nemas obaveza da se mozes maksimalno opustit i ne razmisljat o nicemu...
a ovo sto uljeni covjeka i to, ovisi o tome koliko popusis i kako gledas na to... normalno ako je neki fizicki posao da nije bas odlicno zapalit prije, ali zasto ne...
ja sam znao zapalit, i to dosta, prije nekog posla, i obavio bi ga svejedno, normalno s vecim naporom i umorom i u manje vremena, ali obavi se, a znamo svi kako je sve zabavnije uz vutra...
ali kao sto rekoh, pusi kad ti se pusi :) svatko ima svoje, netko svaki dan pusi a netko 1 mjesecno... pusis kako ti pase i kako se osjecas ugodno/sretno...
i da :signs046:
 
22.09.2012
11
0
0
57
živim i javljam se iz Varaždina-Hr ,našao sam ovo zanimljivo štivo preko youtub-a emisije "na rubu" znanonsti,sa gostom Rick Simpson-om i ne prestajem se informirati o toj zanimljivoj biljci,mada mi je još puno toga enigma a ponukalo me informacija kolike bi se bolesti mogle izlijecit tom "travom" jer mi prijatelj i susjed boluje od Chronove bolesti pa me i to najviše ponukalo mada su svi veliki skeptici oko mene!!!!!
 
20.09.2012
1
0
0
36
Pozdrav ljudi otkrio sam ovaj forum prije 6-7 godina nakon par zapaljenih pljugi sa frenovima odlucio sam otkrit malo vise informacija o toj "travi" i to me je dovelo vamo :) i evo ta ljubav jos uvijek traje u pocetku sam pratio aktivno dnevno po par sati samo vutra.org ljubav na prvi pogled :p kasnije su dosle obaveze , selidba , poso i tako dalje , uglavnom prije se moglo pratit bez registracije i to mi je tad odgovaralo :) nisam jedini koristio komp + paranoja. Razmisljam veci duze vrijeme o indooru zato sto je situacija na ulici losa + potosio sam u ovih par godina novaca na losu vutru da mi je zlo kad se sjetim , zato sto nisam imao uvijeta za neki indoor a svaki outdoor mi je propo, sad je situacija bolja sto se tice indoora + ustedio sam nesto da to ispadne kako treba :) tako da mozete ocekivati dnevnik od mene, naravno uz vasu pomoc kolko god sam ja vamo vremena potrosio jos mi nisu jasne neke stvari. auuu mogo bi tipkat do sutra al ovo je za sad dovoljno :cvetak
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
:signs046: i samo ti procitaj jos par puta sve o indooru da se slegne gradivo :D da znas kako ce ic onda :)
normalno tu je ekipa ako di zapne :)
sretno!!