Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.09.2012
11
0
0
57
pozdrav svima iz sjevero-zapadne Hr-a,,,,,,,,,još se mu cim sa svime i svacime oko ovog al to je tako u startu ,,,,,,,puno ne znanja i skepticizma oko mene al cu vjerojatno to ubrzo prebroditi
-veselime pozitivna vibra ovdje na forumu,,,,,nadam se da ce tako i ostati
-to je vjerojatno ko i sa "ženema" jer sa njima nikad nisi na "ziher"poziciji lp.svima!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ide to tako-marfijev zakon,trazis jednu stvar-a onda nadjes neku drugu,davno izgubljenu/zaboravljenu..:signs046:
 
23.09.2012
24
5
0
33
Ajd da se i ja predstavim..
Inače dolazim iz BiH, studiram i živim naravno u DE, imam 21 god, uskoro 22 :p
Bavim se inače basketom, rolanjem rizli (i to je sport, a zna bit i ritual!),
vutru konzumiram od svoje neke 13-14 godine, bio sam par puta u NL na cannabis cup*ovima...
Ovaj forum pratim već dugo vremena, samo se još nisam registrovat htjeo, jer nisam baš ni bio
sa vremenom da pišem po forumu, a i kad se odlučim u tom sam momentu totalno lazy i načađen, da i zabobravim..
Ali no kako god, evo mene napokon ovde! :D

P.S
Forum je veoma bogat materijalom, sadržajem koji mi je dosta pomogao..
Jedina mana, je što nema baš neke nagle aktivnosti....
 
23.09.2012
24
5
0
33
Pa mislim, ono, logično je ako studiram da i tu i živim haha.. Malo zaebancije sa moje strane :p haha
Opet me puklo :p
E hvala na dobrodošlici Natura :)))
 
06.10.2012
37
4
0
52
Veliki pozdrav
Iz ZG-a sam imam 41 god
Vutru ponekad zapalim sa blizim prijateljima kad je neka festa tak da bude veselije al stvarno rijetko (par puta godisnje).
Za ovim forumom sam doznao naravno preko neta jer jednostavno, najbolji prijatelj je doznao da ima rak gusterace:icon_cry::icon_cry: naravno kopajuci svakakve alternative mislim da je hemp oil jedna od opcija za poboljsanje zdravlja.Eto prijatelji se nikad ne ostavljaju na cjedilu pa tak ni ja svog i pokusat cu mu pomoci koliko god mogu
 
12.03.2012
35
32
0
39
eto google vas izbaci kao jedini (kvalitetniji) balkanski forum pa rekoh da vidimo detaljčiće koje još neznam.......
puši se več 12 godina,grow-a se 2 godine,ne pije se alkohol,itd....
28.god. u dupetu,središnja HRV.,kompjutori i hardware,popravci pokvarenog i grow su mi hobi....