Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.10.2012
40
8
0
36
Postovanje svima, u vezi sam sa biljkom vec skoro 7 godina. nasa veza se svodila na vidjanje u proseku 3 do 5 puta nedeljno. na ovaj sajt me je dovela zelja za licnim uzgajanjem, jer me ubija cimanje sa dilerima, cekanje istih, i ne mogucnost dobijanja paketa na ler, u momentima kada mi je bila najpotrebnija :tuzansto vise citam forum, cast mi je i zadovoljstvo sto sam deo istog. inace sam diplomirani ekonomista, jedini pravi hobi u zivotu mi je.. :smoke18:
 
03.08.2012
19
0
0
29
t3761.gif
 

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
Najprije isprika..previdio sam ovaj topic, vec sam to odradio negdje drugdje dok se bas nisam snalazio pa rekoh da sad to odradim po protokolu :)
Muskarac, 30 god, cca 12 godina staza kao konzument, friski grower, sredisnja Hrvatska, inzenjer agronomije, sretno zaljubljen i sretan opcenito jer sam uz vasu pomoc ove godine odradio svoj 1 grow...lijep pozdrav svima od mene i puse damama na forumu :cvetak
 
31.08.2012
6
1
0
35
ajde da budemo pristojni i da se lijepo upoznamo :)
eto, bok, cura sam iz hrvatske i studiram informatiku...
ovaj forum sam prvi put susrela prije dosta godina, ali sam se registrirala tek ove godine u osmom mjesecu, kad se život zakomplicirao,
i trebalo je mnogo infomacija, i jako sam sretna i zahvalna što postoji ovakav forum gdje te informacije mogu pronaći, i gdje su ljudi spremni izaći u susret i nisu lijeni napisati savijet . :)
mladi sam pušač, ali sad kad gledam na to, uopće mi nije jasno što sam radila prije kad nisam pušila XD
inače imam problema sa ne spavanjem i ne jedenjem, pa kad zapalim, to je svaki put novo oduševljenje :)
Sad je došlo vrijeme da se nešto konkretno napravi, pa ćemo se vjerojatno još čuti i gledati preko foruma.
Eto, valjda je to to. :)
Pozdrav!
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
:thumb: .. hiii! ..ni meni nije jasno šta si prije toga radila.. ahahaha. just kiddin'.. :)
razumin te skroz.. neman problem sa spavanjem, ali sa prehranom da..
da nema frule, ne bi se sitila jesti danima.. sad san napokon sa 48 došla na 52kg.. so proud! :hehe:
ugl., welcome, čitamo se! :wave:
 
31.08.2012
6
1
0
35
@Pimp_Lady
Uvijek sam vjerovala da je to samo moj problem!!! Totalno si me razveselila sa svojim odgovorom, jer sad znam da nisam umobolna skroz :)
Da, i ja isto sa 48 na 51, i DOSLOVNO se nikad ne bi sjetila jesti da ne zapalim! HVALA!!!!
 
26.10.2012
7
1
3
36
23 godine, student u pokusaju, za forum sam cuo davno preko drugara i nisam verovao da je tako dobar i da ima toliko ljudi koji su u svakom trenutku spremni izaci u susret. drago mi je sto sam postao clan!