Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.10.2014
7
26
13
54
pozz
ja sam 46godisnji novajlija u svijetu kanabisa.travu sam probao kao 19togodisnjak pri izlasku u grad oko 22h u 23h sam bio kuci u kinderbetu.izlazak propao i ja vidim nije to za mene nego de pivica i to je to.uvjek me je interesirala alternativa pa sam tako iz znatizelje opalio 31 dan Brojsove terapije lijecenja raka u 100% obimu tek da vidim mogu li i kako funkcionira. od tada je proslo 3g u kojima sam bio godinu dana na zelenim sokovima po sistemu Boutenko i godinu na Walkerovim cijeđenim vocnim sokovima.zadnja godina je 80% sirovo i 20% kuhano .
e sad u tim mojim lutanjima internetom sam naisao na Ricka Simpsona i citao uglavnom forume na engleskom dok mi Google nije ponudio vas.posto imam problema sa spavanjem sjeti sam se te epizode iz mladosti i odlucio baciti Sanvale i Dormikume i punit ponekad prije spavanja sto i cinim zadnja 3-4 mj i to sljaka super.znaci samo 1-2 keca prije spavanja.
ove sam godine posadio 5 biljcica i uz pomoc roditelja dve su domace zenskinje stasale do berbe. male radi trima i balkona ali bilo je 120g. sve info i nedoumice sam rijesavao citajuci vas ali se nikad nisam postao.
u Petak mi je stara dobila nalaze da ima rak i odmah sam isao u probno kuhanje ulja i javio se sa par postova jer ni videa ni komentari nekada nisu dovoljni
sto ce se dalje desavati vidjet cemo, jer cemo se morati snaci za ulje dok zetva ne dođe
pozz
 
13.11.2014
6
18
3
lijep pozdrav svima,

evo ja sam zapravo staro-novi clan. regala sam se pred jedno 7-8 godina na ovaj site (ne sjecam se vise pod kojim nickom). u istrazivanju meni interesantnih tema google mi cesto izbaci vutru.org stoga sam se odlucila na ponovnu registraciju. imala sam nekih poteskoca oko validacije računa. na fbu sam se obratila za pomoc na stranici vutra organizacije. ovim putem se jos jednom zahvaljujem osobi @kobaja :D koja je zasluzna za aktivaciju racuna.

sto se tice mog staza u kanabis kulturi prisutna sam oko 14 godina ali 10 intenzivno. prosla sam dosta faza uzivanja: od one radoznale na samom pocetku, pretjerivanja, panike, prosvjetljujuce, rekreativne pa do ljekovite zbog problema s leđima i nesanicom. lijekove po tom pitanju nikad nisam pila iako da se moju doktoricu pitalo nakrkala bi me sanvalima i koktelom za leđa (tablete za opuštanje zivaca i umanjenje bolova). uvijek sam za alternativnu i prirodnu varijantu.

privatnica sam i posao mi se zna protegnuti na cijeli dan. najvise volim zalec, zapalit i mozak na pašu sa sedmom umjetnošću ili baciti neki game (generacija sam ljubitelja CS 1.6 ali odigram i poneku stratešku ili koje kakve varijacije na RPG, ovisi kak sam s vremenom)

sto se tice sadnje, nisam se upustala u to. ali okružena sam odličnim botaničarima . maybe one day,, :)
 
13.11.2014
6
18
3
@cill - vjerujem da cu se s vremenom i ja okusati iz ciste radoznalosti :) @powerseed mislila sam da stranica nije aktivna posto ju je "lajkalo" samo 16tero ljudi i nastala je 20.1.2014. ako se ne varam. ali eto, rijesila sam problem putem nje. tnx again @kobaji :)