Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.03.2015
12
18
3
Germanija
Добро вече.... Тражила сам на Гуглу "дување траве годинама" и наишла на вас. Имам 25 година,а дувам од своје 15. Пре две године сам родила свог сина,нисам целе трудноће ништа радила,ни алкохол ни траву,али зато месец дана после порођаја сам се поштени надувала. Сада то радим једном недељно,углавном петком и уопште не сматрам да чиним нешто лоше,кад је дете тих 3 сата са баком а ја осим та три сата немам ништа занимљиво у животу и то ми је све. Данас кажем да НИКАД нећу престати то да радим,а ко зна шта доноси будућност. трава ни у ком случају не утиче негативно на моје мајчинство... Поздрав!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Pišite latiničnim pismom kako bi svi mogli da pročitaju i razumeju vaš post.
244ti1c.jpg
 
21.03.2015
12
18
3
Germanija
Posto pišem na nemackom uglavnom,onda sam prinudjenA da na svom jeziku pišem cirilicom jer se na telefonu uvek ubacuju nemacke reci ili obratno. Ja se izvinjavam :) htela sam samo da se ostavim trag i napišem da sam ja jedna odgovorna i brizna majka dvogodisnjeg deteta,a svakog petka ostavljan sina sa bakom i odem pusiti. Imam mojih dva tri sata i ne dajem ih ni za šta na svetu! Pusim već 10 godina i NIKAD vise od trave probala nisam,niti ću. Alkohol nisam pila ima tri godine.
 
21.03.2015
78
152
33
39
Pozdrav,

u nedostatku kvalitetne vutre odlučio sam sam pokušat uzgojit nešto doma, jer frend već uzgaja i ne ide mu nešto (kreten se nije educirao) i onda sam krenuo tražit korisne informacije.
Do foruma sam došao preko googla, a utipkao sam mislim indoor uzgoj ili tako nešto.
Nešto o sebi hmmm? Rođen sam kao vrlo mlad....:rolleyes: šalim se.
Pušim travu od svoje 16 godine ono vikendaški, u zadnjih dvije godine sam počeo češće sada skoro svaki dan jednu večernju:joint2: za rješavanje stresa.
Ne drogiram se, volim čašu dobrgo crnog vina popit uz pljugu i imam 30 godina.
Pozdrav svim forumašima i svaka čast Vama koji nesebično dijelite svoja iskustva!!!