Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.05.2016
1
3
1
48
uvijek sam volila knjige ali sa dvoje male djece i uz život na selu nikako doći do njih..tako da sam se odlučila proguglati malo i pokušati sa e knjigama mada sam pobornik osjećaja prave knjige u ruci! Inače volim čitati skoro sve: znanstvene knjige-pogotovo ako su "rubna" znanost ali da ne objašnjavam previše: od E.von Danikena, Bosnića (Astralna projekcija) preko "školske" literature tipa lektira iz gimnazije Dostojevsko, Kafka, Hemingway te posebno poeziju Poa i Shekspear-a..ruski romantizam me oduševljava..dakako od domaćih Zagorka je iščitana laganini :) a From i Freud su opet na posebnom mjestu - ipak mistične pojave su moja prva ljubav i nadam se da ću ovdje uspjeti naći nešto. LP svima
 
30.10.2012
4
5
3
52
zahvaljujem.......

nadam se zabavnom, edukativnom i sadržajnom druženju na forumu.... :)

ispričavam se ako pretjeram sa smajlićima, ali imam kompulzivni poremećaj vezan uz iste....

Stidljivo nakon 4 god :D:D:D
Dobrodosao :wave:
uglavnom njegujem studiozan pristup problematici.... tek nakon četiri godine upijanja znanja sam se usudio nekaj napisati...:thumb:
 
14.06.2016
10
9
3
34
Bok :)
Ja sam zaljubljenik u vutru i eto,odlucila posaditi biljkicu - dvije.
Obje su izrasle i napreduju tako brzo da se svaki dan vidi pomak al nemam pojma šta da radim pa sam upisala ''vutra uzgoj'' i prvi rezultat je bio forum.
A i prije dok sam bila u srednjoj sam znala tu zaviriti i divit se vašim bebicama iako se nisam registrirala.