Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mr_nice

Aktivan Član
01.08.2016
52
522
83
34
pozdrav ekipo evo da se predstavim...pratim vas forum odprilike 4 godine i mogu vam se samo zahvalit svima od srca sto postoji tako vrhunska tema da za sve moguce probleme imate točan odgovor...ja sam veliki ljubitelj naseg hobia i to mi je jedna od najdrazih stvari na svijetu i sve bi dao da pomognem ili da to radim bez ikakvog straha... iskljucivo radim iz ljubavi prema dimu i osobnim upotrebama stoga ako kako mogu pomoc ili sta god tu sam ekipo sa srcem cu vam odgovoriti...sadim ajmo rec 4godina bilo je malo i outdora i indora za koj dan cu vam bacit koju slikicu do tad svima zelim sto vece zdravije i ukusnije plodove....:spliff: i hvala vam jos jednom dosta sam naucio od vas i od vaseg foruma svaka čast dečki a i cure...prociato sam pravila foruma par puta ali ako slucajno negdje pogrijesim molim vas ispravite me jer nije namjerno....jer znanja nikad dosta volim vas ljudi pozdrav... :vutra:
 
07.08.2016
1
3
3
70
virovitička
pozdrav dobri ljudi ,slavonac , brat u nevolji bez pomoči pa vas potražih ko posljednju nada ,danas pčinjemo sa malom količinompa ak bude sreče u potragi i nastavak, diagnoza rak gušterače,mete i na jetri i na žuči , srce ko čelik muke, puno sam vas čito i želim vam svima puno uspjeha i zdravlja
 
02.07.2009
103
174
43
E pa posle 7 i kusur godina na forumu, pade mi na pamet da bih mogao i da se predstavim. Red bi bio. :)
Ćao vutrasi ja sam Stepa, iz Srbije sam, desna obala Dunava.
Gajim bilje od 2009. uglavnom out mada jedne godine sam odradio i indor jer sam out neobjasnjivo preskocio.
Taj uzgoj 2009. sveo se na jednu domaju, koja je uspesno zavrsila zahvaljujuci forumu. I tad sam se navukao na grow.Sledece sezone nabavio sam brendirane reg. semenke (Early Misty i Aurora Indica) sa kojima sam bio vise nego zadovoljan, i čuvao sam semenke od njih sve do skoro, dok nisu nestale. Verovatno jesenas, a ja primetio proletos. :eek:
Tako da sam se vratio na domaju ove godine. Biće sledeće godine neke brendirane opet i kod mene valjda. Mozda da budem i ja malo moderan, probam i te automate.
Nisam bio dugo aktivan na forumu, pa nekako baš vidim promenu u odnosu na pre što se tice količine i kvaliteta informacija, pa i broja članova, svakako u pozitivnom smeru . :thumb:
Malo je komercijalizacija uzela maha sto se tice semenki, nije to nista loše, svakako su brendirane bolje nego one od neznanog oca iz paketa. Ali eto ima primera da su brendirane menke tu, a osnovni uslovi za biljke nisu čime se ne koristi pun potencijal brendiranih strejnova.
Pozdrav svima, nadam se da ćemo se još družiti i ispomagati, pa i dočekati što pre i to sretnije vreme kada ćemo izaći iz ilegale.
Samo hrabro u nove pobede!:rasta:
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Nisam do sada ni znao da postoji ova tema na sajtu. Upoznavanje jos traje :)

Pozdrav ljudi, da i ja kazem kako dospjeh ovdje :)
Dolazim iz BiH, Podrinje. imam 23 godine.
Davno nekada kao klinac, tacnije prije 7-8 godina kada nisam ni znao sta je trava a htio sam da provjerim, kucah na googlu vutra, jer sam to cuo negdje nekom drustvu. Prvo sam isao gledati slike, kad ono kako neke otvorim ono mi otvori ovaj sajt pored, tako se ja vratim na pretrazivac i kliknem na stranicu vutra.org i pokusam otvoriti neke teme, kad mi ono kaze da se moram registrovati, reko idi bestraga, odmah mi neki problemi prodjose kroz glavu, murija i to, reko bjezi odavde sto dalje. :D E posle toga 3-4 godine kada sam se upoznao s Maricom, opet se vratim na google da vidim sta sam ja to kao klinac trazio a nisam smio otvoriti, medjutim ne registrujem se, nego samo onako pregledam dozvoljene teme :) Sjecam se @PowerSeed ili mi je to neki fles, ali cini mi se da je ovu sliku imao i prije par godina :)
Pocnem saditi aut, s vremena na vrijeme pogledam ovaj sajt, cisto iz radoznalosti sta li taj sajt skriva, malo citam, pa ne citam mjesecima, uspijevao mi je aut jedno 3 godine koliko sam i sadio, kad cetvrte imam biljku punu sjemena, pojma nisam imao ni da se to treba djubriti ni zalivati kada su suse, ni da li je bolja kupovna zemlja od obicne u sumi, ma nista zivo,ne daj boze da sam znao za neki trening ili nesto a kamo li za to da se mozze uzgojiti u svojoj kuci :D
Poslednjijh mjeseci prije registracije citao sam najvise o medicini i legalizaciji, ali to preko IRKA-e, znate o cemu govorim.
A ove godine sam se registrovao tako sto odoh da zivim sa zenom, odvojeno od roditelja, roditelji staromodni, kanabis ne dolazi u obzir, droga, bla bla.
Zena razumna voli i ona.Zasadim ove godine aut i dodjem ponovo na vutra.org da se registrujem, opet nisam, reko trazi mejl, tu je lokacija bla bla, uhvatice me. napravim ti ja neki bezze mejl i ukucam sve lazno sto je potrebno, reko da zajebem nekog ko hoce da mi smjesti. :p Registrujem se. I 15ak dana pred kupovinu svega, citam, citam, citam, po cijeli dan i vidim da to ljudi po kucama uzgajaju. I citam ja citam i citam i razmisljam kako doci do opreme i nadjem i sve to i porucim i stigne i otvorim dnevnik i zavrsim uspjesno svoj prvi uzgoj.
Nisam znao da ste ovako dobra ekipa, ali sada znam da ste i vise nego dobra :D
Groweri, zelim vam srecu svima kao i sebi, i zelim nam sto vise grama, ulja, i sto vise izlijecenih medicinskih slucajeva pomocu Kanabisa kao biljke i lijeka !