Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.11.2005
3
0
0
Cao svima zivima!
Ja sam cula za Vas preko XpeRiMenT-a,jer sam procitala neki text file sa Vaseg Vam sajta..nesto o vesticama sa swacth satovima...i toliko sa se smejala.....i eto me ...sad istrazujem i vidim da nas ima raznih...ali jedno nam je svima zajednicko
---->VOLIMO ZELENO!!!!!!!!!!! ~)

Volim biljku,vise nego 'leba da jedem... ::super
 
26.11.2005
3
0
0
Flekice mala,do not be worry...MaKa je zilava i ume da se cuva... ~)
...a sto se tice preterivanja?????????

Pa to mi je omiljeni deo svake price...i kako sad da te poslusam??????????

Pa mislim stvarno....nema smisla... ::super
 
27.12.2005
2
0
0
Ja sam zavas sajt cuo preko frenda, on je u gradu nes poceo pricat kako ce saditi vutru.. i spomenio vash sajt.. i tako..eto mene..
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Kako da prikažem sliku pored mog korisnièkog imena?
Mogu postojati dve slike ispod korisnièkog imena kada pregledate poruke. Prva slika je asocijacija na tvoju poziciju i izgleda kao skup zvezdica ili kvadratiæa koji pokazuju kojiko ste poruka napisali na forumu. Ispod ove može biti veæa slika poznatija kao avatar, ona je generalno unikatna ili lièna za svakog korisnika. Na administratoru je da omoguæi avatare i oni imaju izbor na koji naèin æe avatars biti dostupni. Ukoliko niste u moguænosti da koristite avatare onda je to odluka administratora, trebalo bi da ih upitate za razlog tome (sirurni smo da æe biti dobar!)

Hehe to je iz pomoci svidja mi se. Ides na www.imageshack.us (ako ti je slika na kompu) ili linkujes sliku sa nekog linka i u profilu namjestis sve.
 
27.12.2005
7
0
0
Kako sam vas nashao ccc!!E pa lepo rekao mi jedan vash dugogodishnji chlan da trazite neki IRC server gde vas nece proganjati a ja sam bash admin na svom IRC-u i jako jako prkosim krstarici bash me smorila!!!irc.serbianlove.com port 6661-6669 i www.serbianlove.com Java Chat
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Super ti je sajt. Srca su super! Sve izgleda srecno i optimisticno! Samo nastavi ali mi ne mozemo da idemo preko tvoga sajta jedino da ti koristimo server i ukljucujemo samo u nasu sobu direktno ovdje sa foruma. Mada imali smo neki flash chat i nije bas najbolje islo.

Koristis E107 content management system?

Green nemoj da opet ispadnem slijep...


P.S Offtopic: koliko se tesko izjasnim bez smajlija :---)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Zar ne treba da bude negdje link ka CMS-u koji koristis? Ovog puta e107 link?

I ono dolje jeli admin vaseg sajta Arun...posto je on autor teme za e107 koji je na tvom sajtu?

Theme: SeRbIaNLoVe TeaM decembar 2005

Zar to nije: PhysioSnow Theme za e107?
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ma iskreno nije sad da te smaram nego ovakve stvari ti se mogu obiti o glavu. Google skida sajtove redovno sa njihovog indexa koji ne zadovoljavaju osnovne stvari copyrighta.

Hmm pitas se kako bih google mogao znati za to. Pa neko te prijavi sto desava vrlo cesto. Tvoj konkurent najcesce :)

Sem toga da bih se uspjelo na internetu na duge staze moraju postovati pravila ma koliko ona bila teska za ucinit.
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Pozdrav najbolji ste!!!
Pa i nije neki problem naæi vas.
Baš i nema nešto domaæih sajtova o mom hobiju,
tj.uzgoju svima nama drage biljke .
Veæ duže vreme sam vani pa èisto iz radoznalosti ukucah
u Google uzgoj,kad ono (':talas:')vi,
prva stvar.Prijatno se iznenadih (':D')

Jedini forum na kom se ljudi iz bivše Juge ne kolju i ne jebu mamu jedni drugima.Pa reko konaèno jedan normalan domaæi forum a uz to i koristan.I tako eto mene ovde.Veæ tri godine gajim mini biljèice èisto za vlastito zadovoljstvo(50-60 grama po berbi)imam neko iskustvo oko uzgoja(a bogami malo veæe oko pušenja i nekih drugih stvarèica ovde pomenutih) ali nije nikad na odmet èuti iskustva drugih.
Toliko za sada pozdrav svim èlanovima duvaèkog orkestra

I daj legalizujte to (':bravo:')

kad se vratim da se napušim SLOBODNO :rasta: