Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Holsten

Aktivan Član
04.09.2008
70
1
0
33
Zdravo svima zivim u Beogradu imam 18 godina wu pusim jednom u mesec dana cisto da se opustim xD ovaj sajt sam nasao slucajno ukucao u google sve o vutri i izbacilo mi je ovo tj. sajt i svaka cast No.1 sajt u svetu za sve o marihuani svaka cast i nadam se da cemo lepo da se zezamo i druzimo.
 
04.09.2008
9
0
0
32
oj...zovem se David i sajt mi je preporuchil frend sa jednakom zeljom koju imam i ja, a to je da nauchim sto vise o travi. Inache sam iz vz[FONT=&quot]-a. Drago mi je da sam vas nasel...chujemo se..bok
[/FONT]
 
17.07.2008
31
1
6
44
Loa je napisao(la):
Evo, da i ja napišem nešto.

Preko vikenda i praznika sam u svom rodnom gradu u Podravini, a dok je faks sam u ZG gdje studiram informatiku. Pronašla sam vas kad sam u google ukucala crvena muhara.


he,he imali smo slicno iskustvo...za vutru sam znao vec duze vrijeme,cackao sam po razlicitim temama iako se nisam nikada registrirao(ni inace bas ne patim od radjenja acaounta po phorumuima)

i onda,nakon sta sam se razocarao posljednjih godinu dana u tripovima(al samo u kombinaciji sa prirodom,nisam neki partijaner),poceo sam traziti alternative koje bi bile prirodne,dostupne i slicne iskustvu kakvo sam imao na lsd-u.
Za muharu sam znao od prije,samo nikada nisam bio siguran u doziranje,htio sam cut od nekoga na nasem jeziku sta i koliko toga treba pojesti.
tako sam ugooglao muhara doza i otvorila se vutra.org

od onda odlazak na forum mi je postao dnevni obred,i to ne toliko zbog zanimljivih i poucnih tema,koliko sam po prvi put nasao istomisljenike u vezi psihodelije:banana_rasta:!
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
blago nama s`tobom
ebo te lsd
nije ovo junky ustanova
moga si samo rec da si tražio muharu
i mi ti kažemo dobrodošao
da si stvarno čitao forum možda bi i shvatio priču istog
 
17.07.2008
31
1
6
44
Sorry frende to sam bio spomenuo samo na sta sam prije brijao. A posto mi je to bio prvi korak,naveo sam ga ne misleci niti velicati niti analizirati tu supstancu. samo informativno sam spomenuo kako je pocelo moje zanimanje za halucogene tvari. Jer i nije bas tako lako bilo doci do neke bolje prirodne alternative,barem ne u mom slucaju:(. A sta se tice mene,vjeruj mi nisam ja neki koji experimentira sa kemijom,niti nebi ovdje bio da sam takav,to je jedina iznimka koja sam ikada napravio u ZIVOTU. Pa ja ni majonezu ne jedem!

Procitao sam pravila odmah nakon sta sam se uclanio, izvinjavam se na spominjanju clanovima foruma,nece se ponoviti,stvarno nije namjerno..sorry
 
06.10.2006
7
0
0
39
www.noviforum.net
vozdra svima :)

član sam već više od dvije godine (još dok je bio onaj stari sajt) al eto...samo sam vas čitala :D
neki dan je frend prek mog kompa neš tražio na vašoj stranici pa vas se sjetih....he he
pa sam i vidla da mi je zadnja posjeta bila 15.10.2006 :)

al to će se sad promijeniti,jel te :))
 

octo

Aktivan Član
27.09.2008
81
0
6
45
bok ljudi zdravo mi bili !!! ja sam octo dugo mi je trebalo da se registriram vidim da ima ovdje dobre ekipe
icon14.gif
 

octo

Aktivan Član
27.09.2008
81
0
6
45
Evo pošto sam se načito i vidim da ovdje ima mnoštvo stvari koje me interesiraju svaka čast!!!
Počeo sam da pušim vutru pred nekih 10g i mogu reći kakva je bila onda nema više takve .
Dandanas ljudi puše svakakve gluposti i to za mnogo pare a para nema da bi se uživalo često .
I već mi je bilo dosta toga. Ikad sam izsurfao VUTRU sve se je promijenilo .Malo ljubavi malo pažnje i puno čitanja dođe se do finih, slasnih i masnih frulica .
SVAKA ČAST SVIMA I SAMO TAKO DALJE
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
958
1.461
163
Pozdrav svima iz Beograda trenutno !

Nisam znao da smo malo organizovani i bas mi je drago da imamo ovako nesto .Obicno sam bio na stranim stranicama kao TY ili pre SSC gde sam i ucestvovao u demistikovanju i gajenju cannabisa .
Vas sam naso malopre preko googla slucajno ali eto mene .Valjda nista nije slucajno ,haha

Gajim vec 15tak godina i to uglavnom napolju dok sam jednom probao i unutra i to je zanimljiva varijanta koju treba forsirati .Nadam se da cu ovde naci dosta informacija o tome i ako treba neka pomoc od mene tu sam .


poz
 
21.09.2008
3
0
0
46
Pozz svima, eto ja dogooglala, pomogli ste mi u nekim savjetima, pa se logirala i često naletim provjeriti što ima novo u svijetu zelenih. Sviđa mi se komletno cijela ideja i kako je vi ažurno odrađujete...Ako treba što prevoditi s engleskog javite...