Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.02.2009
2
0
0
36
pozzz ja se više ni ne sjećam kad i kako sam čuo za vas al već vas čitam sigurno 3-4 godine... bio sam ljen pisat postove pa ste me valjda izbrisali al sad sam se opet učlanio da postavim neka pitanja u vezi gljiva. inače sam student iz zagreba već dugo dugo pušim. prvi put sam probao kada sam rodici iz stana drpio đojint hehe i to je bilo prij nekih 8 godina. neću reć kolko imam sad da se ne zaprepastite:ludaci_lol:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Podsjećaš me na onog '70kg shita' , šta po debilnome nicku šta po pizdarijama koje pišeš, inače, i ja san iz Splita i pušin taman koliko si ti star, e da, ja ću brisat pizdarije koje napišeš, a u slobodno vrime san dežurni serator i babadroga ...

:signs046:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
a čuj od 40kg shita je nasto fini momak lucid dream, slabo ga sad na forumu ja se tu i tamo čujem s njim preko msn-a

Bongaš šta ti u zadnje vrijeme stalno pišeš o sebi da si babaroga i slične stvari, neki nedostatak samopoštovanja?:rofl:
 
12.02.2009
1
7
0
34
cini se da tu ide prvi post. onda se ispricavam na bezrazloznom spamanju. enivej, iz rijeke sam, studiram i lijena sam. prakticki zivim pred kompom, ali zivim za nesto drugo :)P
i ovoliko mi treba da mi daju vozavku u ruke. ovoilko.
 
15.02.2009
3
0
0
34
Jedan pozdrav svima iz Zagreba, naso sam vas preko neta jos prije godinu dana, dok sam pretraziova o mg sjemenkama, ali tek sada sam se uclanio, i odmah se bacam na pisanje trip reporta :D

Pozdrav jos jednom
 
27.02.2009
1
0
0
38
pozdrav svim "forumašima" i "forumašicama" iz Zagreba....bratić me je uputio ovdje koji član već neko vrijeme. pušim već 6 godina sad imam 19 pa sam mislio kako bi bilo dobro malo razmjenit iskustva i tak......a u zadnje vrijeme razmišljam ozbiljno o nekom growu pa bi htio saznat što više o tome :sun2: