Preglednost foruma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
07.11.2012
8
0
0
Wooow, wooow , wooow...ne bi me dugo...novi izgled...pa sviđa mi se! Ali treba mi malo da se snađem...eto sam ostavila prvo komentar na staroj temi-...jbg sori ...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Forum se hrani sadzajem zato i skuplja ljude na jednom mjestu. I google se hrani sadrzajem sa sajtova/foruma. Bitno je da je rezultat na mjestu i da posjetioc dobije odgovor na svoje pitanje pa nek trazi dalje ako ga zanima.


Unutar grow sekcije sam ubacio pitanja i odgovore da vidimo kako to radi. Smanjio sam text koji pokazuje. Primjer:

https://www.vutra.org/topic/9416-prvi-grow-par-pitanja/

Oznaciti temu za najbolji odgovor bi trebalo da mogu: osoba koja je otvorila temu, prijatelji, grow support i moderatori. Opcija bi trebalo da se nalazi odmah pored citata posta.


naj.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
preko tog primera vidim da ja sad mogu to da menjam, stoji mi tamo "nije najbolji odgovor", znaci ja (ili osoba koja je otvorila temu, prijatelji, grow support i neki drugi moderatori) mogu to da skinem kao najbolji odgovor ako se pojavi neki drugi bolji... nadam se da ce postojati neka intersubjektivna saglasnost oko toga koji je najbolji :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
stoji, sve 5 po tom pitanju, samo sam prokomentarisao mogucnost toga da ja skinem to sto si ti stavio, a da moj skine neko drugi
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Kod mene nema te opcije.
No,isto tako nema opcije prijavi post i sl...što je bilo dosta korisna pomoć moderatorima ako se pojavi nešto nelogično i za sklanjanje.
Trenutno se forum puni sa komentarima tipa...da da,aha, i sl...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
tog sam opomenuo, meski pre toga dva puta, bas se razbacao sa "komentarima" ;)
no ono sto vidim i sto je bitno je da su infrakcije proradile, a to za prijavi post mora da se sredi ako je tako da ga nemas, to jeste bitna styavka i pomoc, ne mogu biti na 100 mesta i sve registrovati na vreme, ni ja ni bilo ko drugi
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Prijatelji mogu sada vrsiti report posta medjutim izgleda da ce malo teze ici da mogu oznaciti najbolji odgovor ili ja nesto propustam :(

Jedinu opciju koju imam su moderi i onaj ko zapocne temu


@power ako mislis da ima bolji odgovor ti ga predlozi a moj oduzmi. Necemo se svadjat oko toga :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
aham,potvrđujem da se pojavilo 'prijavi' post...pa baš ako netko pretjera ili sl.,bolje spriječiti nego liječiti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
Vutragenjo je napisao(la):
@power ako mislis da ima bolji odgovor ti ga predlozi a moj oduzmi. Necemo se svadjat oko toga :)

kakva svadja covek :) pa samo sam istakao to da je ok da se moze menjati, jer tokom vremena moze da se pojavi bolji i potpuniji odgovor, sve stoji, sve ok, samo opusteno ;)
 

Smoke_Weed

Aktivan Član
10.09.2012
111
91
0
Dolina Vutre
predlog, nerviraju me postovi tipa: da, ne, jok, mozda... Bilo bi dobro ako bi se stavilo neko ogranicenje da se moze odgovoriti samo ako post ima odredjen broj slova, ili bar da bude ogranicenje za nove clanove.
 

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
Ja bih samo da čestitam ovim moderatorima i adminima i gorow supporterima na ogromnom strpljenju i razumijevanju.... ja vec ludim citajuci svakodnevno ista pitanja koja su odgovorena i slikovito propraćena milijardu puta... ima svaki dio i svoju temu i sve sve sve.... samo je LJUDIMA MRSKO ČITATI !!!! :thumbsdown:



:thumb: za ove što pomažu i koji imaju strpljenje....
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Napravio sam forum za vanjske i unutrasnje dnevnike. Sad treba sve dnevnike prebaciti na odgovarajuce forume. Postoji u adminu masovno premjestanje samo ja bas ne ynam preko tema koju tacno. Jedino da prebacimo sve vanjske pa onda da probam unutrasnje jer ima 31 strana dnevnika :(


EDIT: Prebacio sam 10 tema na vanjski uzgoj i izgleda da su nestale a nema ih na vanjskom :( tako da nemojte prebacivat dok ne vidim sto se desava.


EDIT2: Izgleda da sam ih prebacio na vanjsko uzgajanje.....ccc a ne fumam vec 10 dana eto ti na


EDIT3: 5 tema koje treba da idu na vanjske dnevike sam prebacio na vanjsko uzgajanje. Sad ih ne mogu pohvatat pa ako neko bolje zna koje su nek ih ubaci na dnevnike. Jbg...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
bolje ikad nego nikad ;) znas ono, sto je sigurno sigurno je, rece kaludjerica i stavi prezervativ na svecu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gagiba
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.