Prepoznavanje muske/zenske biljke i hermafrodita

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.04.2011
35
8
0
43
znači mogu je slobodno isčupati. al nebi reka da nema thc-a. mi smo prije čupali muške biljke i znali smo pušiti lišće. i isto bi te pucalo kad popuišiš malo više. ne tako jako ka kif. Je da je ružno za pušiti al kad nemaš što drugo.
 
27.03.2011
46
46
18
ljudi jeli moguce da su mi muske pokazale spol 10.06.?

pokazala mi se jedna mala kuglica na malom klicku pri dnu biljke i tako na dvije od sedam...
 

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
ja sam prije 2-3 dana skinuo musku. malo me cudi sto je od njih 6 samo jedna muska, a za jednu nisam jos siguran.
 
27.03.2011
46
46
18
moguce je jer sam danas skinuo tri muske a ostale su mi 4 zenke samo me strah da ne nastavi cvasti jersu tek oko pola metra
 

MrLaki

Aktivan Član
25.08.2010
139
9
0
40
Ovako prvo da pozdravim sve clanove foruma i da kazem da sam odusevljen forumom i nacinom na koji se pristupa uzgoju,veoma profesionalno svaka cast.Da ne duzim mnogo,posto nemam uslova za indor posadio sam napolju ove godine ali na zalost kasnije nego sto treba,pa imam neke nedoumice. Da pocnem na sajtu sam pre 7 dana imao 5 biljki koje sam tamo posadio,neke imaju najvise 12 listova neke manje pa me zanima kad mogu da ocekujem da pokazu pol(nisam u mogucnosti da idem cesto zbog daljine i obaveza) a ne bih da mi se muski tamo sire :) dodao sam jos 5 novih kad sam isao,koje sam drzao kuci u saksijama bile su visine par cm kad sam ih presadio,videcu sta ce da bude sa njima kad odem.nazalost sliku nemam.hvala unapred.pozdrav
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Posto vec hvalis za profesionalnost,mogao si da procitas nesto o tom profi pristupu,nije tako tesko.
Biljke ce pokazati pol kad odnos svetla i mraka bude bio 12h-12h,tada krecu da cvetaju. Neke ranije,neke kasnije. To ipak nije virtuelni svet pa da se sve odvija na klik,dakle moraces malo da sacekas. Imaj strpljenja. Ovo je definitivno prica koja zahteva strpljenje. Uglavnom se sve vraca duplo ;) Srecno!
 
15.05.2011
5
0
0
38
@Lucid
da da, upravo zbog rasta i konstitucije sam pretpostavio da je zenka, pa cisto da na vreme dobijem vasha mishljenja.hvala jos jednom i vidjamo se uskoro, kad ukljuchim AF :p i kad ih sve skupim.

@sekach
matori, sledeci put 3D :p

pozz
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Ja ne vidim ništa. Mogao si napisati koliko je stara, kakvo svijetlo ima itd. Pogledaj malo po forumu, ima zanimljivih stvari.
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....meni izgleda kao da ce bit cura jer su joj krenule one prve dvije dlacice iz kojih krecu pistile al vidim tu i neke kao vrecice iz kojih mozda nedaj boze izadu jaja (prasnici) tako da ono daj joj jos koji dan da se izjasni iako vjerujem da ce bit cura.....sretno i samo naprijed....