Prepoznavanje muske/zenske biljke i hermafrodita

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
r9sf.jpg



o ovome se priča...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
e svašta... ja sam odradio 3 growa zasad, i svaki put su grane bile simetrične, i na automaticima i "normalnima"
 
21.05.2013
34
0
0
Power Seed je napisao(la):
@Svemir da, imas musko/zensku kombinaciju, pa sad zavisi sta zelis, ako ti je stalo do semena ostavi ih da se druze, ako ne odmah skidaj mudonju. i malo ti je kilava ta devojcica, ima li sunca, jesi prehranjivao, ne preteruj sa vodom...

@nebitno yap, bit ce da dobro
power imam problem jedna biljka mi je izbacila muda ja ih pocupam i pocnu dlacice iz njih pogotovo na vrh
 
10.09.2012
26
2
0
37
Imam dvije biljkice koje su koliko toliko uspjele. Za jednu sam sigurna da je zenska. Bila je još jedna i imala je 'jaja' pa sam ju uklonila. Ali za ovu sam totalno zbunjena - nit jaja - nit te pistile il kak se to vec zove (oprostite na ne znanju ali ovo uzgajaam totalno bezveze)
pa može pomoc muško ili žensko ?
p.s. tamo u daljini tj jedan korak udaljena je ženkica - ako je ovo muško - dali joj to može zasmetati? tj ne kontam kako može :)

http://prntscr.com/1eyg5p
http://prntscr.com/1eygdc


Hvala puno :)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Ind. nevidi se spol na slikama ..zao mi je ....
Smetati ...ajmo ukratko .....kombinacija m+z biljka srednje kvalitete puuna sjemneki .... ..z-m biljka dobre kvalitete bez sjemneki ;)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
slikaj za koji dan kad se pojave kuglice na spoju listova i stabljike ;)
ako znas da je prva zensko,onda ti i ova mora izgledati identicno ili znas da nije zensko ;)
strpi se jos malo ,nepokazuju sve vrste u isto vrijeme spol :)
 
10.09.2012
26
2
0
37
Ma kad sam imala milijardu sjemenki sa svih strana pa ko zna - možda su drugacije vrste .. za prvu znam da je sto posto ženkica jer sam imala takvu i prošle godine i raspitala se, ugl njih prepoznajem - a ovo nemam pojma i pricekat cu jos malo :D
sve u svemu hvala svima - uvijek mi pomognete ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
zna se po cemu se zna da li je musko ili zensko, to sto si prosle godinine imala takvu zensku konkretno ne znaci nista, stavi fotku te 100% cure da pogledamo, jer mozda jeste mozda nije, ja navijam da imas srece ;)
 
16.09.2012
10
0
0
47
Brazil
GreenRyder je napisao(la):
.....muska biljka se uzgaja ako zelis polem iz prasnika (jaja:) za oprasit zensku biljku....

.....i ne pusi se jer na njoj nemas kaj pusit osim stabljike listova i jaja....=)

tu možeš popušiti tuki ,jebt imao sam 9 kom od toga dve ženske neko sjeme(neki skunk ma kurč.....) kupljeno preko slo-cro sajta ma sranje popizdio sam a briinuo se i sve uložio para...jbt leddddddd!!!