Prepoznavanje muske/zenske biljke i hermafrodita

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Harex brate čupaj to čim prije. Oprašit ćeš si ostale biljke i onda nemaš ništa više, plus što ćeš oprašiti sve u krugu 5 km. Jaja samo što nisu zinula, a onda je kasno. Čak mi se čini na jednoj slici da se jedno jaje otvorilo. Nije mi jasno čemu to čekanje do sada.
 

Regular joe

Aktivan Član
20.07.2013
59
16
0
Pa jel nije lose imati i koju musku biljku,znam da nedaje budove al daje sjeme i ti automatski sljedece godine imas sjeme za sadnju,ne moras se zajebavati sa kupnjom preko interneta osim ako netko ima zelju probati nesto novo
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
hey joe, pobrkao si loncice, muska biljka ne daje semenke, ona oprasi zensku biljku i na zenki dobijas semenke, tj musku ces posle moci da bacis (sto bi trebao sad) a sve tri cure ce ti imati budove pune semena, odlepices dok budes cistio da mozes pusiti... al mozda je najbolje da se ti sam uveris u to, samo hrabro :) treba imati muda da se upropasti ceo grow
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Pitam jer sam pročitao na thctalk-u da biljka svu svoju energiju usmjerava na proizvodnju sjemenki te se time smanjuje postotak THC-a.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
nisam siguran da je to dobra interpretacija, koliko sam se nagledao licno a i koliko mozes videti sa fotke, seed pods su prekriveni trihomima, smolom koja je u funkcija zastite semena, ne bih rekao da opada %thc-a, al merio nisam pa ne mogu da tvrdim ;)

2uoi6hg.jpg


na linku mozes da vidis primer iz jednog mog growa
https://www.vutra.org/topic/7649-roadrunner2-x-jet-47-experiment-by-powerseed/?p=164999 ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

Regular joe

Aktivan Član
20.07.2013
59
16
0
PowerSeed je napisao(la):
hey joe, pobrkao si loncice, muska biljka ne daje semenke, ona oprasi zensku biljku i na zenki dobijas semenke, tj musku ces posle moci da bacis (sto bi trebao sad) a sve tri cure ce ti imati budove pune semena, odlepices dok budes cistio da mozes pusiti... al mozda je najbolje da se ti sam uveris u to, samo hrabro :) treba imati muda da se upropasti ceo grow
Kratko i jasno,hvala
Jesi ti zavrsio neki poljoprivredni fax,smjer weed,pa lega sve znas
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skipe

BJN

Aktivan Član
09.08.2011
48
55
0
37
12. Jula sam bio u proveri i biljke su izgledale ovako:

DSCI0194.jpg

Visina im je bila do 1.2 metra i nisam imao bilo koje naznake kog su pola, drugo od tada na tom sajtu je padala plafon jedna kisa... :/
sta vi mislite, da li da odem sada ili kada se vratim sa mora kako bi odstranio muzijake (vracam se 25. avgusta)?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
a verovatno je istinit, samo sumnjam da taj pad thc-a moze prosecan korisnik registrovati, probao sam i oprasene i neoprasene od iste vrste i razlike nisam uocio
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
i treca je cura, ne znam sta te buni, pistile jasno uociljive...jbg, sad tek vidim i muske cvetove, pistile mi privukle paznju na prvoj fotki ;) dakle hermoslav ljuti, bolje bacaj i izvuci iz one dve maksimum koji mozes