Primorske Ljepotice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
Znam Wizdom, al preskupe su bile menke da bi riskirao out, ako nabavim jos koju hocu... tnx mercijana, da ta je najveca za sada al vidjet cemo na kraju, meni je bitno da sve dobro rode i budu zdrave.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Wizdom

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.427
298
109
The Mighty Jungle
vratio sam se stranicu unazad i vidio fotke sa sajta, stagniraju vjerojatno zbog tvrde zemlje..trebao si iskopati dobre rupe pa staviti kupovne zemlje, tesko se korijen probija kroz onu tvoju zemlju..
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
procitaj malo unatrag
Beli beli.... ne mogu te ostaviti tek tako,iako si me za srce ujeo :D Niko nema živaca da se vraća unazad, te da traži šta,kad i kako.... razumiješ šta ti pokušavam reći ;) Dnevnika je preeeviše, ko će povatat sve bitne činjenice svakog dnevnika.... to je nemoguća misija ! Vodi preciznu evidenciju svih relevantnih činjenica.... Ako negdje zaškripi onda ti se na osnovu tih "preciznih" info mogu dati adekvatne smjernice i uputstva ;)

Što se stagnacije tiče.... stavi sliku!!! Ako već moram da nagadjam, onda mislim da je do zemlje. Ti kao da si samo "posolio" zemlju sa sajta Teramagmom.... Davaj fotke i činjenice Beli !!! "Da mihi facta, dabo tibi aiudo"- daj mi činjenice, pružiću ti pomoć ;)
 

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
Rupice su sigurno 50x50 sa terom unutra, površinski je zemlja sa sajta. danas idem tamo zaliti ih pa cu veceras bacit fotke... ma volim i ja tebe Dz :* ..... uffff, sad bi najradje odustao od outa i nazad na stari dobri in
 

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
Pozz... Eto, kao sto rekoh, ljepotice su kao zaledjene. Ajde malo su narasle, al po meni je to premalo :( .... Kao da im nesto fali. Vidjet cemo sljedeci tjedan, malo sam podebljo gnojivo (5ml). Bitno je da su zdrave, a i ona najmanja je dosegla visinu največe. Ako bude 10g po biljci ja zadovoljan, pa ćemo drugu turu odradit kako treba.
IMG_20150520_101016.jpg IMG_20150520_101025.jpg IMG_20150520_101035.jpg IMG_20150520_101048.jpg IMG_20150520_101004.jpg
Ova je bila najmanja
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.427
298
109
The Mighty Jungle
zemlja je pretvrda i korijen se nemoze probijati kroz nju, neznam koliko biljki imas al odi kupit zemlju i iskopaj rupe bar 20l za svaku, ove lagano iskopas asovom i presadi u rupu s novom kupovnom zemljom..
 

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
zemlja je pretvrda i korijen se nemoze probijati kroz nju, neznam koliko biljki imas al odi kupit zemlju i iskopaj rupe bar 20l za svaku, ove lagano iskopas asovom i presadi u rupu s novom kupovnom zemljom..

vec sam napisao odgovor na ovo....ponavljam: rupe su 50x50 u kojima je 18l tere. samo povrsinski je zemlja sa sajta
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.427
298
109
The Mighty Jungle
za ovaj datum su i dovoljno velike..ako primjetis da ne napreduju kako bi trebale onda je problem u zemlji i u tom slucaju ti je lakse reagirati sad dok su manje. cime gnojis ako je plantela mozes i full doze davati kad gnojis..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Crta_Belog

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Beli beli... ne citiraj odmah ispod posta na koji se citat odnosi.... ne piši duple postove, već koristi opciju edit.... vodi evidenciju o starosti biljaka i naglašavaj je prilikom svakog apdejta.... ako ti je zemlja skamenjena,uzmi neku omanju alatljiku sa kojom možeš lako da manevrišeš, pa okopaj biljku.... pojačaj prihranu kao što ti je rekao Tarzan.... vidim hladovinu na nekim slikama, možda da malo okrčiš??? Ako sve ovo uradiš, a one i dalje stagniraju, presadjuj kao što ti je rekao Tarzan !

I pitanje, kada si sipao zemlju u rupe, da li si je zbijao???
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Crta_Belog

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
@Tarzan Pa 20 cm nakon mjesec i pol dana mi se i ne cini velikom :( ... Gnojim plantelom i slavolom, sutra jos jedno gnojenje sa plantelom list pa prebacujem na cvet. Mozda je zbog premalih doza jer me bilo strah da ne pregnojim, ali po meni su zdrave kao dren tako da sad idu pune doze mozda koj ml preko.

@Dzparanoja Pa di si mi lave, kako je kod tebe?! Eto umene vidis i sam, muku mucim al se nadam dobrom rezultatu( barem 20g po biljci).... Ma zemlja je prva liga ovo je samo povrsinski sloj od nekih 5cm sa zemljom sa sajta. Hladovina je na jednoj biljci jer je slikano u 8 AM, 15 min poslije je i ona bila na suncu. Brijem da sam i previse okrcio, al da, moram topirat jos par stabala... Ma ove cu pustiti do kraja jer su Jackovi na klijanju, al njih cu u pitare na sajt tako da nece biti greske :D... Nisam, sipao sam Teru i prekrio ovom sa sajta, jedino kad sam ih iz pitara unutra stavio malo stisnuo oko njih.

@ognjenizmaj Frende neznam di si ti i dali si ikad bio na sj. Jadranu, al tamo di ja odlazim na more zemlja je zarkocrvene boje tik do obale. :p

@đokson To si u pravu, tu di se one nalaze, eto u utorak je bilo u hladu 28 C u 13:30, a po noci mi pokazuje izmedju 15 i 17 C. Mislis da to ima veze sto su tako male?

Eto tjt, sljedeci tjedan su u cvatu i nadam se da ce biti zdrave i jos vece, a i pridruzit ce im se seke u pitaru al neznam dal za 7 ili za 14 dana .

Off topic pitanje:
-Koje dimenzije pitara su potrebne za outdoor auto/indika/sativa, jer mi je jedan dugogodisnji grower jednom prilikom rekao da kolika je biljka gore tolika je i dolje dužinom, sto bi znacilo da ako sadim sativu u pitaru treba mi pitar od 3m visine?! :crazyd:... A covijek je mnogo educiran i naputovan i ucio je od dosta poznatih growera u svijetu (vidio sam slike tako da nije patka), samo sto nikad nije radio sa zemljom.

-Dali je u Teru potrebno dodavati perlit? To pita frend, ja mu rekoh da nije jer je dosta prozracna pa me ispravite ako se varam.


A sad odo neki mango :joint2:, kaze cura da je uzela dim i vec je :let:... heheh :crazyd: