Primorske Ljepotice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
Sutra ih idem gledat sa mikroskopom i poslikam ih pa vam javim :D @Dzparanoja , prdonja jedan znam sve... al po njima mi se cini da su na pola cvata....brate automatici su, ne mogu 4 mjeseca od klijanja do berbe
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
@Crta_Belog kako 4 mjeseca kad si ih posadio početkom četvrtog koliko ja vidim po postovima, ili?
Srljao si na početku da ćeš sadit pa smo te uspjeli odgodit, sad srljaš da bereš. Nema šta, napravi fotosession nabaci sliku pa ćemo pogledat, samo nemoj ništa sjeć prije vremena, svi ti to vele za tvoje dobro. Na zadnjim slikama se jasno vidilo da ima tu još mnogo tako da za berbu nije ziher.
 

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
Dgv...Puštam ih još, sutra ili prekosutra idu pod mikroskop i na shooting budova pa vas izvjestim i dignem fotke... Al kazem, po meni jos 2 tjedna i tjt... :vozdra::let:

@No Joke Nisi me dobro razumio, mislio sam na to da ako ih pustim vise od 2 tjedna bit ce to blizu 4 mjeseca... al ajde, frend je kemijao s tim AK47 pa je mozda i nesto poremetio... sve u svemu, vidjet cemo konacan rezultat i razdoblje od klijanja do berbe pa cemo moci zakljucit neke stvari :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rancero

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
Neznam dali da radim update ili da plačem ili da se smijem...:objesen:... Krenuo sam na sjat u četvrtak u zoru da poberem tromjesecni uradak... Kad sam dosao na sajt, imao sam sto vidjet tj. ne vidjet................................................................................................. Nema niti jedne biljke :plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac::plac:.... 4-5 cm od zemlje ostala stabljika i tjt... Seo, zapalio cigaru, pustio suzu, zapalio cigaru, pogledao malo okolo sajta, sve normalno, nema nikakvih tragova osim utabanih rupa od životinja, opet se vratio nazad, seo, zapalio cigaru, pišao po svakom mestu di je bila biljka i rekao sam sebi; dogodine stari, sada si :vozdra:... Heh ironije, one male biljke sa zadnjeg photoposta koje su trebale zamijenit ove na sajtu su mi pojeli psi, gamad smrdljiva, da nisu moji sad bi sa utegom plutali na 30m dubine :objesen:......Ali... Uspela mi je ona jedna koja je bila u dvorištu, nju sam skinuo u utorak i eto sutra ide na probu. Bilo je 62 grama otrimanog buda tako da se nadam nekoj 25ici, a zamjenio ju je JH, jedini preživjeli i najveći od pojedene barće (proklijan 20.04. i ima 110 cm visine i smella kao lud a do cvata ima još dobrih mjesec dana ja mislim), tako da eto, tjt od ovog dnevnika a slike dignem ovih dana, sutra cu poslikat osuseno, a slike sa sajta necu ni stavit jer mi se plače... To bi bilo to za out ove godine sa sajtom. Mislio sam zasadit auto jos jednom jer taman stignem, ali rađe ne... A za in, e tu se jos tipkamo ;) :respect::wave::vutra: