Problem kod lišća

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Neznam da li nesto krivo radis... Kad je zasadjena?
Moja u indooru ima isto malo lisca zbog lose vegetacije (nije vidjela 18/6 rezim opce), ali hedovi se pune i opce ne izgleda lose.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
spuzva bobe, ona se jadna bacila u cvet, obzirom da lici da je saksija mala (ne znam litrazu, ali na tu visinu moralo bi biti bar 10ak L), jednostavno odbacuje sto joj ne treba i energiju usmerava gde treba, keep cool
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
@born to be green e imao i ja slican problem,sad cu ti tocno rec,posadjena negdje pocetkom 7 mjeseca,imala je malo svjetla na pocetku jer joj je neko drvo skrivalo sunce ali sam ja to drvo odsjekao i onda je pocela rast ko luda.cvjetat je pocela pred jedno 3-4 tjedna,onda su samo 2 listica na dnu bila zuta,sad sve sta vise cvjeta sve vise lisca joj otpada,svakih par dana nova internoda(ak sam tocno reko) prema vrhu ima sve žuće lišće.no ko šta vidiš,vrh je zelen i izgleda zdravo
@powerseed hvala men,da pitam dali ju je pametno sad ic presadjivat u zemlju onda?
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Onda je valjda normalno.... Kasno posadjena i zato je rjedja po mojem. Lisce inace zuti kad cvijeta, kako kod koje, a i jesen je ono ne!?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ne stigoh procitati koliko ti je vec u cvetu, ali licno mislim da ce preziveti i, ako je genetika ok, mislim da bude turbo, nije na odmet pustiti je da se bori za opstanak, ja sam imao par zapustenih jedne godine, bukvalno je na kraju svo lisce otpalo, prakticno se top hed osusio na vazduhu, skoro i mraz krenuo... al' je to treslo, brutalno. da je moja ne bih sad kopao i pretumbavao, bitno je da ima suncaaaaaa dok god moze, i sto vise
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ma lisce se bas i ne pusi, za jesen izgledaju normalno valjda(smoje biljke)

Uploaded with ImageShack.us.
daj se radje pobrini da ti se ne polegne biljka. head ce rasti i biti sve tezi a taj stapic koji si piknuo za vezat ju ne uljeva mi povjerenje, a i preblizu korijena je. nadji duzi ,zabij ga malo sa strane i vezi blize headu.
sretno prijatelju.
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
hvala svima na odgovorima,sharplaninac budem stavio sutra veci stap :D
a dobro pustit cu je da raste koliko god moze,pa sta bude nek bude
 
19.09.2011
19
0
1
SpongeBong je napisao(la):
eo decki opet mene,sorite za spam ali vas moram pitat ovo,je normalno da biljci u cvjetanju otpadne tako puno lisca kao sto cete vidjeti na slikama.biljka je visoka jedno 70cm,od toga 40 cm je samo prazna stabiljka jer je sve lisce popadalo,radim nesto krivo? :eek:hno:
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
p
omozite sta prije pls

Spuzvice! imam potpuno istu ovakvu bas sa ovim crvenim drskama. I meni se dogadjalo isto pa sam je presadio, ali se isto desava i dalje. Lisce valjda gubi boju zbog jeseni, ja drugog objasnjenja nemam.
 

kutije

Aktivan Član
07.07.2011
89
36
18
48


ovako to izgleda od mog registriranja unazad 2-3 miseca.
dosad san sve progura, i od nekih 20 mladica, koje su stradale uceci, 3 najjadnije su ostale, one bolje prije su stradale od svkocega,
i ostalo mista za ove 2.
moze mala pomoc, jedna se pocela susit, jos nije gotova, pitanje je jel moguce da je sjeba ventilator, obicni mali, prije 2 dana san ga malo pojaca i direktno je puva u nju.
ova druga je dobro, pa pretpostavljan da je do toga, jer obe imaju iste uvjete,?
Na cvjetanju su evo deseti dan, sveskupa, bice 1,5-2 miseca, s tin da su 20-tak dana bile na balkonu u losin uvjetima pa su se malo izduzile.

evo malo bolja slika

 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
za početak moj savjet ti je da smanjiš ove slike, i da koristiš edit..
nagrđuješ preglednost foruma, i otežavaš ostalim korisnicima ljepše i ugodnije surfanje te pomaganje u otklanjanju tvojih problema..

shvatite da nemaju svi brze internete, mislite malo i na one koji to nemaju! a ima ih dosta!
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ja mislim da ovo nema veze s ventom. Ili previse ili premalo odredjenog nutrijenta. Baci pogled na raspored hranjenja, ph, nutijenti... pod "Uzgoj FAQ"!
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Sad ce me opet zlo srezati kad velim da je to pitanje postavljeno vise puta i da sam ja sam na to odogovaro!!
E pa neces dobiti link. Ako se ne varam, cak je i u ovoj temi odogovor na to pitanje kaj je s tvojm biljkama!!
Da vidim kako ce svi sad linkati j.... linkove! Vise se ne cijeni trud i zalaganje, ocito....

P.S.-ali ja nisam ZLO-pamtilo i reci cu jos jednom: provjeri VLAGU u boxu! Ako je mala, evo ti odgovor! A kakva je to mala vlaga, e to ces morati sam....
 
15.09.2011
21
1
0
38
born_to_be_green je napisao(la):
Sad ce me opet zlo srezati kad velim da je to pitanje postavljeno vise puta i da sam ja sam na to odogovaro!!
E pa neces dobiti link. Ako se ne varam, cak je i u ovoj temi odogovor na to pitanje kaj je s tvojm biljkama!!
Da vidim kako ce svi sad linkati j.... linkove! Vise se ne cijeni trud i zalaganje, ocito....

P.S.-ali ja nisam ZLO-pamtilo i reci cu jos jednom: provjeri VLAGU u boxu! Ako je mala, evo ti odgovor! A kakva je to mala vlaga, e to ces morati sam....

A da?! Tak sam si i ja nes mislio samo se nisam htio praviti pametan pa reko bolje da pitam nekog iskusnog :) A kaj se tice surfanja po forumu, fakat sam ga presurfao cijelog jedno 10 puta, samo kaj nemrem sve odmah popamtiti ;) Hvala jos jednom, danas provjerim vlagu pa se javim opet ak to nije to :)

EDIT: Ostali, nemojte se sramiti, rado ja cujem i od ostalih misljenje :)
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
48
Pozz ljudovi, evo da ne otvaram novu temu, blitz question..autoflower u 55.danu zivota..znaci ostaje mu jos 15-20 dana. Lisce je na vrhovima pocelo mijenjati boju (smedje-ljubicasto). Jesam li sta sjebao, ili biljka stari? Za 2 dana jos jedno gnojenje, flush pa samo voda do kraja...trebam li flushati odmah?
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....nisi nista s*ebo......biljka stari i pocinje zutit......ako su ti male tegle za kojih tjedan dana isperi biljku (flush) i do harvesta ju vise uopce nemoj zaljevat......nek se namuci i povuce sve iz listova.....bolje se napune topovi a i lakse se poslje posusi.......

....lijepo izgleda vrh, svaka cast........
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
48
hvala ti na brzom odgovoru, pretpostavljao sam da je to u pitanju..iako me malo bunilo kako krece od vrhova lisca, i to najvecih budova, a ima jos fan lisca..
Biljke su u 5L posudama (koje nisu pune do vrha, znacicca 4-4.5l))..neki su bodovi jos dosta prozracni, a sumljam da se to signe popuniti u 15-20 dana...sta kazete?
THX!

edit: evo jos jedne fotke
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/522/17497357.png/]
[/URL]
 
28.11.2011
12
2
0
63
HGrow1.jpg


HGrow2.jpg


Prijatel je poceo prvi grow, Bubbler sistem.
Ima problema sa odrzavanjem PH koji mu puno skace sam od sebe u toku samo 24 sata.
Koristi vodu cesmovacu. Korenje na nekim biljkama je preslo u bledu zuckastu boju.

Znam da nije puno informacije ali uz slike nadam se da mi neko moze pomoci sa savetima.