problem s mirisom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Enolagay

Aktivan Član
30.08.2007
60
5
0
35
molim pomoc ,4 biljke auto bomba dvanaesti tjedan a mirisa nema,vrhovi izgledaju lijepo i zdravo.mirisa nema tek dok ih pritisnem osjecam slabi miris.prostorija je dosta suha,vec ih dva tjedna zalijevam cistom vodom. u cemu je problem ???
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
I ja se pitao čega ali je automatik, valjda cvijeta 7-8 nedjelja. Hebeno je ljeto za grow, vručina i niska vlaga. Samo zalijevaj i nemoj da presuši. Lijepe li se prsti šta nakon pipanja heda?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
jao teških problema, nema mirisa...

neki muku muče da prikriju mirise a on se žali što ga nema... :icon_lol:

to sve ovisi o vrsti druže moj. neke mirišu od malena, neke kad procvjetaju, neke mirišu tek kada ih izvadiš nakon par tjedana iz tegle.

moj Think Different je automatik i mirisao je na početku cvjetanja da se osjetilo na 10 metara od sajta, sad kada je zreo nema mirisa dok ne zabiješ nos u vrhove...
 
20.04.2011
35
8
0
43
i meni je taj problem. imam 4 critical+. čitan po forumima da imaju jaki miris i puno smole. A meni ni jedno ni drugo. u 7 tjednu su cvijetanja. Jedino ako je problem u tome što su uzgojene pod malo većom temperaturom 34 do 36 c i imam problema sa niskom vlagom, vrti se samo od 32% do 45%