Problemi!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.05.2013
21
3
3
29
Pozdrav svima.Imam jedan problem koji neznam kako da rijesim! Kad sam bacio sjemenkice proklijale su za 4-5 dana sve je bilo ok stavio ih u zemlju super sve islo medzutim evo nekih deset dana nisam bio u mogucnosti da biljkicama pruzim svetlost sunca nije bilo kise su padale stalno je mracno bilo i zima napolju bile su unutra u sobu na dobroj temperaturi i samo rasle u visinu! Sad su narasle nekih 10 cm je stabljika tanka skroz i na vrhu samo 4 mala lista skroz mala.Sta sad treba da radim cudno mi izgledaju tako visoka 10-12 cm a samo na vrhu skroz mali listici! sad je evo bolje vreme dali da je iznesem napolje ? sta da uradim stabljika je tako velika a tanka strah me da se neslomi neznam ni sam sta da radim? Pomozite ....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lulamira

blackfox

Aktivan Član
04.05.2012
216
864
93
40
Ako je ljepse vrijeme stavi ih van na sunce i zatrpaj zemljom tu stabljiku koliko god mozes pa ce bit manja mogucnost da se polomi..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: maSe

LakoMan

Aktivan Član
25.12.2012
82
15
8
zatrpaj je preko pola! izduzila se zbog nedostatka svijetla! a i vec ima o tome tako da nezam cemu nova tema!
 

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
bacaj se na citanje ako nesto ocekujes od te biljcice. sorry na jos jednom off-u ali sjedni i citaj kad god mozes i otvori dnevnik pa ce bit nesto od tebe :) dobrodosao i sretno! :goldmaryjane:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lulamira
25.05.2013
21
3
3
29
VenloNL je napisao(la):
viđalo se takvih biljkica već po forumu...
ajd' ako ti nije mrsko,stavi sliku da vidimo koliko je tvoja šlang i visoka :)
sutra ide slika :p zao ce mi bit ako propadnu a bas sam planiro dobar sajt za njih jos sam kasno posadio :S jbg