Problemi????

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Da se razumijemo, PH vode ćeš svakako i dalje kontrolirat i držat u granicama, čisto da ukoliko bude problema ikakvih u budućnosti možeš reći "nije PH i sve što zbog njega može bit". :)
Ne očekuj oporavak već oštećenih listova. Sretno dalje!
 
14.01.2013
48
215
0
45
Noord Holland
Dragi modovi,ajde da se uvede nešto tipa upitnik na koji će se morati odgovoriti pri postavljanju ovakih pitanja?Ja ću rado to prevesti sa engleskog i dati nekom od modova da okači negdje.Ili kako god već.
Informacije potrbne za neku diagnozu bi bile konciznije i na jednom mjestu,umjesto u 7 postova..
Tako da se izbjegnu pitanja tipa;Ja nekad kašljucnem a bome i prdnem:icon_sad:Što bi mi moglo biti?:signs053:
 
14.01.2013
48
215
0
45
Noord Holland
He,ako će ga koristiti ko ovaj što je naveo loop,onda uzalud vam trud svirači...A i taj je već heftan tako da nema smisla..
Onda ću odraditi bolju varijantu.Ima jedan jako dobar thread-uradak;"Kompletni vodič,o bolesnim biljkama,ph i pests problemima."
Prem da vidim da je dio toga sa (icmag) već objavljen,budem preveo u cijelosti.
 

dzukac

Banned
Banovan
29.10.2012
31
0
0
43
Ej aj prevedi i thctalk ,420magazine,high times,.rollitup,,,,,,,itd,,,,,al gramaticki ispravno:))))pa se vidimo za koju godinu:eek:vca
 
03.03.2013
2
0
0
ja imam dvi, isto imam problema sa listovima, ja svoje lose ili bolesne listove sisam, broj jedan- ne crpe energiju iz zemlje, za oporavak tih vec propalih listova. i drugo, dobijaju vise svijetla ispod i iskreno to im bas nista nesmeta, cak ide nabolje, takoder moras pazit na visinu svijetla da nije previse blizu, jer je dosta zagrijava pa dosta brzo voda ispari a zemlja susi a zatim i ona, sta dolazi do susenj listova, nemoras se ustrucavat stavit svijetla malo vise, meni sve vako vec opisano dobro ide, ti probaj jednoj posisat listove i malo digni svijetlo pa ces vidit sta bude, sretno..
 

reizor1990

Aktivan Član
23.04.2013
53
47
18
Moze pomoc? Upropastio sam bilj sa slabim svetlom tj. koristio sam stedljive sijalice. I otishla je dosta u visinu. a u shirinu nishta. Pre tri dana sam ubacio Hps 250w u boxu 60x60 i visina 150cm. Kao ventilaciju koristim jedan kucni ven precnik 10cm i 2 kulera od kompa. I naravno uz to i tri nove biljke.. E sada posle tri dana hps ova najstarija je pocela da cveta. Devojcica. :lock: Da li je moguce nju da kloniram posto je zaostala.. Evo i nekih slicica... Unapred hvala...


[/IMG]



[/IMG]






[/IMG]
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
mozes topirati sami top biljke posto nemas bocnih grana da rezes ..a zasto ju ne cropas i onda pustis da odradi svoje sa ostalima ??:....bit ce ti velika guzva s 4 kom u tom boxu ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

reizor1990

Aktivan Član
23.04.2013
53
47
18
Ja sam mislio zbog prostora je pomeriti. Sa ovim malima planiram Lst pa ako uspem, uspeo sam. Nego jos jedno pitanje. Jel mogu proshiriti box sa ovim hps250w? Mislim koliku povrshinu moze sa hps 250w?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
reizor1990 je napisao(la):
Hvala. Jos samo jedno pitanje. Na kojoj udaljenosti da mi bude hps-ica od vrha biljke?

pa to sto kaze kali, moras izmeriti temp. u visini vrhova pa shodno tome podesiti, lampa ne bi trebalo da ti je dalje od 30ak cm. od vrhova jer onda gubis lumene
 
30.04.2013
34
35
18
34
Zdravo dobri ljudi,dobre volje iii dobrog raspolozenja.. nzm dje da pitam,al pitacu odje posto sam novi na forumu i to,pa ne zamjerajte molim vas.. Imam problem,to jest,vise je pitanje jedno,da li da gasim ventilaciju posto ugasim svjetla????
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
A mislim da si i malo nestrpljiv...
Dam se kladit da si od 3 posta sva tri ispucao na isto/slicno pitanje u razlicitim temama.

Daj probaj ugasiti pomicanje zraka u dvoristu....
 
06.05.2013
13
3
0
pozz imam problem :/ Biljka mi je u vegetaciji i htio sam ju vezat tj. LST napravit i onda mi je pukla nekih 10 centi od vrha (bila je visoka 70 cm)...Otkino sam taj dio koji je puko i bacio. Sad mi je taj dio supalj :/ Sta mislite oce prezivit ?