Promatranje zbog sumnje na zloćudnu novotvorevinu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.09.2015
9
9
3
39
Bok ekipa!

Pratim vas odprilike 2 godine. Poceo sam pratiti jer mi je otac imao rak prostate...on je izljecen barem tako pise u nalazima a i on se osjeca sasvim ok... imao je zracenje i operaciju... uz operaciju i zracenje uspio sam mu dati ulje koje sam ja napravio od biljaka koje sam uzgojio... radilo se o biljkama( z7 i white rhino)..to je jedan dio price..

Drugi dio price je o meni... darovao sam krv i imao sam prilike u jednom labaratoriju usput svoju krv provjeriti privatno...kad su mi javili da mi nisu nimalo dobri parametri jednog markera a radi se o NSE (neuron specifična enolaza) koji iznosi 20,43 a normala mu je <16,3 trnci su me prosli citavim tijelom i svakakve gluposti po glavi... drugi tjedan cu ici pulmologu pa cu vidjet sta ce tocno bit dalje...na uputnici mi pise "Promatranje zbog sumnje na zloćudnu novotvorevinu"

e sad ostalo mi je odprilike 12 ml ulja koje je bilo smrznuto... dal da pocinjem uzimat ili cekam nalaze i kako da uzimam?
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Znas da markeri nisu bas pouzdano mjerilo tako da se nadam da je ovo samo mali stres i da ces poslije pregleda nabacit osmijeh na lice :) sto se tice ulja uvijek ga je dobro imati i pomalo konzumirati tako da ako imas prilike da odradis jos jedan grow nebi bilo lose pocet sa priprama;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: radioaktivnikupus
28.09.2015
9
9
3
39
Znas da markeri nisu bas pouzdano mjerilo tako da se nadam da je ovo samo mali stres i da ces poslije pregleda nabacit osmijeh na lice :) sto se tice ulja uvijek ga je dobro imati i pomalo konzumirati tako da ako imas prilike da odradis jos jedan grow nebi bilo lose pocet sa priprama;)
i ja se nadam da je ovo mali stres :) imam jos nesto afgan kush rydera ali da piknuo sam 3 sjemenke z7 i 2 sjemenke white rhina tako da bude za nedaj boze...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
U apoteci kupiš PVC modele za izradu svijeck. Radiš sa kokosovim maslom, koga na blagoj vatri istopis i ulijes u kalup. Onda injekcijom unutra injektiras hasis ulje i staviš u frizider, da se stvrdne. Onda to gurnes, 1 kom. svijecke u analni otvor.
Vaporizer ti ovaj preporučujem. Odličan.
HTB18SxdHXXXXXcvXpXXq6xXFXXXJ.jpg
 
Poslednja izmena:
28.09.2015
9
9
3
39
Mario rijeci ti se pozlatile hahha bio sam na pregledu marker se nije pokazao kao pouzdan... sve je ok.. dobio sam sad filing kako je to "biti bolestan" sad znam kolko je to tesko stanje kroz koje prolaze bolesni ljudi i ljudi koji cekaju na 100%tnu potvrdu da su bolesni....dobro naucio sam raditi svjecke....od sad definitivno cijenim sto sam zdrav!!! i da ono najvaznije sigurno ako cujem za nekoga da je bolestan a da mu ja mogu pomoci sa znanjem kojim sam stekao na forumu...ostalim uljem sigurno cu pomoci...

Cill i Mario u svakom slucaju hvala Vam na iskazanoj pomoci!
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Drago mi je da se tako ispostavilo, no bez obzira to ne znaci da ne treba imati uvek ulje pri ruci.
Ja na to gledam kao na andol sada, jednostavno ne znas kada ce kome zatrebati i uvek treba imati kraj sebe. Ne samo zbog sebe, vec zbog bliznjih.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: radioaktivnikupus