Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jelen

Aktivan Član
13.12.2010
85
8
0
44
Moram se ubaciti :) Kratko sam na forumu ali naleteh na neke stvari.

Gajba je napisao(la):
Moj prvi grow...

evo sad citam da i nije bas dobro sadit u zemlji iz vrta, jbg malo sam zakasnio...
posadio sam je prije mijesec ipo dana, nista posebno nisam ni radio, drzao sam je na prozoru i pomalo zalijevao vodom...
i dobro je izrasla, jedino sto me muci su dvije zute fleke/tockice na donjem listu.

Evo biljke: http://i28.tinypic.com/34fh83b.jpg

Molit cu vas za savjete, jer ja bas nemam iskustva s ovim... i da, sta cu s ovim listom, imali lijeka?

QUOTE
zlo&naopako;https://forums.vutra.org/threads/1465-Vodic-za-bolesne-biljke-i-nedostatke-u-prihrani[/url]
http://vutra.org/problemi.php
https://forums.vutra.org/threads/1436-Uputstvo-za-upotrebu[/QUOTE]

i onda dolazi grow inzinjer da resi stvar :D

[QUOTE=The Vlada;
nije to nista i ja sam nov u ovome ali i moje su sve tako pozutele na doljni listovi opusteno samo

ima svega :D

rep za temu, umreh
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
pac je napisao(la):
evo ja sam se prijavio u vasu stranicu,najvise iz znatizelje...zanima me gdje bi mogao nabaviti sjemenje,marihuane ili necega slicnog...naravno ne u svrhe pusenja i ostalog drogiranja,vec u svrhu znatizelje i mozda cak medicine...!?!?!

sto je najsmjesnije lik je stavio svoju temu pod nazivom uzgoj u podforum NAJNOVIJE,vjerojatno misli da je na forumu zabranjena uporaba kanabisa,pa se kao opravdava:rofl: :rofl:
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
kolko se grama dobije od jedne stabljike?
e i di bi bilo najbolje posaditi izvan kuce marijuanu :DDD
i kolko bude otprilike velika stabljika

Prvi post novog člana.... al ajde barem se potrudio pročitati malo prije postavljanja pitanja xD
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
SlowRider je napisao(la):
dobar je rast biljke ali jesi vidio jesu li ti sjemenke muške il ženske?da poslje ne izbacuješ muške biljke.sad ti je gotovo ali kada češ opet imat sjemenke da se ne buniš...tamo di se sjemenka ajmo reč držala za biljku imaš jedan kružič di je kao bila peteljka od biljke e ako ti je taj krug pravilnog okruglog oblika onda ti je sjemenka 99,9 posto ženska.a ako je taj krug jajast spljošten onda je najvjerojatnije muška.trebaš dobro sjeme nač.
.......
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

SlowRider

Banned
Banovan
27.04.2011
21
4
0
47
koji si ti lik he man.šta je tu smješno?nisi nikad čuo za to?nisi nikad bio na drugim stranicama osim ove?strpi se malo da pronađem taj tekst.i vidim da si pun znanja pa jedno pitanje bi te pitao?jel možeš navest biljku da proizvodi ženske sjemenke samo?zanimam me?
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Op op.. sad će ga He-Man srediti onako fino u svome stilu :icon_lol:

Slowrider, dobronamjerno ti savjetujem, ako se želiš zadržati na forumu da malo prestaneš sa dijeljenjem mudrosti, sve dok ne uzgojiš biljku - barem jednu.
Jer ovako ćeš samo sj*bati ostale jer NEMAŠ POJMA.
 

SlowRider

Banned
Banovan
27.04.2011
21
4
0
47
hahaha neka mi odgovori na pitanje ako zna i ako je pametan.kaj se ovdje ljudi cjene samo po postovima ili?kaj ču dobit ban zato šta se raspravljam s čovjekom.tarki čitaj teme pa češ vidjet da uzgajam.i kad me več vučeš za jezik to šta piše prvi uzgoj itd šta mora bit istina?neka me ljepo kulturno pita od kuda mi to i takve stvari a ne ovdje stavit.vjeruj mi imam ja dosta iskustva sa uzgajanjem.to šta ja ovdje prezentiram 1 posto to je moja stvar.vidim da se ljudi cjene po postovima.pa ajmo otvorit temu sa kvizom nekim da vidimo kolko ljudi stvarno imaju znanja.a ne svi samo pričaju jedno te isto u svakoj temi i postu samo na drugačiji način.i baš bi volio da mi heman da odgovor na pitanje i naravno bez googlanja.ne pravim se pametan i nisam jedan od čobana šta dođu tu a neznaju šta je biljka.tvrdnje za koje niam siguran napišem da nisam siguran. i to šta sam napisao za sjemenke je sto posto točno i nije iz moje glave.vodim bilješke več godinama i istražujem na svoj način al naravno uz internet.na 8 foruma sam učlanjen i svugdje su normalni ljudi samo smo mi balkanci ovdje čobani.to sam vidio na forumu u koji sam učlanjen i forum je 10000 posto profesionalan.tako da nebi pričao da nisam siguran.ako radi ovog zaslužujem ban neka.a ti me ne procjenjuj po postovima jer je to površno.a ako je heman pametan i moja izjava mu je smješna onda odgovorno i sa sigurnošču mogu reč da je u krivu.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Kao prvo, ajmo odavde početi...
Znači tvoja genijalna metoda sa sjemenkama.. (koja je bila na forumu jedno 150 puta).
Znači, samo nekih 10% sjemenki zadovoljava taj kriterij... Dakle, 10% su ženske? Hmmm, da imaš iskustva znao bi da je jedno 55-60% sjemenki po difoltu žensko.
Nuff said.

Drugo.
Guraš se di ne treba. Dao si iznimno glup savjet iz svog iskustva (a imao si sreće), a nitko te ništa nije ni pitao.
Netko da te posluša može izgubiti sjeme, vrijeme, novac i dim.

Treće.
Ljudi se ovdje ne cijene po postovima. Cijene se po doprinosu ovom forumu, koji je cijenjen na osobnoj bazi, a dakako i postovi tu igraju ulogu, ali veoma minornu.
Obzirom da je tvoj doprinos jednak nuli (i manji za sada), to kaj imaš 30ak postova je sasvim nebitno... Bilo je članova koji su došli na forum i nakon 5. posta se vidjelo da znaju, i dobili su neki respect od ostalih članova (tu ne pričam o ovim glupim kockicama).


Četvrto.
Grčiš se momku koji je ovdje puno duže od tebe i koji zna znanje... I još ga provociraš. Pa ko si ti da se on tebi dokazuje? Ne samo ti, nego bilo tko.
Nemoj uzimati za zlo kaj te ovdje arhivirao, jer ono, svakom se desi jebga.

Tak da još jednom... Nemojmo dalje ulaziti u rasprave, ovo je tema za zaebanciju, ako ti se rade kvizovi, radi ih bro slobodno, ili šta već god hoćeš.. Iako to nema smisla i ispast ćeš opet lik koji pametuje, a takve ovdje nitko ne voli. Pomoći ostalima svojim znanjem je ok i sam smisao ovog foruma, ali da se idemo grčit "ko zna više" nema apsolutno nikakvog smisla.



I neka priča tu završi, želim ti svu sreću u daljnjim postovima... Samo polako.


Dejm opet previše pričam.
 

SlowRider

Banned
Banovan
27.04.2011
21
4
0
47
nisi u pravu.ni malo.samo ču ti to reči.fakat je forum u banani.mislim ekipa jbt.odlazim odavde sa foruma.samo pljujete jebote druge.mislite da sve znate a ima tolko propusta.tu ste stvorili neki svoj kult i samo se sebe i toga držite.a ja i dalje ne vidim odgovor na svoje pitanje.sad slobodno ovo ostavite ovdje i sprdajte se kak idem s foruma kak sam se uplašio i takve stvari.nego s takvim mozgovima se neda raspravljat.tupite svoje.ovo če zvučat jadno i umišljeno ali neka. kad bi ti rekao koga sam upoznao i di sam živio 4 godine i ko mi je bio mentor nebi vjerovali.žao mi je šta sliku postat nemogu zbog sebe.pitaj me bilo šta ali bilo šta i za svaki krivi odgovor dobiš od mene 100kn.sad idem čim nađem di se account briše.i evo vam teksta za sprdanje.
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Nemoj se pokopati jos dublje...

Ne moze se vidjeti spol iz sjemena, gdje god si to procitao, procitao si smece i ako tog covjeka nitko nije popljuvao, onda je i forum smece...

Sto bi seedbankovi dali za takav nacin raspoznavanja spola biljke...imali bi onda feminizirano sjeme stabilne genetike...
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Acc se ne moze izbrisati...moze jedino administrator, ali tome nema razloga...

Ukoliko vise ne zelis biti clan, samo se vise nemoj vracati...ili zamolis nekog od tima da ti banira acc...

Iako bi ti ja preporucio da se malo ohladis, promislis jos koji puta o svemu i ipak ostanes u ovoj zajednici...jer nikome ovdje nije do prepucavanja, vrijedanja ili napadanja...tu smo svi prijatelji i pokusavamo stvoriti drustvo u kojem se svi podrzavaju...
 

SlowRider

Banned
Banovan
27.04.2011
21
4
0
47
gle ovako.nisam djete,balavac niti sam idiot.ponavljam ZNAM šta pričam.neču dopustit da se tako neko sprda samnom jer heman nezna moj potencijal.ovdje se niko ne podržava.u svaku temu koju sam ušao vidim od nekih članova ono "od kud si ti pao","tak nečeš ni čavle uzgojit".u svakoj temi neko pljuvanje.ok poslo sam adminu poruku da izbriše moju temu i account.ne kažem da su svi ovdje u banani.a za mene je moj post koji sam napisao dečku da mu pomognem dobar i točan i vrjeđa me šta je stavljen ovdje.ok sad smo sve rješili i to je to.neka on živi s tim šta zna a ja ču sa svojim znanjem.pozzz sekach vidi se da si normalan i da imaš mozak za razliku od hemana.hvala sekach na odgovorima i stay stoned!pozz
 
09.12.2008
21
5
0
39
da kazem koju pametnu :). unatoc tome sto imam malo postova redovan sam clan vutra foruma. hteo sam da kazem da je tarki u potpunosti u pravu sto se tice novih clanova ili kako ja volim da ih zovem padobranaci, dodju postavljaju glupa, dosadna i po 100 puta odgovorena pitanja i jos kad im se nesto kaze, ljuti. a zasto , zato sto im se neda citati nego bi svi odmah da od jedne biljke dobiju kg i to bez muke i nauke. neznam da li je moguce , ali mislim da bi se novi clanovi trebali strozije kaznjavati (ban ili nemogucnost postanja na mesec dana ili sl.) jer forum polako postaje pretrpan postovima koji nisu samo dupli nego i peterodupli. nadam se da nisam nikoga uvredio ili naljutio jer je to moje skromno misljenje i kao takvo moze i ostati. pozz