Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Dobar je onaj lik isto sto je pao za 278 opusaka od trave(mozda je mislio na flopove)... i imao je jos jedan lik,tipa u pp mi poruke stigle... mota duvan u rizle od kanabisa(konoplje) to ga tako spuca da se plasi da ne rikne... i pita me kako ja prezivim,jer pusim cistu vuvu... rodjace kako bi rekao @Tarzan Magic :D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Nesmje kevi ukrast teglu od krastavaca, kosti će mu slomit
vahidrk.gif
 
25.03.2010
129
131
43
Caribbean Sea
A kad se dogovorimo oko prodaje, growbox dođi pokupi u policijsku stanicu. Tamo imam štand gdje prodajem opremu naivnima. Ispod pulta imam i sjeme, certificirano, samo nemoj nikome reč, očeš kupit? hahahahah

Tako bi to nekako moralo biti odmah nakon prvog posta. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader and baobab
25.03.2010
129
131
43
Caribbean Sea
Legendarno, samo mi nisu jasne ove žice ili su to sonde koje mjere temperaturu na listovima biljke. :D
To bi moglo upasti u sekciju Vutra OMG ili LOL.

Ili su to svemirske sonde koje elektromagnetizmom pobuđuju biljke na rast. Onda priča ide ovako: Alieni su dokazali da na planetu Zelenica oni mogu magnetizmom ubrzati rast nam drage biljke za nevjerojatnih 200% te su razvili srebrne sonde koje moraju dodirivati biljku kako bi rasla.

Od sada dragi groweri, danas na vutra forumu sutra u Novom sadu možete kupiti najnovije Andromeda sonde s kojim ćete: Ubrzati rast biljke (od sada vegetacija traje 15 dana, a cvijetanje nevjerojatnih 40 dana i 17 sati), povećati prinos( ne samo da ćete dobiti X grama cvjetova nego će vam na biljci izrasti i chili papričice). Kupite još danas Andromeda sonde za nevjerojatnih 10 svemirskih unita. Ova prilika se ne propušta.

Preporuča svemirski šumarski koncil. Viđeno na Star TV. Yeaaah.
LOL heheheheh