Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Hehe... bas malo prije gledam taj post i nista mi nije bilo jasno...reko valjda sam se prenapusio pa ne razumijem, jer vidim da mu ostale biljke dobro izgledaju... ma ni dalje mi nista nije jasno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.813
2.698
Weed California USA
Tarzane nekako si ti najiskusniji koliko citam ovo sve dali mi mozes pomoci imam dvije vrste indoora jack herer i church autoflowering drzao sam ih 2 sedmice na 24/0 poslje 2 sedmice na 18/6 sad rastu na 18/6 al sve mi nekako sporo ide biljke su podpuno zdrave nemogu ti sad slike upload a volio bi da mogu prva prilika upload cu slike pa me zanima kad autoflowering da prebacim na 12/12 i koliko im treba od pocetka izlazka prvih cvetova do zavrsetka kazu neki kod autoflowering da nemoze vise trajati proces od onoliko koliko pise recimo ja sam uzeo sjemena preko neta gdje pise 58 days indoor al zavisi i o tome kakva svjetlost i uslovi imam Hps spar sijalice koje su 32 wat 1500 lumena imam ih 7 komada pa bih te zamolio da mi malo pomognes prvi mi je grow nebi zelio da sjebem jer sam skupo platio sjemena sto se tice zemlje zemlju sam kupio kvalitetnu zaljevam ih svako 7 dana kad se zemlja potpuno osusi kao sto rekoh biljke su vrlo zdrave izgledom al za 23 dana nisam zadovoljan rastom ovih biljki dali grijesim u necemu molim te pomozi zahvaljujem se unaprijed LP.

Nova najduza recenica na forumu.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
bez uvrede ikome, ali takvi ne trebaju ni pušiti. da moram pogađati, rekao bih i da nema više od 14-15 godina...
 

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Kao sto si video ucestvovao sam u toj konverzaciji, mislim, ustvari vise se nadam, da je to rekao u smislu da ne bi lampa dodatno grejala prigusnicu? Mozda i gresim :)