Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Jeste :) I što je najbolje funkcionira,ne možeš vjerovati kako ljudi izbjegavaju takve stvari,boje se uroka i ostalih nevolja... To znam jer mi je susjed pričao kako nalazi tragove vještičarenja i kako mu nije svejedno biti tam

ahahahahah

Ima ti ona aplikacija u kojoj sadiš vutru! To ti je za tvoju situaciju idealno! Ni buke, ni topline, ni mirisa, a ni struju neće primjetit da trošiš, ma vrh!

:lol::lol::lol:
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
A, i stolica se promijenila. Go*no prestalo biti tamno, masno, gusto i ljepljivo. Dobilo onako finu zlatnožutu boju. I izlijeće iz moje plemenite pozadine uz puno manje otpora i stresa. Sve onako po propisu i fino tupokutno zaobljeno na početku, i malko zašiljeno na kraju.
o boze, pocelo i da mirise ko asepsol?

sto me podseti na zokija radmilovica :D



kad zapalim, ono, drzim u plucima, pa primjetim da poslije i dim cigarete drzim predugo u plucima, na kraju i sam zrak

ahahaha, koji trip, mada se i meni tako nesto desavalo ali sam brzo izkontrolisao.
ali jedan moj ortak, on je bas luuuuuud, mi u bioskopu gledamo neki film i odjednom cujeh neki brzi i jaku izdah udah wtf ahahah pola nas nesto kao iznervirani/iznenadjeni sto neko pravi buku ili sta vec, kad ono on, a scena je trajala bar dva minuta nekog ronjenja, on usao u ulogu i nije disao za to vreme :lol:
posle nam riznao da to uvek radi kad je tako neka scena?:objesen:
 
Poslednja izmena:

Pimplarius

Aktivan Član
02.08.2009
226
705
93
Šta se dogodi kad ljudi previše puše pa prestanu biti pismeni:
"Eto jedan lagani out bez pritiska i opusteno jer indoor radi radi se o 2 kom moby2 fem,2 reg ljimun, 2 frusin duck selfing fem, 4 reg automata mazar x bbhaze i jedn klon zenka Bay11 od grand daddy purple biljke su pred par dana presadene dans jos dodane bay 11 i jos jedna patka zemlja je samo sa sajta mjesavina jezerskog dna i pjeska dodana je dohrana pod biljke i na povrsinu nakon presadnje
http://homeogarden.com/hr/proizvod/organske-rajcice-i-plodovito-povrce-1kg/
Te su zalivene sa
http://hr.unichem.si/bio_vrt/organska_gnojiva/proizvod?prid=227
Kasnije xu vjerovatno dognojavat sa gavezom i sljezom...
Posjetio ih nakon vikenda od 9 prvobitnih jedna je pala (stakor ili kunic ju je podkopao i posušila se) dodane bay i patla zako da ih je sad 10 sve ukuono na 4 mjesta nisu sve na hrpi bacen puzomor oko njih danas p evo i slika"
bye: WEEDetix
 

Pimplarius

Aktivan Član
02.08.2009
226
705
93
Dogodi se i najboljima. Ma mislim svi mi falimo par slova ponekad, al nemožeš otvoriti dnevnik pa napisati post koji moraš dešifrirati.
Ili je to znak možda dobre vutre, neka amnezia vjerojatno.:crazyd:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.861
358
Men je ovaj kraj sa prevec svjetla zakon:D:D:D:D:let:
"Napravio sam novi box 50x50x100 , rasvjeta je 5x28w full spactrum led zarulja i 50w 6500k daylight led reflektor , 18 sati dnevno, by the way zasto ovako treperi slika od fotoaparata na mobu , mozda od previse svjetla."

Ai ovaj hahahahahahah, il sam prevec u :rasta:
"Oj ekipa, prvi put se susrećem s ovim pa ne znam što ću, riječ je o lemon haze od RQS, FEMI. dvije su krenule cvijeta bez problema dok na trećoj čuda, pa trebam savjet"
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi