Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
Virtuous je napisao(la):
Jer trava nije. Ili...? Uglavnom, listići nisu onako fino zubati nego su relativno obli. Ma evo vam fotka pa pogledajte. Bolju nisam mogao uslikati. Baca mi na blitvu....ili špinat čak?!



image.php

sekcija začinsko bilje :rofl:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
to ti je bilo u zemlji
nisi ga ti posadio
ili ako jesi proguglaj slike od sjemenki
jer koliko vidim forum slabo čitaš

bičslepat:vb_whip: wtf? neki fetiš ?:icon_lol:
 
15.04.2009
36
5
0
112
A ne, imaš pravo. Moja baba ga je posadila. Gle, sve bi to bilo super kul da je to izraslo negdje drugdje, a ne točno na poziciji gdje sam stavio sjemenku. Uostalom, stavio sam 3 sjemenke u 3 različite teglice i sve su urodile ovom blitvom.

I da, :vb_whip: ko Šiva!
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
stanga je napisao(la):
dali su stedne zarulje dobre u u obe faze i koje marke nekaa se napisu jel hps itd trose previse i koje voltaze i u boks od 2 kvadrata klko stane biljki al normalno naci da se dobiu ljpe biljke i kolki bi bio rod kad pricamo o ww,w russian norten i takve mostly indiske

evo napisat ce se stedne sada...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
WesleyPipes je napisao(la):
E ovako, za forum sam znao dosta ranije, i prilicno mi je pomogao oko kapiranja nekih stvari, stvarno moze dosta toga da se nauci...na ime, imam zensku biljku oko pola metra visoku i cveta vec 4 i po nedelje,e sad imam poteskoca posto nemam mogucnosti da ''zoomiram'' cvetove, niti znam koja je sorta,tj malo podseca na skunk ali nisam siguran, vec odokativnom metodom moram da odredim, kada da secem biljku i stavim je da se susi polako,a da ne bude prerano, vec od prilike kada bi to bilo najbolje uraditi...nisam siguran da sam provalio kako da ostavim sliku pa ako moze i za tu opciju mali help...:eek:hno:

:icon_lol:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Tarki je napisao(la):
Pa sad napokon znam kako otkloniti stressssss :ludaci_lol:

haha, meni je ova jedna od najjacih provala....
kad sam ovo procito jednostavno sam se od srca nasmijao, nista zlonamjerno nego bas onako lijepo :sun2::icon_lol:

ne mislim na tarkijev post nego na onaj koji je odabrao