Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
najluđe su mi fore, koje se pokazuju već učestalima, da ako imaš 1 biljku da dal možeš dobit od nje sjemenke ili ti treba i druga biljka :p možda im je mama pričala da ih je donjela roda :D
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Elemental je napisao(la):
Zelim da nabavim semenke kanabisa,duvam,ali mi je dosadilo wise da kupujem wutru od drugih,zar nije bolje da je posadim kod sebe... :) Pa bih da te pitam gde bii se to moglo nabaviti sjeme??? odg please...pozzzdrav

opet me gnjave putnici za ban-express na p.m.
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Originally Posted by Janez
Ej, bok, da predem na stvar
ja hocu sad kupiti 25 g vutre i prodavat po 70 kn da se rjesim konkurencije, ali neznam kolika je idealna cijena i dal mi se isplati, pa vidim da se vi decki kuzite i pomislih:"pitaj profesionalce!" he he
jako bi ti bio zahvalan ako bi mi odgovorio
bok


Legendarno, zaslužuje mjesto u ovom threadu
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
:clap:stvarno legendarno:rofl:
A pazite ovo- dečko prodaje po 70kn da se riješi konkurencije :sick:
A što bi bilo kad ga konkurencija skonta? Što će jadan bez prstiju...
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
Originally Posted by Kraljina
pozdrav svima....da vas pitam uskoro cu nabaviti sjemenje pa sam mislio posaditi to vani...Dali je jos isplativo?S obzirom da je vec skoro 10.mj,a zima ce za 2mjeseca...hvala!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Travica je napisao(la):
EEvo pitam za drugu godinu za sadit, pa me zanima koliko ce trebat sjmenka da izraste jedna lepa prosjecna biljka :)

Koliko biljaka mogu napravit od 25 sjemenka?

jel ovo neka zajebancija ili :icon_lol:
 

teglica_unca

Banned
Banovan
29.09.2009
5
0
0
38
Originally Posted by doomdude1 molim za pomoc ja sam dobio jednu kesu semenja, i neam pojma da li su to muske ili zenske semenke, drugo zasadio sam u saksije sa zemljom za cvece i stavio na krov gde ima dosta sunca, trece ortak to zaliva svaki dan, kada ce biljke biti spremne za berbu, i kako da se beru pomoc molim...