Prvi grow - nepoznata sorta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.03.2015
146
159
43
39
A ja pomislio da cu procitati nesto pametno u ovom dnevniku.....
Te za ulje, te buble hash te old skul hash te pusio te pio.... Jesi li ti siguran da nisi guto neki eSid?
No disrespect, clan od 2010, pomislio bi covek da si svasta procitao nesto, te upotrebio to znanje....
 

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
Ne hvala tebi na ovom komentaru jer san skuzio da ne želim više ni riječ napisat na ovaj forum.

Hvala svim dobrim ljudima koji su mi pomogli. Postojao je razlog zašto prije nisam bio aktivan na forumu, isto je sad.

Ja ću se ovim "hobijem" možda nastaviti i dalje baviti u privatnosti doma, jednostavno mi ne sjedaju neke stvari na forum u, i to je to.

Sretno svima, pozdrav
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
" Nemoj obećavati kad si sretan, nemoj odgovarati kad si ljut i nemoj donositi odluke kad si tužan / ljut . " - Meni draga poslovica ;)
I u svakom dnevniku se moze procitati nesto pametno kakav god bio Nines...ovdje imas o bananama o lstu o razlika izmedu ulja i onog Powereovog čuda ..ima svega..Imas druge teme za ucit o ulju i bubble hashu ne mozes krivit covjeka kaj ne pise nesto kaj ti ocekujes..
Ali Rasta bome si mogao malo reci kakav je rad oldchool husha bio i kako si pretvorio nepoznato sjeme u white widow i blueberry hush ( :D ) i takve neke stvari.. Nisam ni ja bas nesto spretan u vodenju dnevnika i potpuno bi razumio ako me ljudi blago napadnu jer ih zanima..Ne treba se osobno shvacati..
A i vidi koliko ti je ljudi pomoglo i savjetovalo te itd itd svi ti dobro zele..A bome da ti se ne svida forum nebi bio clan vec dugih 6 godina hehe zapali jedan smiri se..Dnevnik je gotova prica ocito i ajmo dalje......................