Prvi grow outdoor - domaja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ful mi poznato izgledaju, ko da sam ih viđao na nečem negdje. A gle, dok ti netko kaže šta je može biti kasno, stoga prskalicu u ruke i špricaj ili nekom domaćom otopinom tipa bijeli luk, papar i ljuta papričica ili kupi neki bio pesticid pa udri.
 

mostarac1981

Aktivan Član
12.06.2012
88
233
33
44
Hvala brate sad za sad sam ih rucno poskidao bilo ih je dosta ali uspjeo sam.Ima dva dana ne pojavljuju se vise i biljke mi ok izgledaju.
 

mostarac1981

Aktivan Član
12.06.2012
88
233
33
44
Konacno harvest.Mogao sam je mozda jos malo ostaviti ali iducih 10 dana prognoziraju kisu pa nisam htio rizikovati.
Posla oko trimanja je bilo dosta uljepio sam ruke skroz jedva sam ih oprao.
Za prvi put ja sam i vise nego zadovoljan.
Nista ne bi uspjeo da nije ovog foruma i dobrih ljudi koji su mi pomogli da izguram svoj prvi grow.
Hvala svima!
Od 5 biljki sa kojim sam krenuo prezivjele su 3.Jedna je bila jajan a druga hermic.Dobro sam prosao sa 3 cure a iduci put cu pokusati nabaviti feminizirano sjeme.

1.biljka

2.biljka

3.biljka

Sada idu na susenje cijela kuca mi mirise bas imaju intezivan miris.
Smoke report cu postaviti kad sve zavrsim.Jedva cekam i ova zima ce biti vesela.Pozdrav
 

mostarac1981

Aktivan Član
12.06.2012
88
233
33
44
Cvjetovi su na susenju 9 dana,sta sad da radim jel trebam stavitu u tegle ili?
Ako moze neko link da mi dadne ja ne mogu na forumu naci.
Pozdrav.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Sad lijepo nađeš velike tegle, ili kupiš neke. Napuniš ih sa 3/4 hedova i zatvoriš. Svaki dan ih prošejkaš i otvoriš na pol sata da uhvate zraka i tako dokle te god volja.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
ne kontam te bro, kazes prodaju brlju a ovamo kukas kako tvoja nema takav miris... ne znam sta po pitanju mirisa ocekujes da dobijes "presovanjem"
 

mostarac1981

Aktivan Član
12.06.2012
88
233
33
44
Bogeyman je napisao(la):
ne kontam te bro, kazes prodaju brlju a ovamo kukas kako tvoja nema takav miris... ne znam sta po pitanju mirisa ocekujes da dobijes "presovanjem"
Uh mislim da se nismo skontali,vjerovatno je do mene :rasta1:
Htio sam reci da moja ne mirise onako odmah ali kad je mrvis extra ima miris.Presovanjem naravno ne dobijam nista na mirisu nego onako kontam da probam.Sta mi ti preporucivas ja cu te poslusati ko i do sad ;)
Evo jednog dijela a ukupno sam sa tri biljke dobio 500gr suhog nije lose meni dosta.Najvaznije meni da sjemena nema znaci muske sam odstranio na vrijeme.
 

mostarac1981

Aktivan Član
12.06.2012
88
233
33
44
Bio bi red napisati i smoke report.
Ne znam bas kako se to radi ali pokusat cu.Izgleda da je ovo sjeme kod mene bilo razlicite vrste.
Od ove jedne biljke kad zapalim ma joj dozivljavam euforiju smijeha boze sacuvaj :icon_lol:
Ove druge dvije imam osjecaj da mi utrne celo poslije dva-tri dima a onda se raspricam nema teme koju ne dotaknem hehehee
Uglavnom nisam bas neki iskusan pusac pa da vam to sve docaram.Sa mnom je pusio jedan drug koji konzumira travu vec boga pitaj koliko i kaze da je extra.
Sad me pegla gdje si uzeo ovo pa sam morao da lazem svasta nesto.
Eto ja vas pozdravljam a dnevnik moze u zavrsene.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.