Prvi indor grow # domačica #

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

napalm

Aktivan Član
11.08.2015
278
717
93
Apsurdistan
give-me-more-thc.com
Mislim da je ovo zadnji update.

Indica (scrog) mreža:
DSC_0002.jpg

Sativa SCRoG (pola biljke sam već osušio, ostala polovica, isto počekao drugi vikend):
DSC_0026.jpg

Indica "Naranđasti Vrh" (nju ću ostaviti minimum još tjedan dana):
DSC_0013.jpg
Indica unknow (obe indice imaju voćni miris; sl.1 i sl.4, isto još tjedan dana):
DSC_0015.jpg DSC_0016.jpg

Može neko mišljenje, da čekam ili berem. Mislio prvo pobrati indicu scrog, danas ili sutra, flushirao je pred 4 dana. Ostale bi pobrao drugi vikend.

E sad pitanje: biljku bi trebalo prije branja staviti na 48 mraka, pošto samo jednu berem bi li smetalo ostalaj ako stavim 48 mraka... il je nekako maknem na drugo mjesto.

Sativu sam djelomično pobrao i već ju kjuram i pušim ;) Ostale sam poskidao po vrhić radi testinga.
DSC_0003.jpg DSC_0004.jpg DSC_0005.jpg

Evo i za kraj moj boxich (zadnja slika svih biljki prije berbe, cure:clap:: smješak ) :
DSC_0013.jpg

Biljkama je 109 dan. (nekoje tjedan dana mlađe)
Vegetacija početak 21.januar
Vegetacija kraj-početak cvatnje: 15.mart
Full Cvatnja od 05.aprila

:wave:
 
Poslednja izmena:

stuk

Aktivan Član
25.01.2016
123
249
63
34
osijek
Nebi ti trebalo smetat ostalim biljkama 48h mraka. Kao u prirodi može bit par dana nevrijeme bez sunca tako da se ne brines slobodno mozes i njih.
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Hm ,neznam druže stuk... pa ne ugasi se sunce kada pegla neko nevrijeme...Isitna bog bude ga manje ali ne u tolikoj mjeri da biljka nezna sta ..dan ili noc XD..
Danje svijetlo je i dalje pristuno, kakvo takvo a ono stimulira sve procese tako da...
Ja iskreno nebi ..rađe bi izdvojio i solo zamračio ako si u mogućnosti A ostatak ekipe neka piči po svom rasporedu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mtran

stuk

Aktivan Član
25.01.2016
123
249
63
34
osijek
Nebi im trebalo nista zasmetat to toliko. Ako nema mogučnost da je negdje izdvoji sa strane čovjek je pito za situaciju
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Nisam probavao do sada iskreno,no pada mi napamet ono najbitnije pa kako će jest tj fotosintezu vršiti tih 48h?
Sada dolazimo do pitanja a zašto uopće ostavljamo biljku 48 h u mraku..
Vjerujem da bi im zasmetalo a nebudem ulazio u kojem segmentu. (stuk nemoj mislit da se pravim pametan ili nešto toga tipa ,čisto moje razmišljanje)
No opet gle,ako nisi u mogčnosti nema vajde,peglaš I snalaziš se kako možeš i nadaš se najboljem XD
Poanta je imat valjanju informaciju :)
Živjeli Vi meni i pomažite jedni drugima ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rope73 and napalm

stuk

Aktivan Član
25.01.2016
123
249
63
34
osijek
Kazu da se stavlja 48-72h u mraku radi "weed resin" takozvane smole ilitiga THC. Kao da biljka onda onraca paznju samo na proizvodnju thc-a.
Sve 5 @Zelenko63 ,izgleda da se i ja pravim pametan , svak misli d asve zna a ustvari neznaml dosta toga. Najbolje bi trebalo pitat dosta iskusnije članove za njhovu informaciju.
A ovaj @faki se nesto uvatio za mene pa mi ide za vrat.
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Eto sve si rekao kaj se mraka tiče ,a njemu to sada netreba...njegove preostale biljke još imaju gurati tjedan dva prije toga..
Neznam čemu izlagat ih nepotrebno ako imaš opciju i neznam šta očekuješ od starijih tj iskusnijh growera da će ti reči.
Vrlo je jednostavno XD
:respect:
eDIT.. Napalm sr na spam:sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Soul

napalm

Aktivan Član
11.08.2015
278
717
93
Apsurdistan
give-me-more-thc.com
Evo je kif od biljke koja je sad u mraku, sam sto je pobrani tjedan dana ranije, friško osušeni :)
DSC_0001.jpg DSC_0008.jpg
Mutne slike :( od 10 sliki ove dvije su najmanje mutne (vjerojatno od refleksije kristala :drull: )
Mislim da već prije kjuranja mogao napisati smoke report :)

HEDich osušeni 1.13g
DSC_0013.jpg
Popušio samo donja dva noda ;) cca 0.2-0.3g ...veoma jak high :razvaljen:::razvaljen:::razvaljen:: ...report after curing :joint2::joint2::joint2:

:respect:
 

stuk

Aktivan Član
25.01.2016
123
249
63
34
osijek
Ti pauziraj i počasti drugove nećemo se mi bunit :vozdra:
Nego reci nam kako si napravio taj box za sušenje od kartona. Jesk li stavio pc vent i pasivan ulaz. Kolika je temperatura dan/noć tako i vlaga.
I to nas zanima:djede:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cmeha

napalm

Aktivan Član
11.08.2015
278
717
93
Apsurdistan
give-me-more-thc.com
Ekipa vutre, mislim da nisam jedini slučaj koji je na početku bio nadobudan,
svi mašatju o nekim kilama marihuane, al ovo je meni prvi indor-grow na koji sam se odlučio prošle godine (to što je bilo u out-u sada vidim da je ništa) . S obzirom na neko slabo znanje argo kulture ipak odlučio da prvi grow bude samo moj, znam da se bi trebalo slušati trenere :) (nisu oni bez veze) ... al to je moja odluka ;)


mislim ovo :thumb: gore je samo pomoč za početnike
i nemojte biti nadobudni !


Problemi:
Od soil mixa do kuhanog sjemena :D ... ps i overwateringa

Uvejti:
Počeo na CFL-aj zaršio na HPS (hsp) ... bilo je hladnih noći dežurstva :)

Box:
Dok završim sa growom idem na adaptaciju :p ne trebaju kvadrature box-a da bude nešt vejiko :)


BTW: budite mi dobri, a ja smotam jednu za VAS :smoke: :vutra:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310