Prvi indor grow # domačica #

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

napalm

Aktivan Član
11.08.2015
278
717
93
Apsurdistan
give-me-more-thc.com
Update:
DSC_0022.jpg DSC_0007.jpg DSC_0005.jpg

Sativica (druga slika) na mreži je počela puniti vrhove, indice (prva i treča) dobile 5-10 cm na visini.
Od random sjmenja tj. od početka indora ostalo je 4 biljćica, ostale su bile muške.

Muške:
DSC_0009.jpg
Mada su muške bile puno jačeg mirisa nego ženske. Mislim da muške imaju puno veći postotak THC-a prije cvatnje nego za vrijeme cvatnje. Za vrijeme rezanja muške na prstima mi se lovila smola. :gled:


Bilo kakvi savjeti su dobro došli ;)

:respect::vutra:
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Bravo, odlicno ih uzgajas, nadam se da muske nisi samo bacio, ima thc-a u njima, i radi, pogotovo ako nemas drugo. Hoce spustit tlak, znalo me zaljuljati od lisca tako da cvijece nisam ni htio probati, taj put. :rasta:
 

napalm

Aktivan Član
11.08.2015
278
717
93
Apsurdistan
give-me-more-thc.com
nadam se da muske nisi samo bacio

Normalno da nisam ;) Nešto sitno popušio, ostalo spremio za ulje.
Muške sam maximalno iskoristio :puuuh:: ... al` žene su žene :gled::joint2::joint2::joint2:

Evo jedna bez refleksije ( za ispravak) :
DSC_0009.jpg
mislim da niotprilike :)
Najbliže što sam mogao naći (za ovu sliku) Critical Kush ili Critical Mass (Afghan x Skunk #1) ... ima intenzivni skunky miris, dok druge imaju puno finiji miris. Ostalo u smoke reportu :cool23:
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Biljka ti super izgleda i ne zamaraj se genetikom nemoguće je to znati :)
A ovo za pušenje muške biljke i spremanje za ulje hmmm...nema to smisla stvarno...
Nemaš od nje iz čega dobiti ulje,niti se isplati bilo šta sa njom osim u smeće :)
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Samo naprijed , kao sto kazase ekipa genetiku nemoguce pogoditi, cim je domacica onda 99% sanse da nije nikakva cista rasa vec naprotiv, visestruko krizanje... ono, dobio jednom davno cika mile neki skunk i onda dobio od sjemena sjeme :) Al ovako po liscu mi izgleda kao nekakav indica dominant hibrid...
Glede muskih itekako ih vrijedi sacuvati , iako nisu pogodni za pusenje (jer nemaju thc koncentriran u jednom dijelu, kao cure) itekako imaju odredjenju dozu i itekako se moze ekstrahirati rso i ostalim metodama. Lisce nekih muzjaka iz maroka je dokumentirano imalo istu razinu thc-a (nekih 0,7%) kao i zenke. Netko ce reci da je to nikakva doza, al sve je relativno i ovisi samo koliko materijala imas :) Na kraju krajeva ni stabljike nemoras baciti, od bilo kojeg spola... iz svega se da nesto izvuc ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Muske biljke naravno necemo uzgajati radi thc~a, niti mozemo ocekivati rad u kvaliteti zenske biljke ( u tom slucaju bi ih uzgajali radi thc~a ) ali ispunimo li neke preduvjete, cist organizam od zeljene ili nezeljene apstinencije, pristupimo li takvom jointu kao cigareti s poboljsivacem okusa i 50%~60% manjim udjelom nikotina (zdrava pljuga, hehe) i nemamo predrasude a jos se poklopi i neka biljka koja bi svakako bila odabrana za rasplod, eto veselja! :D
A ako ste bili stvarno dobri, mozda cete vidjeti strumfove :joint:
 

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.184
5.168
258
somwhere over the rainbow
Muška biljka valja jedino radi polena da bi se eventualno napravilo sjeme. Kakvo lišće i 0.6% thc. Po toj logici, pravac u polje industrijske konoplje i ajmo dimit kile

čupaj i bacaj, moli boga da se ne otvore jajašca.

jer inače, čemu ovo sve? pa nismo narkomani da nam treba bilo šta, samo nek boli glava od toga (lišće, muška wtf)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Soul