Prvi outdor, svaki help dobrodošao

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
marley trix je napisao(la):
vutrojed ahahahahahah al bas,jeste power kucni ljubimac-bivsi kucni ljubimac,nakon sedmicu dana i njemu je dosao kraj od strane mog macana,vidis kako sve ide u krug

sister, ne idu vutra i zec kao ni vutra i plavac, a za macana ne znam ;) a vutrojed je skontao sta je sta i sad je sve ok, sretan outdoor
 
  • Sviđa mi se
Reactions: marley trix

marley trix

Aktivan Član
23.05.2012
69
72
18
33
macan je ok nece on vutru samo pomirise i odmahne glavom ahah
Srna ovuda nema, tako da je sad za sad jedino što nas brine jesu ove zeke i termiti.. -cannabis-koliko ja znam ti mravi ti nece praviti probleme,oni su ti prijatelji,kad dodjes na sajt ponesi im nesta hrane pa ces vidjeti kako su prijeteljski :dada
power-hvala bice dobro ako Bog da samo da ovo lijepo vrijeme krene oduzila se brate ova zima,al samo laganini
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

pero123

Aktivan Član
11.10.2011
98
129
43
cannabis! je napisao(la):
6. Kakva su vaša iskustva i koliko g ili kg možemo očekivati u savršenim uvjetima rasta, a vjerujemo da će biti tako jer imamo volje i sajt je savršeno zakriven..

sa 40 komada možes ocekivati oko 5kg ili 20 godina zatvora. a za lava odes u zoo i uzmeš si škare za sobom i malo mu grive odrezi , svaku dlaku stavis na mjesto gdje je biljka i davidis. To je najveca tajna u vutra organizaciji eto , sretno ti bilo.
 

ventilator

Aktivan Član
22.09.2012
52
9
0
33
BR1 sa 40biljaka ako su zenke mozes dobit 40kg ako pravilno uzgajas,stoga nepotebno ti je toliko sjemenki a i prevelik je rizik,jer ako te uhvate sa 40biljaka ti dokazi da je za osobnu upotrebu!
BR2 dlake su veoma dobar nacin prihranjivanja biljke jer dlake sadrze visok postotak dusika a glupa je stvar da uzimas dlake od svog ljubimca jer lako se moze dokazat da je od ljubimca kojeg ti posjedujes,DNK test.
BR3 nikad nikom nemoj govorit da imas sajt ili ista vezano uz grovanje,vjeruj mi znam iz vlastitog iskustva,neznam ni tebe ni tvog druga ali znam da to neide zajedno nikako!
Sta drugo da ti kazem osim sretno,i da,vjerovatno sjemenke koje imas nisu automatici....
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
40 komada...ja toliko uzgojim u 6-7 godina;) Jack Sparow-Crazy Captain je kompetentan u ovom slucaju i on ce ti objasniti koliko truda,vode,gnojiva,zahebaqncije mozes imati uz ovoliko biljki...a o zakonu da i nepricam.jbt jel citate vi pravilnik foruma ili je i on postao zajebancija;)
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
40 kom. ako ne znate dali su auto mada i da jesu ja nebi nikako na jedan sait.
A ako nisu auto i polovina da vam nice uspe ,imacete pravi sumarak,koji ce da trazi vode tako da ce i posete bit ucestalije.
Ili posadite sve na jedno mesto pa kad budete videli s cim imate posla,pocupajte losije ili ih presadite na drugo mesto :)
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ma naravno...

i ja mislim da je 40 bas puuuno previshe za jedno mjesto i to josh na vrh brda ( vrba mrda ) + u hercegovini..to kada ljeti sprzhi sve okolo a samo se vashih 40 zeleni..ne da che biti upadljivo...nego vas mozhemo preko google nach bez problema..
uozbiljite se malo ...jasno je nama da zhelite chim vishe izvuchi iz tog poduhvata...ali stvarno pretjerujete i vraga zovete.
+ a da ni ne pricham o ovome shto jana kazhe- to che vam trazhiti 100lit vode tjedno...
ja bi samo dodala da bi bilo pametnije to razvuchi na 2,eeeventualno 3 sajta i to po7- 10 komada..
 
25.03.2013
22
6
0
38
suncana obala
Dobro dobro dobro, malo smo i mi pretjerali sa 40 sjemenki priznajem.. Imamo oko 40 sjemenki i nismo baš kontali sve stavljat da klija, nego bar 15-stak jer nismo sigurni koliko će ih uopće uspjet i td.... To nam je dao prijatelj koji sadi već odavno, a i od njega smo kupovali vutru, pošto nam je dosadilo kupovat kontali smo da posadimo sami outdor, indor smo sadili al sad nismo u mogucnosti jer vise nemamo garaze u kojoj smo sadili..kontali smo bar 4-5 cura da uspije da imamo zaliha isključivo za sebe i blizu raju posto stalno idemo na more i jezero, planina vikendica itd.., a ne za prodaju ili sta vec..

A dobar je ovaj sa lavom hahahaha, bas nesto kontam ovih dana otic do zoo vrta da malo milkim lava i međeda haha xD

nego raja ako ima ko kakav dobar savjet za outdor neka kaze, zanima nas gnojivo, i ostali preparati koji se koriste, i jos neke sitnice koje pmogu pomoć.. :)
 

marley trix

Aktivan Član
23.05.2012
69
72
18
33
ventilator je napisao(la):
BR2 dlake su veoma dobar nacin prihranjivanja biljke jer dlake sadrze visok postotak dusika a glupa je stvar da uzimas dlake od svog ljubimca jer lako se moze dokazat da je od ljubimca kojeg ti posjedujes,DNK test.
ne kontam-kako sa dlakama mozes prihranjivati biljku,kakav postotak dusika,mozes samo ograisati kad dodjes tamo u gluho doba noci :icon_twisted: ,i ne mislim da ce bas neko uzimati DNK od tih dlaka-ispravite me ako grijesim
a to da ce te se smoriti sa 40 biljaka to DA,kad imas 10 puno je jer svaka trazi malo paznje,pogotovo ako mislis da neke treniras.
mozda ti je bolje raditi treninge na 10 biljaka npr lst,nego se muciti sa 40
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chicharito
25.03.2013
22
6
0
38
suncana obala
a gledaj marley trix, imamo mi dosta teorije o svemu mada dok to ne probamo u praksi ne znamo na cemu smo zar ne ? :D
ja sam za to da ne idemo vise od 4-5 cura, nekako mi je i to previse sa obzirom da nam je prvi out, a posto nam je prvi ne bi se ljutio i da nam ne uspije jer nemamo bas neko opsirno znanje kao pola ovih growera sa sajta koji rade out po nekoliko godina ha ya :D

@Sensi*Jana, hvala ti na odgovoru i slazem se sa tobom 100%, tako ce i bit :)
@zlavjestica - i sa tobom se slazem 100%, da se to primjetit lako jer nece bas ljeti biti toliko zelenila kad ga sprzi hercegovacko sunce, previse ocito ce biti.