Prvi pokusaj maslaca. Fail ili ne?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.06.2015
37
46
18
82
Pozz svima,

Danas sam odlucio pokusat napravit maslac od kanabisa i vjerujem da sam uspio, na vama je da prosudite.

Uzeo sam 1/5 maslaca i 1,5g "albanke". Headove sam malo usitnio, stavio u aluminijsku foliju, na 30 minuta ubacio u pecnicu na 120°. Kad sam otvorio foliju imao sam sto za vidjet, trava je bila crna poput noci doslovno pretvorena u ugalj. Sta da se radi na greskama se uci. Posto je trave ostalo jos toliko koliko sam spalio prvim pokusajem reko idem jos jednom. Ovoga puta sam temperaturu smanjio na 90° i navio alarm za 10 minuta cisto da vidim kako se ponasa. Nakon 10 minuta ista stvar, sve spaljeno do kraja, ostao je samo crni ugljani prah...
Trave vise nemam, maslac stoji na stolu. Na kraj krajeva sam ubacio maslac i izgorenu travu u staklenku, staklenku u lonac s vodom i ostavio da se krcka sat vremena(bas onako kako sam vidio na internetu).
Kako je ispalo? Ispalo je kao na fotki dolje, meni izgleda okej.
Maslac cu probati kroz dan dva pa ostavit dojam ovdje, a ako znate sto je i dali je uopce poslo krivo s dekarb#&%€£@cijom da mi uputite par savjeta.

IMG_20190106_220921.jpg
Hvala i Laku noc/jutro :)
 
Poslednja izmena: