Prvi put pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.07.2015
5
0
1
26
Planiram outdoor vec duze vreme, u ponedeljak uzmimam seeds bice to 10 random iz domaje, e sad mene interesuje posto je ovih dana lepo vreme a ja ne mogu da drzim u kuci ili u garazi saksije (komsije, mnogo rodbine je tu svakodnevno i u okolini) da li bi bio problem da ja zasadim seme direktno u zemlju ogradim ga i pokrijem sa strane nekom mrezom cisto protiv grabljivica?
Inace plot mi je 200 metara od kuce onako pri dnu jedne livade gde vec pocinje drvece i to. Ako vreme bude dobro trebalo bi da ima dovoljno svetlosti. Takodje planirao sam da otpocnem dnvevnik i svake subote da idem na plot (posao.. samo subotu imam slobodno) Sta mislite vi?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Ako je klima kontinentalna rano je još.Inače sve drugo ovisi o tebi i komšijama :D
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Ja sam zasadio prvi put direkt u zemlju. Uspjeh je stvar matematike, tj što više sjemenki, to je veća šansa da ubereš nešto u oktobru ;)
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Tebra, ukoliko pobodeš proklijale sjemenke direktno u zemlju, ali kvalitetnu zemlju.... a cio sajt obezbijediš pužomorom, i biljkama pružaš adekvatnu njegu... nema razloga da ne budeš optimista, i da ne ubereš barem te dvije biljke ;)
 
12.07.2015
5
0
1
26
Evo da podelim jedan savet sto je moja majka pricala drugima:
Puzomor je nepotreban ! Samo pospite KRUPNU SO oko biljke u nekom krugu tu puz nece proci vise..
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Bra'o ti ga kralju :D Kucaj u tražilicu puževi, pa da vidiš kolko će ti čuda iskočiti.... pa ima tutorijal kako da smakneš puževe, od naše legende Mr Noa :) Pa vodič za uzgoj, pa gnojiva, pa trening, auiiiiii šta sve ima !!! Samo čitaj i neka ti je sa srećom
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Samo ti citaj forum i ostalo o sadnji.. Da se od starih cuti dobar savjet, al uglavnom misle da sve znaju. Tak je i mene baka htjela ucit kak se sadi trava, rjecima: Kaj ti balavac znas o poljoprivredi! :) Sva sreca da ne zivimo u istoj kuci, jer bi bilo ratovanja... Reko baka mozes doci na pljugu kad bude gotovo, ali nista ne diraj. :bocni::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mtran, Chan and xcx
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.