Prvi test OUT/IN grow, domaja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
25.05.2016
233
194
43
Balkan Heart
Trazis mi pomoc preko privatnih poruka, a ovde kao glumim "growera iz Holandije" :D Ne mogu da verujem sta citam, i to u muskom rodu posle poruke u zenskom...OPET! Prestani odgovarati na DELOVE RECENICA, i da, imam PH metar, djubrivo je bilo u pitanju. A izgleda da ne znas ni da citas, jer bi onda do sada mnogo puta procitaO/LA da je ovo bio jebeni test dok sam pravio boks.

@PowerSeed molim te obrisi zadnje 2-3 poruke i zakljucaj ovo.
 

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
Trazis mi pomoc preko privatnih poruka,

Zato što nisam razumjela šta si mislio po principu rastezvanja grana al niđe veze
Evo pošto nisam htjeo da u dnevniku pišemo o tome što si mi napisao pa sam ti se javio da vidim na šta si mislio

Screenshot_2017-06-16-19-21-15~2.jpg
Screenshot_2017-06-16-19-21-56~2.jpg


Hvala

Test je bio da pokušaš dan da bude out noć box, postavio si pitanje zbog čega su listovi spaljeni ja sam svoje mišljenje dao i to je to.

Al nemoj se nafurivat niko se nije rodio, i nemoj teme mjenjat, da si znao šta si radio ne bi spalio biljku hvala pozdrav sretno u nastavku
 
Poslednja izmena:
25.05.2016
233
194
43
Balkan Heart
Zato što nisam razumjela šta si mislio po principu rastezvanja grana al niđe veze

Hvala

Test je bio da pokušaš dan da bude out noć box, postavio si pitanje zbog čega su listovi spaljeni ja sam svoje mišljenje dao i to je to.

Al nemoj se nafurivat niko se nije rodio, i nemoj teme mjenjat, da si znao šta si radio ne bi spalio biljku hvala pozdrav sretno u nastavku

Ne znas ni sta pises... niti sta si napisao/la. Pod rastezanjem grana sam mislio ono sto vi zovete LST, a ja pojma nisam imao sa nazivima, malo staromodan, sve u skladu sa godinama.
 
25.05.2016
233
194
43
Balkan Heart
Pa vidis da nisam znao, inace ne bih rekao "biljka ti savijena U LST". Ne zelim dalje da kucam, verovatno imas godina manje nego ja prstiju, a uz to toliko si glup da nisi mogao da skontas kako da ih zategnes nego spustio po zemlji u out-u... Da si nekad docekao cvetanje outdoor biljke i da ti pucaju grane znao bi zasto se vezuju... Takodje recenica gde nudim pomoc nije poslata tebi, nego si me citirao, jer kao i obicno uzmes deo recenice a ne celu.I procitaj pravilnik pre nego sto okacis slike privatne prepiske, a ako nemas sta drugo da radis, slobodno me pljuj po forumu, do mile volje.
 
Poslednja izmena:

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Ponekad se zapitam da li postoje odrasli ljudi kad vidim ovakve stvari ali ne samo tu,nego gdje se god okreneš,ovakvo prepiranje je na nivou desetogodišnjeg djeteta :confused: Odrasli ste,ne? :whato::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Beetlejuice

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
Ponekad se zapitam da li postoje odrasli ljudi kad vidim ovakve stvari ali ne samo tu,nego gdje se god okreneš,ovakvo prepiranje je na nivou desetogodišnjeg djeteta :confused: Odrasli ste,ne? :whato::

Mah previše se nafurao, pa je uradio to što je uradio ja sam napisala svoje mišljenje ali on ne želi da prihvati jer je iskusan growa više godina, da growa kao što kaže ne bi spalio biljku ali nejse, no Joke mu je napisao i dao mišljenje on ga je imao izgovor.
 
25.05.2016
233
194
43
Balkan Heart
Jedno je saditi vise godina, sasvim drugo biti iskusan grow-er, pogotovo sto mi je zadnje sadjenje bilo pre skoro 10 godina. Pitaj svog tatu-strica-dedu, nekog starije generacije ko je sadio da li zna sta je lst, koliko lumena daje koja sijalica, da li je imao Ph metar, na kojoj temperaturi se pravi ulje... Ranije su se semenke stavljaje na klijanje, pa u malu casu na prozor, i kad ode u zemlju ostaje samo briga o biljci, a ne vestackom pravljenju uslova
@hazeri , na tvom mestu ja bih zakljucio isto, i to je razlog zasto cu prestati da pisem na ovom forumu. Poceo sam jer mi treba pomoc ne bi li napravio ulje za LEK, ali zbog ovakvih stvari cu ipak morati kao i do sada, uciti iz licnog iskustva.
Poseban pozdrav @WEEDetix -u, bez kog ne bi bilo ni mog starta, a za kraj videcemo.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.012
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Opusteno samo ;)
Sve pise na forumu i ako mislis da nisi siguran u nesto uzmi se mentora i furaj dalje,pogotovo ako mislis ulje raditi odnosno lijek :)
 
25.05.2016
233
194
43
Balkan Heart
Potrebno mi je ulje od Amnesia Haze-a ili Purple Haze-a, dobio sam semenke ove prve. Ulje je potrebno za Lupus, nazalost neizlecivu autoimunu bolest. Bilo ko od moderatora, dajte zakljucajte ovo vec jednom...
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ako ti je potrebno ulje onda nebi smio dozvoliti da te jedna rasprava izbaci iz takta.Tvoj je dnevnik,zatrazi brisanje odredenih poruka i idi dalje sa biljkama.Uvijek ce biti ljudi koji imaju razlicita misljenja.Zato ti dokazi suprotno,ne njemu,sebi..Ajd pomalo:):thumb:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.