Prvi uspjesni indoor CFL grow -2x blueberry-

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CATFISH

Aktivan Član
12.04.2012
93
15
8
48
Ako imas neku staru muzičku liniju,neki player,auto radio,eto brdo motorića od 12v, i svi na osovini rotora imaju nosač u koji ide gumica,malo se potrudis i od nekog plasticnog poklopca izrežeš propeler,u sredini rupu koja mora biti malo uža nek je onaj nosač,tako da malo teže navučeš gore taj propeler, zaliješ nekim ljepilom i eto venta.Izrezeš od nekog tankog lima,može i onaj od čepa od staklenke,3 trakice od 1cm širine,svaku savineš na kraju pod kutom od 90 i izolirkom pričvrstiš na motorić da ti izgleda kao y ili oznaka za merđu....Ti limovi su ti nosači venta,takav vent možeš još centrirati u neku cijev tako ti propeler neče biti slobodan vani,meni je za cijev poslužila piksa od Kolumbo duhana koja je bila dosta za 2 venta i rade već 6-ti mjesec bez problema.Ako si snalažljiv svaki je gotov za pola sata,žao mi je što ne mogu prikazati gotov vent al se nadam da si skopčal kak bi trebalo izgledat,na jednoj liniji možeš izvadit i 4 motorića al one od gramofona ja izbjegavam jer se dosta čuju dok ovi koji vrte CD,DVD rade skroz tiho,ispadnu koji cm širi nego ovi od kompa ali služe svrsi....Na nekima možeš i regulirati brzinu vrtnje,na ovima koje uzmeš od kazetofona,imaju 4 žice pa možaš narihtati različite brzine vrtnje.Nadam se da sam ti malo pomogao,a sad u potragu iako se kladim da imaš nešto i doma što više ne koristiš pa možeš rasturiti.Sretno i ne odustaj,šteta dobrih menki....
 
06.04.2012
19
1
0
37
evo ljudi opet sam se vratio no ovaj puta radim outdoor jer vise nemam box nazalost, 3 domacice sam maloprije izneo van na sajt i super im je, bile su 5 dana na prozoru a dok je bilo ovo glupo vrijeme sam ih drzao samo na prozoru pod obicnim svjetlom zadnja 3 dana su bila na suncu i ono super su se razvile i sad imam pitanje za vas..kako da ih zastitim od buba i ostalih cudovista :p bojim se samo da ih bube nepojedu jer ce bit bas zalosno sutra cu ih uslikat pa da videte o cemu se tu zapravo radi :))