Prvi uzgoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.09.2013
41
165
33
Eto mozda se malo prekasno javljam za savjete,al eto vjerojatno i za sami kraj sigurno mogu saznat nesto korisno i pametno... :)
cura je posadena cisto iz zajebancije,ispred kuce...brinuo sam se o njoj onoliko koliko sam mogao i znao naravno...
zaljevao sam je po osjecaju(uglavnom je to bilo kisnicom i rijetko kada vodom iz vodovoda) isto tako nekako i skidao listove,i odrezao sami vrh... :)
gnojio je nisam previse jer zbog svog neiskustva nisam se htio previse petljat s tim da nes na kraju i ne Zaj**** :)

pa eto malo slika od samog pocetka pa do danas,..
( i nov na forumu,ako sam nes i izostavio,slobodno pitajte)
























Ako bude trebalo jos slika recite :)
aa i prvo sta bi me mozda zanimalo,u kojoj je fazi i koliko cca do kraja?
 
23.09.2013
41
165
33
dali je mogla postići veću visinu da je posađena u većem pitaru? i radi čega su male flekice izgledaju mi srebrnosivkaste onako po listovima koje su tu skoro od pocetka?
 

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
91
Rio de Janeiro
Ludi milojko ako je ovo tvoja slika i tvoja kuća još si trebao samo da napišeš svoje puno i prezime,točnu adresu i vrijeme kad si doma.Da policija ne troši bezveze gorivo dolazeći ti kući da te vode u prdekanu a tebe nema.S obzirom da jako dobro znaš da je naša draga biljka zabranjena a tvoja je kuća i sam kažeš kraj ceste.Bilo ko da se razumije imalo u travu a ne dijeli mišljenje nas na forumu može ti velike nevolje navući na vrat.Moj savjet ti je da makneš svoju sliku sa progila i sve one u kojima ti se vidi kuća i dvorište. Do kraja imaš još prilično dosta kao i većina nas,bar mjesec dana.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hemuly
23.09.2013
41
165
33
zato sam tu da naucim... :)

Ludi milojko ako je ovo tvoja slika i tvoja kuća još si trebao samo da napišeš svoje puno i prezime,točnu adresu i vrijeme kad si doma.Da policija ne troši bezveze gorivo dolazeći ti kući da te vode u prdekanu a tebe nema.S obzirom da jako dobro znaš da je naša draga biljka zabranjena a tvoja je kuća i sam kažeš kraj ceste.Bilo ko da se razumije imalo u travu a ne dijeli mišljenje nas na forumu može ti velike nevolje navući na vrat.Moj savjet ti je da makneš svoju sliku sa progila i sve one u kojima ti se vidi kuća i dvorište. Do kraja imaš još prilično dosta kao i većina nas,bar mjesec dana.

slika je rendom,a koliko kuca je uz cestu...? :)
al svjedno hvala na odgovoru(savjetu)... :thumb:
 
23.09.2013
12
7
0
Koja je ovo vrsta trave?I gde si kupio seme...Prelepo izgleda :).Evo edituje komentar...Kad osusis kazi mi molim te koliko ti je grama ispalo od cele biljke :) zelim i ja da probam nesto mozda sledece godine :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Kad osusis kazi mi molim te koliko ti je grama ispalo od cele biljke
Kao da je važno ali teško ljudima shvatiti da više vrijedi 10g dobrog brenda nego 100g albanke neke. Od grama brenda spališ 6-7 i svaka siječe a albanka ne radi več sutradan.
Ne pitajte takve nebitne stvari prosim lepo, ako netko želi reči reči če sam.
 
23.09.2013
12
7
0
Avantura je napisao(la):
Kao da je važno ali teško ljudima shvatiti da više vrijedi 10g dobrog brenda nego 100g albanke neke. Od grama brenda spališ 6-7 i svaka siječe a albanka ne radi več sutradan.
Ne pitajte takve nebitne stvari prosim lepo, ako netko želi reči reči če sam.
Izvini nov sam...Pa me interesuje :)...Ja sam probao travu samo jednom...i to iskustvo bi zelieo da opisem negde :D
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Fora je da zalijevaš normalno cijelo vrijeme i ne pišeš post za postom jer postoji opcija EDIT kad nešto zaboraviš i "sjetiš" nakon dvije minute i dodaš odnosno editiraš.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
odlicno za prvi puta....(dobro je sto nisi puno petljao po njoj...)
za cca 15 dana malo slikaj iz blizine-zumiraj- i opet stavi fotku..da bolje vidimo cvjetove-vrhove..pa ce ti ekipa lakse procijeniti koliko jos imas do kraja...jer...temperature su sve nize i ima sve vise kise..pa ti igra svaki dan.
cestitke za prvi pa uspjeshan uzgoj.


jos i samo dodala da joj ne skidas listove...listovi su organ biljke koji stvara hranu i energiju za njezin rast i razvoj- pa onda vidi sto znaci kada joj poskidas sve te velike ( fan ) listove...vjerojatnomislis da joj time dajes vise sunca.ali ..vecu korist biljka ima od energije i hrane koju ti listovi stvaraju..
( iako mi se cini da si ih skoro sve poskidao...cisto za ubuduce...skidaj listove koji su eventualno osteceni i samim time podlozniji zarazi..ili..eeeveeentualno na samom kraju tj. pred berbu...)
i kada se odlucis na zetvu..pokusaj biljku staviti u mracnu prostoriju na 2-3 dana-tako u posudi/pitaru/saksiji..i nakon toga ju sasjeci i staviti na susenje..time ces dobiti na kvaliteti okusa tj. biljka ce izgubiti dioklorofila-a klorof. je odgovoran za onaj zhestoki okus koji dere grlo..pa eto..tako ces to umanjiti i samim time ces mocu vise osjetiti punu aromu i okus biljke tj. dima.

i...jos nesto..pazi biljku ove zadnje dane..ima dosta kise i dobro prati cvjetove jer moze doci do plijesni ili cak gnjiljenja..
eto..
sretno do kraja

edit
oces li nauciti editovati postove, pitam se, pitam