Prvo iskustvo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
15.11.2017
0
0
1
26
Ja kad sam prvi put bilo mi je 13god popusio sam 5-6 jointa i bilo mi je lepo i onda su mi moji javili da ce doci po mene jer sam bio negde u pizdi materini od kuce pa ce doci kolima.Oni kad su dosli cale je kreno da me zajebava malo kad sam kreno ka kolima on je isao nazad i ja sam se zatrcao i skocio na kola.

A te nedelje kad sam krenuo da pusim sam svaki dan po 5-6 jointa i jednom sam pusio na kanalu i onda mi je pao pritisak i legao sam da spavam na zemlji ovi su me budili i rekli aj da se prosetamo i mi se prosetamo i onda smo otisli na neko igraliste gde je bio moj drug a ja sam legao na klupu i on zna sta se desava i uzeo da me poprska ledenom vodom ja sam samo ustao sa klupe i krenu da trcim i rekao mu da necu spavati i on me isprskao ja sam ispizdeo uzeo njega da prskam.I onda smo igrali basket do kraja dana.

Yo yo anonimalac is back, evo ovako pusio sam do sad 2 puta od prvog iskustva

Drugo iskustvo (posle prvog iskustva) - Pusio sam eto sa 2 drugara i tako mi popusimo prvi joint onako uhvati nas :D i drugi joint sam imao iste efekte kao prvo iskustvo znaci odsekao sam se aliiii ovaj put se nisam plasio jer sam znao sta sam je, legao sam i opustio sam i uzivao i razmisljao svakakve stvari (dobre).. jedina mana bilo mi hladno ali jbg-a
Igrali posle LoL u igraonici moram da kazem da sam se usporio ko puz.. :D

Trece iskustvo (posle drugog iskustva gore) - Eto pusili joint isto ta 2 drugara i tako mi popusimo prvi joint mene lepo uhvati isto kao u ,,drugom iskustvu". Medjutim ovaj put drugi joint jedva smo mogli da povucemo dim izgleda da nije lepo motano posto uzimao pre-roll joint, tj diler mota za nas pa nam proda. Moguce da nam uvalio neko govno ali na kraju je drug ispravio nekako joint kao da ga ispravio i onda smo popusili

E pa ovo iskustvo me uhvatilo ono da kazem najbolje ne najjace ali najbolje. Ceo sam se izostrio znaci osetio sam koliko sam svestan sebe, znaci radilo mi se nesto. Moram da kazem da mi se popravio vid dosta uhvatila me mala euforija znaci imao sam snage. Izostren i kao da sam deset puta laksi.. Eto adaptirao sam se ovoj biljcici mislim, jeste prvo iskustvo lose ovo ostalo je good


Pusili ste sativu ona te malo ,,Uzdigne i ona ti je tako za aktivnosti kad planinaris i tako.
A indika te spusta ona ti je vise da igras igrice gledas TV i tako.
 
Poslednja izmena od urednika:

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Ja kad sam prvi put bilo mi je 13god popusio sam 5-6 jointa i bilo mi je lepo i onda su mi moji javili da ce doci po mene jer sam bio negde u pizdi materini od kuce pa ce doci kolima.Oni kad su dosli cale je kreno da me zajebava malo kad sam kreno ka kolima on je isao nazad i ja sam se zatrcao i skocio na kola.

A te nedelje kad sam krenuo da pusim sam svaki dan po 5-6 jointa i jednom sam pusio na kanalu i onda mi je pao pritisak i legao sam da spavam na zemlji ovi su me budili i rekli aj da se prosetamo i mi se prosetamo i onda smo otisli na neko igraliste gde je bio moj drug a ja sam legao na klupu i on zna sta se desava i uzeo da me poprska ledenom vodom ja sam samo ustao sa klupe i krenu da trcim i rekao mu da necu spavati i on me isprskao ja sam ispizdeo uzeo njega da prskam.I onda smo igrali basket do kraja dana.

Ti si pobediJo na kraju. Sigurno :fuck:
 
22.10.2017
23
41
13
25
Evo probao da smotam cigaru prvi put

Verujem da je teze motati joint ali jbga nzm da nadjem bolju alternativu da naucim sem cigara
D80CE5F0-BDC0-444E-84F1-1408E657A52B.jpeg
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: MementoKuri
23.03.2013
125
118
43
Urugvaj
Koristi manji flop/filter, da ti joint bude tanji a duzi. Tako ce biti zadovoljena estetika, jer ovo je jako zdepasta pljuga. Ali za pocetak ok. Samo vezbaj.
 

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
36
kao i u skejtanju postoji 2 nacina motanja jointa: regular i goofy, razlika je na koju stranu staviš filter, na lijevu je regular, a na desnu goofy. (ja sam navikao uvijek na desnu stranu stavit filter), oba načina su ok!
 
22.10.2017
23
41
13
25
Ili ovo, posto meni je to najgore kod flopa, kad pocnem da motam, posto juce sam motao a ruke su mi bile prehladne zbog vremena tresao sam se znaci nisam mogao da stegnem kod flopa dovoljno jako, pa sam morao sve iz pocetka dok ne srolam nesto sto moze da se koristi :D

 
  • Sviđa mi se
Reactions: jaime88

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
36
lakše će ti bit ako ti je smjesa u rizli raspoređena jednako i jednake širine kao i flop, poravnaš prstom, smočiš onaj ljepljivi dio rizle i smotaš.
 
22.10.2017
23
41
13
25
Iskustvo 2 puta zaredom koje me cini zabrinjavajucim

Ovako, jednom sam se osecao izostrenim znaci enjoyable, uzivao sam u tome.

Sad posle toga sam pusio 2 puta travu i osecao sam se ovako:
Znaci nemam vise strah kao prvi put samo brate osecam se kao da sanjam sa otvorenim ocima, osecam se ko da ne mogu 2 recenice da sastavim normalno al bukvalno, sve mi je u oblaku ceo mozak da kazem, pocinjem da zaboravljam sta mi se desilo 5 sekundi ranije i pocinje nova epizoda, onda tako traje 2-3 minuta i opet isto.. I kad se otreznim mogu da se setim svake epizode, kad sam ovako high mogu da radim sve normalno stvari, odgovaram ali bas sporo odgovaram i sporo radim. Znaci ocu da kazem da kao da imam kratku amneziju izmedju epizoda i posle ne mogu da se setim. Cak sam se jednom utripovao da mi mozak usisao secanje. Al kao sto kazem posle toga se sve secam kad se probudim, samo se tripujem ovako. Isto ne osecam lice ni nista, hladno jer je hladno i vani. Ali mogu da funkcionisem sve normalno samo se osecam previse "izgubljeno". Isto ovo za amneziju nije bas da imam amneziju samo mi je bas tesko da se setim dok sam high sta mi se desilo pre 5-10 sek
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gica-prasica

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Jedina "nuspojava"u cijeloj prici je sto se drugi dan sjetis svega:D
 
24.11.2017
0
0
1
28
Hej svima. Imam 16 godina, i juce sam prvi put probala vutru. Bili smo u stanu nas cetvoro, mi koji se najvise druzimo. Jedan od njih pusi redovno a mi ostali nismo nikada pre toga. Da napomenem da sam zensko. Kada sam povukla vec koliko 6, 7 dima ne odjednom vec postepeno, ja sam imala napad smeha ali je taj napad trajao veoma malo, odjednom sam pocela da placem, uopste nisam mogla da se smejem. Uzeli smo da jedemo grickalice i pijemo sok, nakon toga pokusala sam da se razveselim ali nije islo nikako cak nisam imala volju ni da pricam. Onda je usledilo povracanje, i to sam povracala oko 4, 5 puta. Onda sam otisla kuci kad se malo stabilizovalo sve i legla sam da spavam, ukupno sam odspavala 15 sati. Ne znam da li jos nekome od vas bilo ovako prvog puta ili ne, ali ukoliko znate zbog cega sam reagovala ovako i neki savet napisite mi, bila bih vam zahvalna:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.