Psi i mačke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Nije Frontline jer to košta pun kufer love :) ,ampula 70 i nešto kn x 2 mačke,
pa smo uzeli neke od Krke
fipri+cat.jpg

Čitam evo baš o mogućim nus pojavama i to je to ... garant je polizala malo toga sa Seronje.
Jučer je bila na dijeti ... malo je stalo povraćanje.
Jutros malo piletine na tašte pa ćemo pratiti.

Edit;bili kod veterinara.
Temperatura oko 39,što je kaže doktorka ,normalno kod mačaka.
Jadna Mimi je dobila 4 inekcije.2 veeeelike bočno ,to je kao neka infuzija jer nije jela i pila gotovo ništa 3 dana pa da ju malo digne.
I 2 manje nekog lijeka
Prodali nam i 3 tablete aktivnog ugljena ... pa ako joj budemo mogli podvaliti.Mada sumnjam.
Sutra na kontrolu.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

nightrider

Aktivan Član
25.10.2010
130
87
28
Ak je onaj Frontline, od tog oce macke poludit. Npr moje macke ga podnose, ali od prijatelja su ko pijane i treba im koji dan da se oporave.

Moj veterinar veli da je to nuspojava trovanjem, najvjerojatnije su uspjele polizat frontline. Treba ga staviti direktno na kozu, gdje pocinje vrat da nemogu do njega.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Sativa,od milja Mimi ;)
FSCN5323[1].JPG
I njegovo Visočanstvo ... Seronja :D
FSCN5329[1].JPG
Jučer sam ih malo pazio.Sjeo na panj,zamotao Džeka,slušalice u uši ... uglavnom,nastojim ih zadržati u našemu okrugu :D To mi je prioritetni zadatak. Jer,sve 4 strane svijeta izvan našeg okruga su opasne.Tj,vreba opasnost.
Mimi nije kastrirana,mogao bi ju na jugu opaliti jedan lokalni sivi mačor.
Na sjeveru opet vreba oštar pas.
Na istoku su metalni ljubimci na cesti i ljudi na stazi :(
Na zapadu je pak džungla... iz njihove perspektive.
Uglavnom,znade se zakomplicirati situacija na trenutke.
Seronja mi nije problem,no Mimi je zvijer.U skoku je nema više,pa se ti misli gdje je :D
 
10.04.2015
7
2
3
decko mi ima macka, i ima on sad vec 2 godine i unazad pol godine-godinu je poceo "zapišavat" stan. i podrezali u ga, i kao nema jaja i svejedno to radi i ONDA je poceo pisati. znaci, vise nije bilo malo pisaline, frajer bi se popiso i u vecini slucajeva bi to tipa napravio na majici na podu pa zakopao njom. pisa na stolce...
slape, tenisice. i nije nam jasno ZASTO?!?!
Pliz, itko? Neki savjet, nesto. :(
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Haha, oće da sere a neće da piša. Bolestan je, rođen sa nekim sindromom ili slično, možda inkontinentan mačak al vi to ne primjećujete.