Racija Snail Smart Shopa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

stoney

Finally, My Mother Has Join(t)ed Us. Happy AF
12.01.2010
110
7
18
Uluru
hahaha ..ti si anderkaver... moze,donet ces mi i lampe:icon_biggrin:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
koja je ovo sprdačina od cijele države, stvarno sramota... nesposobni su da je to strašno... ja im uzgajam pod nosom, a oni zatvaraju trgovine sa potpuno legalnim rekvizitima koji se mogu naći u svakoj trgovini elektro materijalom...
 

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
8
0
40
Petar Pan je napisao(la):
dajte ljudi malo manje pušite!
koji vam je kuky pa vas je pola ovaj članak shvatilo ozbiljno?! dajte malo uključite mozak, ne služi vam glava samo za kul luk
Jel itko osim nas dvojice u cijeloj temi kuzi da je onaj clanak zajebancija? :D
Dajte ljudi, opustite se
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
xarabas je napisao(la):
Jel itko osim nas dvojice u cijeloj temi kuzi da je onaj clanak zajebancija? :D
Dajte ljudi, opustite se
Sorry,ne znam na koji se članak tvoj komentar odnosi...meni obadva izgledaju kao sprdačina XD
 
04.04.2008
1
0
0
35
e pa onda mogu racije radit i u svakom dući di se prodaju lampe, zemlja, gnojiva etc.
stvarno sam razočaran jer mogu i malo jače dilere stisnut a ne one kooji nemaju love pa tu i tamo prodaju koji
komad trave. sramotno da su to uopće imali obraza napraviti.
treba raciju u policiji napravit pa vidjet koliko te zapljenjene droge ustvari ide u spalionicu a koliko natrag na ulicu...
sramota
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Davche dobrodosao! :D

ovo za dilere, moje osobno misljenje je da je svaka preprodaja trave losa, bilo gram ili kila, cisto zato jer jaca dilersku 'scenu' protiv koje se treba boriti prvotno uzgajajuci svoje.
A sto se policije tice, u skoro svakom gradu ima takvih policajaca i nije rijedak slucaj. U mom gradu jedan policajac, inace "strah i trepet" za ljude koji si zele zapaliti u parku i klince, uhvacen je vise puta kako zaplijenjenu 'robu' nosi kuci. Cuo sam od vise izvora istu stvar, tako da sumnjam da je izmisljotina, a i ne radi vise u toj postaji..

Ispricavam se na offtopicu ;)
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
Punxer je napisao(la):
ovo za dilere, moje osobno misljenje je da je svaka preprodaja trave losa, bilo gram ili kila, cisto zato jer jaca dilersku 'scenu' protiv koje se treba boriti prvotno uzgajajuci svoje.

nemoj tako. sad govoris kao oni sto nas tlace.. ni ja nevolim "dilere", jer su velikom vecinom pohlepna stoka, ali protiv njih se treba boriti legalizacijom. pa nece bit vise tolika lova u igri.. a "dileri" bi bile kumice s placa. one i tako znaju kako se sadi konoplja, vecina ovih starijih je uzgojila u jednoj sezoni vise vulje nego ce vecina nas za svoje mladosti... dok su ljudi jos postovali ovu biljku, i koristili ju gdje god su mogli. pitaj bilo koju baku sa sela....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zuz1

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Ma nisam tako mislio krivo si me shvatio. Htio sam reci da treba uzgajati svoje kako bi dileri imali manje posla i kako bi oslabila njihova scena da tak kazem, jer sto vise ljudi puse svoje, to ce manje biti tih pohlepnih smeca. Nisam mislio da ako uzgajas svoje da si diler, kako se da zakljuciti iz tvoje usporedbe sa bakicama :)
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
pa nazalost ispada da ako netko sadi i prodaje cibu da je diler, a zapravo bi po meni to trebali kupovat kao voce i povrce na placu...
pa ne sadite svi doma krumpire, grah, papriku, itd..? ako nista drugo, siguran sam da nitko nema u stanu orah pod hps-om...
al sjebali nas sta ces...
nema veze. doc ce nase vrijeme.
 

DOGGY

Aktivan Član
01.11.2006
58
7
0
konacno se otvoril smart shop u vz-u, samo se nadam da se tu nebu tak murija motala, nema se ni di, lol

bilo je jucer otvorenje, hebeno je bilo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.