Rak pluća 3. st.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.05.2017
15
3
3
46
svaka joj čast, ja sam malo izasa iz tog đira pa ponekad zaparim i ovo ulje sam proba 2.put kad smo uzimali da vidim da nije mačak u vreći i znam dame malo veće zrno izulo iz cipela i ne pušta satima. sad ćemo opet u nabavku kod istog čovjeka a volio bi nać nekog ko sam to radi za svoje potrebe i da znam da radi nešto dobro radi lijeka i zdravlja a da nije samo smućkat od bilo kakvih panjeva napravit da je ulje i prodat.
 
01.05.2017
15
3
3
46
Pozdrav narode i svako dobro, kod moje punice se stanje poboljšalo od zadnje kemo. od koje je skoro umrla. trebalo joj je dobrih 20 dana da dođe sebi i da nema više opasnosti po život. na ulju je konstantno i vjerujem da je i kvalitetno a i ima nekih 15 dana da je na gramu dnevno nekad mal više nekad malo manje zavisi kako se osjeća, kancer se ne širi i ne povećava čak se malo i smanjio i bilo je sve super do pre 7 dana kad je dobila temperaturu pa smo je u bolnicu, tamo su utvrdili bakteriološku upalu pluća i sad trenutno uz antibiotike se smanjila upala i sve i valjda ce izac na ok.nastavljamo sa uljem dalje sad ko bi mi preporučio koliko još vremena da bude na toj dozi i šta posle kako snižavat ili šta radit i zna li ko dali će to ostat s kancerom tako da se neće širit i da će moć funkcionirat normalno dok se ponovo opet ne aktivira i dali ima šanse da se još više povuče.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Na toj dozi mora da bude dok ne nestane sav rak. Prvo riješi, da nema raka. Ima šanse, da se povuče, to zavisi od vas, šta sve i kako radite u tom smjeru.
 
01.05.2017
15
3
3
46
ekipa imam problem punica mi je zabrijala da zadnje ulje nije ko prije da joj se je mozda dalo nešto nekvalitetno, puca sad da joj se neko igra sa životom pod zadnje dane, traži nekako da se napravi analiza već 5 dana ne uzima ništa jer više ni nema a ne želi da uzmemo ovo di smo stalno uzimali jer misli da nije kvalitetno i sad molim sve da me savjetuju kako da dođem do sigurno prave stvari, možda rick s. ulje original. dali se to može kupit i gdje najbliže i dali tog RSO ulja ima više vrsta i ako da koje je najbolje za ovu vrstu raka. molim vas da mi javite ako ko zna šta i kako jer mi je ful hitno da nastavi sa liječenjem. znam sad da joj se crv uvuko u glavu i bez nečeg provjerenog nema napretka jer ako je njoj u glavi crv može u šprici biti extra njoj će biti sumnjivo zato vjerujem da možda sa oreiginalom bude bolje ili dali ima neki tester da se vidi koiki je postotak čega unutra jer smo od zadnjeg pustili nešto pa kad bi to istestiro da vidim i pokažem joj šta je pila.
 
01.05.2017
15
3
3
46
da li je dobar ovaj tester šta se može naručit kod njih za 73 e. ta ga imaju na prodaji da naručim to, jeli ko koristio to se isplati kupit, mislim hoću li dobit podatke za thc, cbd, cbg, cbn
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Ne narucujes tester vec saljes njima uzorak na testiranje i to je dovoljno da sa sigurnscu znas sta koristis
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
@goran.m. nebi da se prica dalje nastavlja o saznjanjima o ovom ili onom prodavacu jer ulje nije legalno i pravilnik je jasan bez ponude i potraznje a ti hodas po linij...Lijepo ti je napisano imas lab koji moze odraditi analizu dalje ti valjda ne treba objasnjavati

Svi mi ovdije riskiramo uzgajajuci sebi za lijek ili za opustanje i zato ne volimo kad se prica o prodavacima jer njima nije mijesto u nasim temama, zato molim sve koji su u potrazi da detalje drze za sebe a za ostalo tu smo da pomognemo koliko se moze

Pozzz i sretno dalje
 
01.05.2017
15
3
3
46
ne otkrivam ništa o nikome postoji stranica sa registriranom firmom u amsterdamu koja djeluje tamo i sve ima na toj stranici koja se zove tvoje zdravlje, mene je samo zanimalo dali je neko probao to i kakva su iskustva. jer nebi sad volio napravit neki km. za eu da to uzmem ako se neko opeko.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Osim imena i navodne firme nista vise a stranica postoji koliko hoces ali to ne znaci da je legalno ;) vrlo dobro razumijem situaciju u kojoj se nalazite jer sve sam to prosao ali gore napisano stoji i toga cemo se drzati
 
06.04.2013
21
7
8
Mama ima rak pluca i vec dva meseca pije ulje.Bila je dobro do pre 15 dana kad je pala u krevet i slabo jede i spava.20 god.su je kljukali bensedinima i bromazepamima.Uspela je da skine bromazepam na cetvrtinu dnevno,.Cime mogu da joj regulisem san i apetit a da to nije hemija?
Nocu spava po 3-4 h.a preko dana 1-2 h.i to ponekad samo.Izgubila je i volju mada je cela porodica na nogama oko nje i hrabrimo je.Sta da radim ,da li je to normalno da posle nekog vremena nastupi ta faza ili ....16 marta ima zakazan skener da vidimo sta se desava.
Pozdrav svima
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
To je jako tesko reci dali je to normalo ili nije kad smo svi razliciti i na svakog djeluje drugacije.... ja bi prvo probao pojacati vecernju dozu da vidite hoce li joj produziti san je postoji mogucnost da je stekla toleranciju...ako nije to onda cemo razmisljat o drugim uzrocima
 
06.04.2013
21
7
8
To je jako tesko reci dali je to normalo ili nije kad smo svi razliciti i na svakog djeluje drugacije.... ja bi prvo probao pojacati vecernju dozu da vidite hoce li joj produziti san je postoji mogucnost da je stekla toleranciju...ako nije to onda cemo razmisljat o drugim uzrocima
Hvala.Ja joj dajem 3 puta dnevno po zrno.Pojacacu vecernju pa cu videti.