Random domacica, druga generacija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Meni se nikako nesviđa pH te tvoje zemlje, jako jako nizak. Razumjem da se trudiš, al bar da si pogledao kakva se zemlja koristi sad nebi razbijao glavu zašto gore biljke. Mislim žao mi ih je i svjestan sam da nema pomoći od neke govorancije jer koliko vidim tebi uđe na jedno i izađe na drugo uho šta god ti se kaže. A o tim tvojim nekim luxima da ne pričam, da si bar vodič za out uzgoj pogledao vidio bi da je računanje tih luxa van svake pameti, niti se igdje spominju. Tužan dnevnik :(.
 
07.05.2015
52
77
18
34
@No Joke nemoj da ocajavas zbog mog neznanja. Slusam ja vas, case oblozene, box smanjen, rasveta pojacana. jbg u selu nema neke dobre zemlje, sve neki krsevi pa il uzmi il sadi u beton :( sve se da popraviti, pa i ph i prejaka zemlja, a one nece umreti za 2 dana. nema nista od teoretisanja mora se nauciti iz svojih gresaka, a kakve sam uslove vidjao..... ove moraju preziveti pa ne znam sta da je...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Obično kad shvatiš da je bolje učiti na tuđim greškama nego na vlastitim ispostavi se da je već prekasno. Ja se nadam da neće umrijeti za 2 dana jer bi to bio genocid :(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kimi89Srb

ttt

Aktivan Član
17.07.2015
124
258
63
32
Pazi samo na tom mjestu kad olista to grmlje nećeš imat više od 6 sati direkt sunca,dobro za iskustvo al budeš ti još jednu turu stavljo početkom 5mj..Inače sretno ti bilo
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Ajde batula budi dobar I poslusaj iskusne growere I cini mi se nakon toga ovaj dnevnik bice tiptop uz vise paznje I ljubavi prema biljke . JA navijam da posao uspe pratim :thumb:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.