Big devil xl auto uzgoj u pokusaju

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Mozda zbog veličine potova nije dovoljno dobro razvijen korijen pa ni stabiljka nemoze biti predebela.Neznam,treba čuti još par mišljenja.:)
 

suvobor

Banned
Banovan
29.06.2016
90
26
18
41
ovako danas sam bio na sajtu. 4 najmanje se nesto vuku, valjda bila kisa i hladno nadam se da krenu kad ogreje sunce. 2 malo starije jedna je malte ne u rangu ovih manjih, dok druga gura pomalo.
e sad ovako. 3 najvece su izbacile pristile :) nisam se nadao jos uvek ali eto. svedocim tome da autofloweri bas ne trpe stres i sve se odrazi na rast i prinos. gledao sam danas, udebljali su malo stabljike sto me raduje,


i jos nesto. na jednoj sam nasao da je izbacila jajasce, jebeni hermi. za sada ima jedno praticu je, ne bih da je ubijam, obilazicu svaka 2 dana i kidacu sva jaja ako ih bude

zanima me posto nemam iskustva sa autosima, sada su visoke po 15 17 cm, koliko jos mogu da ocekujem da izrastu uvis s obzirom da su izbacile prve pristile??
 

suvobor

Banned
Banovan
29.06.2016
90
26
18
41
Nema sanse da ces jaja poskidati, cupaj biljku :)
zao mi je da je kidam, stavicu nju na drugo mesto pa cu da joj kidam jaja koliko mogu ako budu krenula. a mozda je i izbacila ovo od stresa, imao sam situacije u outdooru sa domacicama da u predfloweru bace pristile i po neko jaje i da na kraju ne bude jaja vise. videcu sta ce biti

zanima me posto nemam iskustva sa autosima, sada su visoke po 15 17 cm, koliko jos mogu da ocekujem da izrastu uvis s obzirom da su izbacile prve pristile??
zanima me da li mi ko moze odgovoriti na ovo, jel mi je bitno da ne prerastu mrezu sto ih stiti
 

swaziland

Banned
Banovan
14.02.2016
39
8
8
41
ne razumem zbog cega si odustao od LST? nabavi si 2 m zice bakarne, iseci na komade po 10 ak cm i savijaj to polako bre. neces se pokajati kad Boze zdravlja dodje vreme za berbu. procitao sam da gajis dugo ali da su ti ovo prvi autofloweri. veruj mi, samo ti polako njih savijaj i rastezi, i videces da ce im se dopasti jako. a hermija ako krene da baca jaja izoluj negde, kidaj jaja pa odf cvetova mozes i malo ulja da napravis
 
  • Sviđa mi se
Reactions: suvobor

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Suvobor druze,zelim da ti dam dobronamjeran savjet.U cijelom dnevniku si okacio jednu,dvije slike,ekipi koja odvoji vrijeme da posjeti tvoj dnevnik i pomogne nisi jedan lajk stisnuo.Mislim da dugo cekas odgovore na pitanja iz toga razloga.A kada netko dode da ti pomogne sa tvojim pitanjima stisnes mu ne slazem se,ne svida mi se.A ekipa ti je stvarno dosla iskreno pomoci.Nemoj sta zamjeriti,samo sam ti zelio sugerirati.:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: suvobor

suvobor

Banned
Banovan
29.06.2016
90
26
18
41
u pravu si hazeri. sto se tice slikanja zaista trenutno zivim u srednjem veku sto se tice tehnologije, koristim fon koji nema cak ni vga kameru. i meni je krivo veruj mi da se borim da nabavim nesto sto moze da skljocne lepo.

swaziland danas popodne idem da zalivam i poslusacu te, i ja verujem da ne moze da im skodi nikako
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

suvobor

Banned
Banovan
29.06.2016
90
26
18
41
danas sam bio da obidjem biljke, i popizdeo sam. male biljke ner postoje vise. nekako su se i pored mreze koja je svud okolo pricvrscena za zemlju usunjala 2 puza i pojeli su sve do zemlje zlikovci!! izgazio sam ih u prah i pepeo ali sta mi to sad vredi trebao sam jos puzomora svud okolo.
3 velike su pocele da cvetavaju pojavili su se prvi pristili u vrhovima danas su dobile dobro zalivanje voda i power zyme i krecem od sledeceg zalivanja Asef za cvetavanje. uradio sam im LST pa cu da vidim kako ce da reaguju
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
heba ga ti tarzane,pa zamisliš si biljku u glavi
mada bi slika više rekla od svega ovoga teksta stoput više, što jes jes :)
ja imam percepciju da su biljke u jako lošem stanju :bocni::
 

suvobor

Banned
Banovan
29.06.2016
90
26
18
41
bice ljudi i braco al verujte da sad nemam cime da slikam i meni je stalo da ih pogleda sto vise ljudi sa iskustvom sa autosima, mozda im se da pomoci nekako. i mene tuga hvata kad ih vidim a pre par godina kada sam pao imao sam domacice topirane 8x, lstovane, topovi bili ko klipovi kukuruza al meni se jbno ne da vec godinama da odgajim pa i 10g al da je moje, melem za dusu bi bilo :(

ja imam percepciju da su biljke u jako lošem stanju
nisu bas toliko lose ali nisu nimalo ni sjajno treba im pomoc
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Gasi ovo brate dosta lage moram ovako izvini svi se trudimo da pomognemo al se ti igras brate ajt valjda ce I drugi svatiti da je ovo foliranje
 
Poslednja izmena:

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
o ti si, sjecam te se ja. jbg pa bar bi onda ti kao stari clan trebao znati da se ovako ne vodi dnevnik, radis sprdacinu bezveze a i nema smisla ovako nije ovo igra pogadanja i zamisljanja nrgo dnevnik u kojem trebaju biti i fotografije :) zivio
 
Poslednja izmena od urednika:

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Koji Čili,ima nas dvojica :D
Elem, ako ženska biljka u cvetanju pohermi od stresa (fizički ili stres izazvan promenama svetlosnog režima) tj. izbaci bananice,i ako se polenom iz tih bananica opraši druga ženska biljka dobija se fem seme :)
 

suvobor

Banned
Banovan
29.06.2016
90
26
18
41
hmm nije bila banana nego bas pravo jaje i izbacila ga je u predfloweru. za sada nema jaja ni naznake za njih. pocele su polako da obrazuju cvet. juce su dobile duplu dozu hesi tnt i pover zyme, od sledeceg zalivanja krecem sa crvenim Asef djubrivom
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Ima jedan @ChiliHead a jedan je samo @CilI :) E on mi je mentor, pa mi tako rece, jer mi je biljoza izbacila jednu bananicu i otvorila je, a ja skuzio nisam. Kaze da ne brigam zbog drugih biljki u boxu jer i ako oprasi neki vrhic dobicu koju fem sjemenku :) Sto je recimo dobro u neku ruku :D Ako se i desi slucajno znaci nije to nista lose, cak je u neku ruku i dobro :)
Izvini na spamu @suvobor
Sretno i daj i ti koju sliku covjece :eek:
 

BIG DEVIL

Aktivan Član
31.05.2015
240
476
63
Mexico
@suvobor brate ti si lud :D a najgore je sto ove ljude pravis jos ludjim od tebe sto dolaze ovde da ti pomognu. Nemas nijednu sliku a tekstova kolko ti ku*ac oce. Ukoliko nisi sposoban za dnevnik nemoj ga ni pocinjati a iz svih ovih silnih tekstova sam zakljucio da ti pre svega trebas da jos mnogo mnogo toga procitas na ovom forumu i da krenes od nule :)

Off.