Random seed clone; 150+100w HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.03.2015
146
159
43
39
Evo ne znam sta vise da joj radim boga mi!
04102016708.jpg
30cm u precniku s leva na desno, svaka internoda tera novu granu, 11 glavnih topova. Jos 10 dana i necu znati gde sta da vezem i kako da je rasporedjujem dalje
Da se mene pita ja bi to vec odavno presadio u normalnu zemlju i malo bi taj box doradio i rijesio osnove boxa.
Sta bi doradio? Sve je radjeno u hodu, ulozeno bukvalno 0 sredstava. Sta bi bilo da joj ubacim sve od prihrane sto drugi ubacuju?! :)
 
07.03.2015
146
159
43
39
3. dan od presadjivanja u 15l pot. Koren potpuno razvijen u prethodnom potu od 5l.
Malo je stagnirala. Cini se da pokazuje nedostatak N, mozda malo cinka. Nedostatak N resen nadam se presadjivanjem, cink spustanjem PH vode.
Plan je da do kraja oktobra bude na 18/6.
 

Prilozi

  • vutra1.jpg
    vutra1.jpg
    365 KB · Pregleda: 49
  • vutra2.jpg
    vutra2.jpg
    386,9 KB · Pregleda: 48
  • anotherangle.jpg
    anotherangle.jpg
    283,8 KB · Pregleda: 47

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
jel zalivas ti to kako treba, malo deluje zedno. pusti jos bar sedmicu da vidis, u novoj zemlji ako ima vode koliko treba mora da zivne pa da podivlja :)
 
07.03.2015
146
159
43
39
Nisam napomenuo, od vani mi presle bele vaske bez krila! Kupio insekticid Volley sp20 ali me stra da isprskam! Da pravim mozda caj od duvana ili sta da radim?!? Insekticid me brine.
@PowerSeed nadam se da ce podivjljati!!! Zemlja je mix MAgicne zemlje 10l, maki supstrat 5l, oko 1.3 perlita. I pored svega toga, slegla i sad fali puno od vrha kante. Polivena na presadjivanju sa oko 7.5l vode + 20ml Slavola korigovana ph sa nesto vise liimunske kiseline nego uobicajeno.
Oko 5 dana pre presadjivanja je imala flush.
 
07.03.2015
146
159
43
39
anotherangle1.jpg
Ne sedi vrag nikad skrstenih ruku...
Povezana. Svi vrhovi mahom u istoj visini.
Usudio se da poskidam neke najvece fan listove koji su blokirali svetlost do nekih vrhova i uklonjeni listovi i vrhovi koj su dobijali minimum svetla. Sad ne znam da li naredni i pravo zadnji loly da uradim 3 nedelje od prebacivanja na 12/12 ili i pre toga...
Isprskana cajem od duvana protiv bele vasi. Naredni caj od paradajzovog lisca se priprema.
 
07.03.2015
146
159
43
39
Uklonio sam uglavnom one listove koji nisu imali svetla. Racinam tu i neke mlade i male pelcere koj su jako dugo vremena stagnirali te kontam da nikad ne bi stigli do vrha i ili nije bilo mesta za njih i da stignu do vrha. Nista preterano. Iako pise da je kontraverzno, vodio sam se sledecim textom:

Do These Things Before Switching to the Flowering Stage

  • Make sure your canopy is flat like a table before you switch to the flowering stage.http://www.growweedeasy.com/cannabis-plant-training
  • Make sure each cola has at least an inch or two of air space to itself, but there are also no "holes" in the canopy without a cola.
  • Clear the bottom 20% of your cannabis plant right before the switch to the flowering stage ("lollipop" your plant) since buds at the bottom of the plant are in shadow and will just take away energy from the top buds directly under the light
Molim vasa misljenja o tome :)

I Hvala svima na vasem vremenu! :)
 

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
Experienced growers!!!

Batali to, skini samo zute liske ako ih ima i posavetuj se sa mentorom uz sliku biljke i on ce ti reci sta da lolipopas
 
07.03.2015
146
159
43
39
@Chan Chan Nema mentora na zalost. Nisam se usudio nikog ni pitati. :(

Sutra je tacno sedmi dan od presadjivanja i zalivanja. Prosli pot se morao zaliti na tacno 5, pa sam u nedoumici sad oko zalevanja. Obzirom na sve, smatram da bi valjalo zaliti?!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Meni se čini da ju 'ubijaš' sa puno vode. Zemlja,ta magična,...djeluje na oko jako loša a evo pročitao i dnevnikov početak :) To mi je odagnalo sve sumnje :D Još uz to,štimaš Ph vode napamet.
Pretpostavljam da te buni interval zalijevanja,pa zaliješ svakih '5' dana po nekom svom nahođenju.
Posuda bi trebala da bude lagana kad slijedi zalijevanje. Nadam se da ti se nije zemlja 'zabetonirala' :D
 
07.03.2015
146
159
43
39
Ph vode u gradskom vodovodu po njihovim informacijama je oko 7.5-7.6ph. Dh je preko 14, izuzetno tvrda voda.
Voda kojom zalivam uvek odstajala 48+h. Korekcija PH se vrsi po bizzovim uputama. On uzima ph 8 kao pocetak za spustanje na ph 6.5, te na litru doda 4ml limunske kiseline. Jedino moze biti to da mi je voda preko ph8 jer stoji u balonu citavo vreme od zadnjeg do narednog zalivanja. Dakle za naredno zalivanje cu upotrebiti vodu ne duze odstajalu od 12h.
@VenloNL Dok je bila u manjem potu na 5 dana zalivana jer je za tih 5 dana full popijena zemlja te je moralo. Zadnje zalivanje imala na presadjivanju pre 7 dana. Zemlja nije zabetonirala. Pot je trenutno skoro lagan
Cini mi se da bi bilo pametno zaliti je jer verujem da koren nije daleko stigo sa prorastanjem novog pota. Mozda cak sa malo prihrane....
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
300 ml čega druže ? i čije ? Malo mi teško za povjerovat što pročitah pa reko ajde da priupitam ?
Šta če biljki jbte eriutrociti,leukociti,epitelne stanice,sluz,bakterije,cilindri...drug nemoj zezat...pa šta ti je ? :fuck::fuck:

Edit:
O ph necu ni govorit a mislim da tvoj problem lezi u tome..a samim zaljevanjem mokracom doadtno zeznes stvar...posto ne mjeris..neznas u kojem smjeru ode...
Neznam šta da ti kažem i kako da ti pomognemo..kad ti i dalje peglaš po svom druže :/
Nije pišalina, samo pišalina..voda žute boje...gnojivo...je je toksicni otpad tvog organizma biljki ne koristi ..jbga..sr ako sam ...direktan ..no ne podržavam to :(
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: kenit

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Brate prati desavanja na dnevnom nivou biljka ti taman malo povratila snagu i boju ti stavljas cuda u njima pa znas i sam da na biljke u vegeu nikako ne treba stavljati gnojiva za cvet a urin ti je blagoreceno trovanje biljke .Konsultiraj se sa mentorom i vidi tebra sredi to jer biljana moze jos da se sredi i da dogura do kraja .Sretno dalje i bez brzih reakcija (nepromisljenih).Poz
 
07.03.2015
146
159
43
39
@Zelenko63 Nauka tvrdi suprotno. Ne bih diskutovao o tome dalje jer postoje neke diskusije na forumu vec iz rekla-kazala-probala iskustva. A postoje vec radjene i potvrdjene studije ucinkovitosti urina kao djubriva.
Kako da mi pomognes pitas se? Ispisaj se, izmeri ph, zatvori na 24h testiraj ponovo ph i koriguj ga na 6.5 ph.
@Stipe 1:16000 je odnos djubriva za cvetanje dok je 1:25 mokrace. Razlog svemu tome da da korenu malo hrane dok ne proraste ceo novi pot. Definitvno je gladna bila pre presadjivanja.
28102016813.jpg 28102016814.jpg 28102016815.jpg