Raspoznavanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
01.09.2015
0
0
0
40
Ćao svima, zanima me kako pre pušenja mogu da provalim da li je vutra ispravna.
Tjst, pošto nemam stalnog dilera kako mogu da prepoznam da mi ne uvali neku sintetiku ili tako nešto?
PS. E da, ovde po kraju su počeli da puše neki tamjan, ne znam šta je i koji je fazon sa tim?
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Ako nemoš da prepoznaš sintetiku, tj da razlučiš šta je prirodno a šta vještački... kakav je tamjan, šta je plesnjivo ili trulo, šta smrdi ili šta miriše.... onda mladiću nemoj ni duvati :) Fino kod mame uz suknju i ne brigaj... ipak je okrutan ovaj svijet, i samo čeka da proždere neku naivnu i uplašenu dušu kao što si ti ! Dakle za tebe je vutra jedno veliko NO NO :djede:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Ma dječak je omašio forum, otrgne se mami od suknje i eto ti pizdarije :D
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ne slusaj ti ove matorce sta pricaju,nemaju koga zezat pa tebe nasli,a veruj da su napuseni do bola :razvaljen:: ljubomorni sto si ti mlad tako :D vec edukuj se ovde kako da imas svoj grow i nemoj kupovati vuvu vise ;) tako ces znati sta dimis... i kani se tih tamjana .... :razvaljen:: i o kakvoj je suknji ovde rec,najbolje ti je to sa makazicama sredit ;):banana_rasta:
 
01.09.2015
0
0
0
40
Ma ono, nisam ja sve ovo lepo srocio.
Posto se nisam susretao sa sintetikom, zanima me kako izgleda? Naravno da mogu da provalim po izgledu i mirisu ali otkud znam sta mogu da mi uvale.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.