Rastojanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.11.2013
5
1
3
Pozdrav interesuje me koliko rastojanje treba praviti izmedju biljaka napolju prilikom presadjivanja. Imam 5 kom fastbuds gorila glue autofem i 2 kom watermelon candy isto autofem. Uskoro bih ih stavio u zemlju. Interesuje me dakle rastojanje koje treba biti izmedju biljaka,da bi se lepo razvuijale i da ne smetaju jedna drugoj. Pomoc pls?
 

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
610
3.225
203
poz,. pogledaj si dnevnike vanjskog uzgajanja, zatim pogledaj dnevnike unutrasnjeg uzgajanja., ujedno pogledas poneki video na tubu i jednostavno sam dodes do zakljucka...
Ukoliko nisi u mogucnosti evo moj prijedlog bi ti bio kopaj rupe na metar i pol jedna od druge s obzirom da ih imas u planu 5.,neces zauzimati veliku povrsinu, a bit ce ti ''prozracno'' i nece ''smetati'' jedna drugoj. I kreni cim prije ,gle datum.
Sta je sa onima koji imaju 5 biljaka u boxu jedna do druge...ili veci nasad u outu gdje su jedna na drugoj.,nema veze bas neke ... ili?
 
Poslednja izmena:

PsiloCann

Banned
Banovan
26.04.2023
71
399
53
Grmlje 2. odvojak
a i metar je dosta za automate, rijetko koji da mu metar nije dost...najbitnije je da dobro tlo razrahliš i oplemeniš malo humusom, recimo i 20 posto tla da umješaš humus je ogromna pomoć za brzi razvoj korjena, koji je esencijalan za top razvoj vegetacije, pa i cvijeta kasnije, punjenje, mašćenje, i rupe jedno 20l, i sve stigneš do kraja super odradit...ugl nije kasno ako nema grešaka drastičnih....najbolje da mentora uzmeš pa da smanjiš rizik