Razne domaje outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
35
Sretan grow!

Nadam se da ćeš u jesen eksplodirat, al samo od dobre vutre :)
 

Max

12.10.2005
19
8
3
HMMMM,,, sory prika ,sto te budem malo strašno(po struci sam miner) ;) velis imas detektor metala odlicnoooooooo,,,,,, to pali kod metalnih mina ,,,staces sa pastetom i klackalicom,,,,,,a staces sa poteznom koja je razvucena u zvjezdu ili nest slicno improvizirano,,,znaci jedna mina i razvucena na 6 krajeva poteznom zicom debljine najtanjeg silika i fala bogu boje te flore i faune koju spominjes,,,,,,,,
mine iznenadjenja ,,,,,
DAJ MOMAK AKO TI JE VRJEDNO DA OSTANES BEZ stopala (pasteta) pa cuj ako malo budes rukama ceprko mozes i bez ruke ostat((ali samo moli boga da je pasteta inace ces bez glave,,, RADI PAR DOMAJA ONDA STVARNO ODE SVET U ***** ,,,,,,((ade da si napravio plantazu od feminiziranog dobrog sjemena da bude nekih 10 kg jebenih skunkova,hibrida pa se mozda i isplati riskirat)Ali ovo brate em sto ces ostat bez noga jos ces i past kad roknes u zrak,,,,,uglavnom sve najbolje i pazi se PROM-ovke Protu Pjesacka Odskocna Mina(ovo odskocno je zanimljivo,,,,jel skace do metar u zrak,,,,,cudne mine zakopas je i ona jos skace i ako je neki strucnjak zavezo u zvjezdu moze pokrit 30m2 livadicu,,,,,,jos jednom sretno
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Jos nisam isao slikat nista kisa pada ko luda bilo je i leda jedno vrijeme,nadam se da su zive jos,trebo bi ih ici nahranit i iztrenirat malo.
Max ako si pirotehicar onda znas da u sumi koja je minirana najcesce bivaju aktivirane mine zbog divljih svinja,dok setam tamo kenjam u gace istina i oko sebe vidim rupcage od aktiviranih mina,Al od rata je proslo vise od 20 godina to ako dosad nije aktivirano onda je zahrdalo ili propalo,jos kad uzmes u obzir da vegetacija je to sve prekrila i napadalo je lisca granja zemlje tesko da cu ista aktivirat,iako me je strah i sve to stoji,nije nimalo sigurno hodat po minskom polju i sam sam svijestan toga,al mi zivot nije ni ovako bajan pa ako me rokne nek me rokne onda nek cjeli forum prica da sam pogino zbog dima kad je ilegalno i drukcije ne ide.Ovdje kod mene il ce ti pokrast il nemas gdje posijat a tamo i gdje mislis da ima vec e neko posijo e pa tu di sam ja nije niko i ne vjerujem da ce itko ikad osim ako je budala kao ja.Nisam bio tamo neki mj dana tako da ne idem ja tamo cesto,sad kad odem ako su uopce zive a nadam se da jesu malo cu ih sredit i opet necu ic tamo masu vremena i u 3 4 navrata da odem selektiram zenke i mudonje pobacam,nahranim nabacim trening kad dode harvest posikad i to je to.
E sad jedini je bad ako nagazim na nesto da me digne u zrak pa postanem invalid,bolje da me raznese u komade odma nego da bez nogu ili nekog dijela tijela ostanem.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: markonius

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Iskreno mislim da nije vredno života ali ok,tvoj život-tvoja stvar.
Nego šta planiraš od treninga? :)
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pa ako su zive vjerovatno su sad i velike jer su imale par pari listi i odrvenile su,topiro bi dosta grana i u drugom navratu jos jednom topiro i povezo i to je to.Supercropo bi ih sve masivno nahranio i ostavio,mudonje pobaco i kad dode cvijetanje samo bi ih hebacki hranio i ceko da sazriju.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Danas sam iso na site i od 8 biljaka samo su 3 prezivile,i jako su u losem stanju izjedene od buba i led ih je dobrano sasio.Vidi se da nema sunca ne teraju grane uopce i jako lose napreduju.Sad cu posijat neki 50 novi komada i kad odrastu odnjet ih na isti site.Ovih 5 nema ni traga,ni bakra sto sam postavio okolo nije bilo kao da je neko doso i pocupo biljke i poskido bakar.Na kraju sam vidio rupe u zemlji i vjerovatno su krtice to satrale.
Sad sam nabro korpive i pobaco po zemlji i nabro sam da napravim tekucinu protiv buba pa cu ih ic sutra preksutra naprskat ako prezive nprezive ako ne ne.Imat cu novi hbga.




 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
0Owerdoze0 je napisao(la):
.Ovih 5 nema ni traga,ni bakra sto sam postavio okolo nije bilo kao da je neko doso i pocupo biljke i poskido bakar.
trebao bi da budes siguran jel "neko" jeste bio ili nije, ne moz bakar da se dematerijalizuje, a zivotinje ga bas ne gotive za dorucak :) razmisli, proveri nekako, ostavi jos malo bakra... ne zaleci se na isto mesto dok ne budes siguran da li saditi tu ili ne
 
  • Sviđa mi se
Reactions: markonius

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Cuj minirano je,jako mi je cudno sto tog nema,ali vidio sam rupe u zemlji gdje su biljke stajale onako izrovano,sigurno su krtice jer da je netko bio zasto bi ove 3 ostavio,nema smisla.Al ono ko prosle godine napravim out i sve se satre i sad opet ponovo,nemam bas nade za ove 3 al ako se izvuku bit ce dobro sutra stavljam mase sjemenki pa cu ih presadit kad odrvene i to je to.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ako nema biljaka, to je napravio čovjek. Garant.
Traži drugo mesto./plac/ nema tu druge price.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Jucer sam isao na site i naspricao preostale 3 biljke sa otopinom od koprive.Tek sad sam skonto da nema bas tamo direktnog sunca sve je zaraslo i ogromna je sumetina ali ne predajem se ja hehe posijo sam novih 20komada i idem naci novi site ali u istom podrucju.Ako mi prdne u glavu mozda i ove 3 preselim a mozda ih i ostavim pa cu imat 2 sitea.
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
ma samo čeraj par kila pa si miran-taman podmiren :rasta1:
 

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Zar nisi mogo naci jednostavniji(bez opasnosti) sajt?Ne vredi vuva zivota..Bilo kako bilo zelim ti svu srecu :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nebojsa Lekic
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.