Recycle Bin - tema za postove kojima nije mesto u drugim temama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ExtremeGenetics

Banned
Banovan
24.05.2017
17
20
3
Pol miliona u opremi,haha hahahaha.Koji su to laici u 3 urca,bas me zanima kolko heda je oslo sa strane krim glavama da rapsacavaju preko dilera koje drze za jaja.Kad ce to izac u javnost?Aha nece nesmijemo ni pisnit o tom isti dan dobimo metak u celo.
Bas mi je prije par dana naletio jedan druker zbog kojeg sam i oso sa ovog sitea,nisam ga vidio pa ima 8 9 godina i odjednom mi bano na vrata.Kod mene kolega sjedi i ja sad gledam dal da lika odma sa vrata nas dva uvatimo i gazi do smrti reko necu aj bas da vidim sta oce.
I uzmem pistoljsamostrijel koji probija beton i stavim ga repetiranog ispdo stola i pustim drukaru u kucu.I sjedne on vamo tamo prica kak je njemu lose kak je izgorio od kemije i da sam mu ja bio jedini lik s kojim je mogo ikad ista razgovarat vezano za drogu i sl. stvari.
I proslo neko vrijeme a on poco vadit paketice iz gaca carapa dzepova jednom 5 6 paketa trave neke smecarske ne otrimane i jedan hed od doslovno 0.2 moby dicka i prica kak lik nema para da mu pomognem ako nekog znam da ja prodam to govno za njeg.
A meni odma radar blink blink blink,ja reko kolega ja nit dilam a i znao je otprije da ne dilam nego sam sadim a on je dolazio kod mene i gazio se od mog heda i na kraju me odruko.U biti unistio m ije zivot.
Ja reko lega ne dilam ja nista,nit imam trave nit ista,zapalili malo tog njegovog govneta a u drugoj sobi 600w lampa roka 4 super og kusha 1 special kush1 i 1 anesthesia XD,a u stolu jedno petarda bolesnog dima.I reko slusaj,sad si doso kod mene vise nemoj nikad,niej imo lipe ja mu dao pare za kartu,reko nosi se iz moje kuce.Liku svi zubi potrunili od kemije pao na prosijacki stap i to mi je bilo dovoljno da znam da pati,karma is bitch.Uostalom poanta price jest dal su njega papani poslali kod mene jer im smrdljivo to me isto zaboli,ali te njihove tupave metode namjestanja patki prelaze sve granice zadnje vrijeme,znam ih nekad vidit pod prozorom kak njuskaju jel smrdi trava dolsovno,i onda sam izletim sa kerom i reko sta je sta snifate,nema vise trave sve sam poduvo,a pol kvarta smrdi,jer ja sam od onih sto duvaju poprilicno mnogo.I tako citam sad ovo gledam video i ne vjerujem sta oni tim ljudima jadnim rade,pa sta i da dila hebemu mater nije to heroin,dila ljekove doslovce jos mu nagradu dajet za trud smecari jedni.Ovako hapse sve odreda pogotovo za travu jer na njoj mogu najvise para okrenit,u detalje necu da ulazim al znam sta pricam.Kod nas u gradu imaju posebnu jedinicu obucenu za trazit siteove,dobli su ic dronove sa kamerama i aute za probijanje kroz gustu sumu,dokel ce ova aspurdnost ic ja nemam pojma.Al svakako nece niakd stat na kraj nama pravim growerima,ja cim sam iz zatvora izaso isti dan sam narucio pakovanje sjmenki i rokaj,maknu jednog doce druga 2.Sve je tu samo pitanje love,neko dila neko ne a policija oce samo droge pare i kurve,nepobitna cinjenica al najvise vole pare.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Znas sta je poanta price.To da je ovo forum sa ekipom koja uzgaja,pusi,zivi opusteno i druzi se.Kakvi crni samostreli,pistolji,metak itd..I te price "drukare",unisten zivot..Pusti to..kazes druknio te,unistio zivot i jos ti u kucu dolazi?!A cijela ulica po travi smrdi,ti iz murije izasao..Pa daj malo spusti loptu i pripazi da te opet ne stave sa sest klipana u devet kvadrata gdje ni zatvoren wc nemas..
Opusti se,pusti negativu..uzivaj u miru,sreci,ljubavi.Proslost iza sebe i zivi danas,osjeti zivot..
Zato zivi ovaj forum.Jer se nadu ljudi koji vole,cijene vutru i njezin uzgoj,znaju da to nije droga i izmjenjuju iskustva.A krimosi,krimi price..to je sve lazni sjaj koji nema mjesta na ovako predivnom forumu.Moje misljenje.
Dobrodosao na forum.
 

ExtremeGenetics

Banned
Banovan
24.05.2017
17
20
3
Ma kolega neznas ti sta sam ja proso i vidio,od domova do robije vec sam bio sa deset likova kretena zatvoren,spavo sa pedofilima i silovateljima,ratnim zlocincima ubojicama.
To sto kazes da je to lazni sjaj vrijedas dolsovno moj lifestyle,kod mene je uvjek bilo kriminala u zivotu al da ne idem u detalje koji nisu za ovaj forum,post gore sto sam naveo je samo mracna strana tog svega za koji puno ljudi nikad nije culo.Ja znam sta ja pricam a te fore da sam doso tu se naslikavat sa nekim gangsta forama mos okacit o jaja da izvines jer ja i jesa mhebeni kriinalac i nis drugo nez u zivot,nieam ni starce ni nis ulica me odgojila zato pazi stra pricas jer ne znas sta pricas.
Ja nisam od onih fake fu fu degena koj ise naslikavaju sa beretom a ni iz kuce u zivotu nisu izasli,sam sjede i drobe se od heda,ja sam vodio poso,bio sa mjedan od likoa di god se pojavim svi me respektaju a i danas me ljudi prepoznaju.
Ovo niej neko fu fu govna lega ja sam stara garda u zivcotu niceg nisam vidio osim loseg,kako spustanje lopte prijatelju,meni ulica tece kroz vene.A da ne spominjem policiju i sranja sta sam tamo vidio i sta su meni radili to nebi ni vjerovo ali ajd,to uopce nije dio tvog zivota pa se ni necuim sto to ne porepoznajes,mene da znas u zivo drukciji bi film vrtio.Sam sebe uzdrzavam odkad znam kako znam,sam bez pomoci bez ikog,bez staraca,bez skole,bez posla.Jedino sto me prati cjelo vrijeme u mom zivotu su moje jebene traume i jebeni ptsp,nisam spavo normalno ima 10 gpodina,i samo trava mi pomaze.Imo sa mterapiju koja bi i konja uspavala,prijatelju ja sam covijek koje nevidas svakodnevno u zivotu,a i ako iakd budes imo priliku upoznat nekog takvog,osjetices dusu u rijecima i patnju koji produ ljudi ko ja.
To sto sam uopce ziv je hebeno cudo a kad bi ti reko cemu sam svjedocio proso i cinio iso bi povracat.
Znalo je bit dana kad sam gladovo,sve je bolio ***** a ja bio klinja iz doma me na cerstu sutnili i sta sad?kolega pajser i udri,nema sta nisam orobio prije 15 godina,bio sam u jebenim novinama,u emisiji istraga sa robert valdecom,sa 13 godina su me zatvorili u zatvor jer sam puko do jaja sto je zakonom nemoguce,u zavtoru sam proslavio 14 rodendan.
Zato molim te ono o cem neznas bolje je da ne govoris jer ispadas eto to sto ispadas.
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
dobro ti je hazeri rekao. tvoj zivot je tvoj zivot i zivi ga kako te volja, ali navlacis negativu na sebe sa takvim stavom, a ocito ti ne treba.

inace likovi koje ja znam sa semama znas ti sta sam ja prije 15 godina i to sad zicaju za kiflu. ako ne znas, uci pa ces znat vise od samo kriminala. nikad nije kasno. choose life
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
he he, ma trenirao je on i vise od toga, pa kad je izasao na prvi mec popio nokaut
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Nije bitno što si prošao nego je bitno što jesi sad. Ružna iskustva mogu biti odskočna daska ili te mogu pokopat, sve je na čovjeku.

Društvo je loše smišljeno ali nije opravdanje da i mi budemo loši...
Taj čovjek i sin su išli prečacem do novca tako da je uredu da ih se zatvori. I još nešto bitno za reći je da mi ne možemo vidjeti loše dok ne spoznamo. Da li je onaj sa Downovim sindromom tužan jer ima sindrom. Da li je onaj koji je u komi tužan jer je u komi. Da li bi mi u ovom trenutku bili tužni da se možemo pogledat iz veće svijesti i inteligencije... čovjek povezanih očiju se stalno vrti u krug. Velika pamet vrti u krug... svijest prepoznaje i spaljuje kroz bol i patnju.

Kaže izreka: Bog je podijelio pamet tako da svak misli da ima dovoljno ;)
 

ExtremeGenetics

Banned
Banovan
24.05.2017
17
20
3
Gle to sto sam ja iznjeo svoje misljenje ne znaci da me morate odma potkopat.Sta bi sad trebo cjelu zivotnu pricu da izcitiram i ovo je prvise sto sam rekao.
Taj covjek i sin sto su isli precacem bla bla...prijatelju zivimo u drzavi gdje ljudi nemaju za jest ako ensto neko pokusa nisi ti tu da osudujes ni itko drugi.
Ako je ovaj foru mi dalje onakv kaka vje bio i priej pa ja nemam tu sta onda da radim.
To sto netko od vas ne moze podnjet to sto jesam niej moja stvar,spominjes tu bogu a vi svi mi tu sudite a osnovu mog posta i isprdavate me i bacate tu ovog degena iz citulje.Ja nebrijem da sam neki gangster ali eto sta je tu je.
 

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.480
8.749
258
out of space & time
ne pratim bas ovu temu i ne bih u diskusiju ulazio,primjetio sam jednu stvar u prethodnih nekoliko postova,koju vi ocigledno ne bendate.

cini mi se kao da dajete malo previse informacija o sebi.
dje ste bili sta ste radili.. OZNA,UDBA...nikad nisu prestali da postoje,i nemaju apsolutno nikakvog drugog posla no da njuskaju.. sigurno im nije mrsko provjeravat ko je dje lezo i u kojoj emisiji je spominjan..

ne zamjerite ovo je bilo cisto kolegijalno. ljudi se zanesu u emocijama pa kazu vise no sto treba,a znamo da ima "ljudi" koji bi to rado iskoristili..

peace and keep growin:bocni::
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
OZNA,UDBA...nikad nisu prestali da postoje,i nemaju apsolutno nikakvog drugog posla no da njuskaju..
ma jos gore postalo, kod mene u selu ima par udruzenja taxista, a dva su preduzeca, sa vlasnicima, a vozaci su zaposleni samo da voze; e sad, jedno od njih cije usluge koristim jer imaju dobra vozila i uslugu, tu poceli da zaposljavaju po partijskoj liniji, smenjuju poslovodje, otpustaju radnike i dovode neke cudne likove koji se nesto kao raspituju i palamude politiku.
ybeni provokatori i cinkare.
 
18.08.2016
173
47
28
40
Imam 2 biljke(auto norther light),tek su pocele da cvijetaju.I imam jedno pitanje.Citao sam u ovome forumu da neko pomocu cokolade poboljsava cvijetanje..a moje je pitanja ako ima neko od iskusniji ima li ikakav nacin kako da poboljsam cvijanje tj da cvijetovi budu puniji i bolji?
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
da neko pomocu cokolade poboljsava cvijetanje
cuj... ja sam cuo da marsovci znaju sletet na cvetove i poboljsat kvalitet... to jes napravit super cvetove...
pisao je neko o tome na forumu,dal moze neko od iskusnija potvrdit tako nesto ili ako ima iskustva po tom pitanju...
E tako frend zvuci tvoje pitanje... jok brate nadrobi im bajatog leba i pasulja,pa pohrani,a ako je pasulj na teletinu ima da polude .... cuj jbt,ka da je pisao neko to bitan pa se postavlja pitanje oko toga...
nego pogledaj malo bolje forum pa vidis sve i svasta...
:spliff::spliff::spliff: eh deda mraze sta skreces sa staze:fuck:
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
eto moj post zavrsi na groblje,sad samo jos uprava sa groblja da dodje i imacu problema...
ja sam danas kupovao jeftino neke nemacke cokolade,sa marsovcem na ambalazi... pa me to asocira na marsovca i ovu cokoladu... a mozda bi i vutra postala cokoladna,treba to covek probat...
jbt gledam i ne verujem
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri