Recycle Bin - tema za postove kojima nije mesto u drugim temama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Perohrcak

Aktivan Član
05.03.2017
202
2.176
143
31
Split
@Felt
Druze divin se i tebi i tvojim ljepoticama. Mene si prvog potaknuo da ih narucim za sljedecu sezonu. Ti super automati su san snova svakog growera, dobra potencija, a i brzo su gotove koliko dobro pratim nekih 4 mjeseca od klice do harvesta??! Ako sam u pravu...
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Felt

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
U pravu si no imaj na umu da nisu svi super automati baš toliko super.U današnjem svijetu se dobrom reklamom može prodati i najveće govno pod nešto najbolje.Trebaš znati da i nije sve do sjemena nego je i priprema isto toliko važna.Nije da ćeš bez muke doći do dobrih rezultata.Prošle sam godine imao 5 tih Stinkya,jedan je u početku otpisan,dva su bila prosječni automat no dva su sve te nedostatke nadoknadili te sam još plus dobio hrpu sjemena što ću i ove godine napraviti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Perohrcak

Aktivan Član
05.03.2017
202
2.176
143
31
Split
@Felt
Sljedecu sezonu ide dnevnik i u njemu naravno samo stinky.Svaki tvoj savjet je dobrodosao!
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Felt

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.863
358
@Felt molio bi te sliku tih automata koji vani daju pola kg suhog ili jos bolje kile el ja prosto u to nemrem vjerovat kao pocetnik a volio bi se razuvjeriti, nista zlonamjerno da me nebi krivo shvatio:thumb:.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
@hondofob1
vidi super stinky od shortstuff seeds, ili cijeli asortiman super automatika od flash seeds-a. obicno su sative u pitanju, al je flash seeds navodno prvi napavio super auto indiku.
ide i preko pola. radi se o automaticima koji krenu cvjetat dosta kasno i budu veliki ko foto.
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.863
358
Pa to je buducnost growanja osim za ljubitelje oldschool sorti, vrhunski nadam se da cu i sam jednog dana posaditi nesto takvoga.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and Stipe

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
ja prosto u to nemrem vjerovat kao pocetnik
ma i visegodisnji iskusni clanovi nisu mogli da poveruju, al eto... nisam se mesao u tu raspravu sto je bila ;)

Pa to je buducnost growanja

ne znam za shortstuff seeds sto ih pomenuo @Stipe
ali citajuci o flesh seeds, misljenja sam da je to neki gmo, to u moju bastu nece uci, bar dok se ne razjasni sta su oni prilepci, stitch 0.1, stitch 0.2, u genetici.
htedoh ove godine da ih narucim, ali me je to odbilo i uzeo old skul :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: h0nda

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.863
358
@grouchy ma i ja sam takvog nekakvog misljenja al dat cu priliku najesen zimu jednoj dve sjemenki od flash seeds-a cak sam vidio da ima jednu indicu pa cu probat, ove dugoiscekujuce sative mi bas nisu napete mort jednog dana!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri