Recycle Bin - tema za postove kojima nije mesto u drugim temama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beetlejuice

om namah shivaya
09.02.2016
474
1.729
143
Babilon
Bit ce da mu je list (vlazan) istrulio u cvijetu i navukao plijesanj..(tako je meni jednom bilo)
Ako si bio banan zbog prgavih komentara i vracao se cak par puta onda zakljuci da to ovdje ne prolazi,jebiga.
Ovdje smo da si pomognemo,sretno do kraja da bude tvrdo i masno.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
aj pukni sliku da vidimo
inače,biljka je do yaya :)
šteta bi bilo da počme trunut
jel' streseš grane nakon kiše?
da se cvijet brže sušne
 

uu_ro_kan

Banned
Banovan
02.05.2015
3
2
3
30
1. Nisu maknuti svi listovi, ima ona dovoljno hrane ne optrecujte se time

2. Pljesan moze napdati cvjetove, listove, stabljiku pa cak i korjen kao sto sam rekao prije.

3. Mislim da sam puno vise strucno kvalificiran i znam o listu pa cak i o biologiji gljiva vise od vecine poznanika foruma, urednika, grow supporta i ostalih bestija.

4. Pogledajte kako je tekla rasprava izmedju mene i njega i onaj njegov nhf na koji nisam reagirao i onda jos jedan komentar koji ga nisam trazio. Dakle ja sam postavio pitanje na koje nisam dobio odgovor ni pomoc vec samo offtopic komentar da sam maknuo previse lisca.

Tresem grane normalno pa nisam noob.
Evo postavit cu jos par slika i nadam se da nece vise biti offtopc. Zanima me vase misljenje iako ja vec imam ideju sta bi to moglo bit. 20170913_180724.jpg 20170913_180739.jpg 20170913_180846.jpg 20170913_180851.jpg 20170913_180906.jpg 20170913_180921.jpg
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Gle. Čovjek koji omalovažava lika koji mu peče hamburger dobit će gratis par stidnih dlačica unutra, 100%.
Ljudi rade, imaju neki i djecu i još su zmajevski napljugani, ipak izdvoje vremena i otipkaju ti nešto da ti cvjeće ne uvene a ti negativan..

I de reci onda, s obzirom na točku 3. tvog posta, u čemu je problem s biljkom (da znaju svi kom se jave slični simptomi)


Ja ću ti za nagradu kaj si mi dao palac dole reći kaj si zayebo, jer sam pozitivan lik :rasta:
Napravio si nepotrebnu agresivnu defolijaciju na sativastoj biljci koja već sama po sebi ima ok strukturu lista i gustoću krošnje za dobar protok zraka i prodor svjetla. Nebu rodila sarme pa kaj onda? Sad znaš mjeru, skini drugi put manje i usporedi, podjeli s nama detalje da i mi malo "ispoliramo" svoje metode i stilove i to je to. Zitivnopo samo i bit će sve bolje :joint2:
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.257
233
Čudna šuma
ako je pljesan sta da radim?
Mislim da sam puno vise strucno kvalificiran i znam o listu pa cak i o biologiji gljiva vise od vecine poznanika foruma, urednika, grow supporta i ostalih bestija.
Toliko znanja biologije a neznaš ni da li je plijesan ni što da radiš snjom :thumb:

Editirat ću da se ne mučiš dvaput stiskat palac dole ;)
onih koji nemaju zivot i koji zive za prepucavanje preko interneta
Očito nisi svijestan da je prepucavanje i prgavost došla sa tvoje strane samo zato što nisi dobio odgovor kakav si htio. Da si ostao u lijepom tonu kao u prvoj poruci možda bi se razvila kakva informativna diskusija a ti si već na prvi odgovor počeo dramatizirati i vrijeđati,prvo jednog člana a onda i ostatak foruma.
Mnogo si agresivan za jednog stonera,opusti se i ne budi ljut na cijeli svijet :mario::
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

uu_ro_kan

Banned
Banovan
02.05.2015
3
2
3
30
Pratim forum jos od osnutka, prije nego kaj su pali serveri i sve se zbrisalo, prije nego kaj je bilo pola sadasnjih mentora i moderatora i cega sve ne. Mogu reci da je posve otiso u *****. EVo ja vec 3. put pitam isto pitanje i dobivam offtopic/toxic komentare, ili komentare od samoprozvanih strucnjaka. Jedini postovi koji valjaju su uglavnom oni na pocetku tema, jer tada su ljudi pomogali jedni drugima i nisu srljali u magli kao sad. Znalo se tocno sve kako kada i zasto, argumentiralo se cinjenicama a ne prosranim misljenjima. Ne da mi se sad trazit, ali vidio sam nedavno neko je pitao kako da se rijesi pljesni. Dobio je odg da stavi pola zlicice sode, prstohvat duhana, 1 dl mlijeka, malo cilija, cep sapunice, pola dl neem ulja i pola deci nekog drugog ulja, kokosove kore i meda. Pa mislim stvarno. Dns stvarno svatko pise sta hoce, ne zna se vise ko pije ko placa.
Ja ako nesto ne znam ne pametujem o tome i ne pricam sranja koja mi padnu napamet dok sam napusen. Ekipa se samo inati a nema blage veze. Ugl limebo tuki, 90posto sam siguran da znam sta je ovo, i vrijeme ce pokazati kao sto i uvijek pokaze. Zelio sam brzo reagirati u slucaju da je netko mozda znao odma o cemu je rijec i povezao 2 i 2 ali dobro. Vi i dalje ucite ljude da je to od prekomjerne defolijacije, a ja cu i dalje svake godine brati kilu s biljke.

Uzivajte i budite mi pozdravljeni ali ne ocekujte moj odgovor. Pridonio sam dosta na ovom forumu i nije mi zao, da se tu puno nauciti, ima i puno clanova, neki i zive od njega, ali ipak je najvise onih koji nemaju zivot i koji zive za prepucavanje preko interneta i za natjecanje u tome ko ce napisati vise postova i dobit vise lajkova nebitno kakav je njihov sadrzaj. Ljep pozdrav ekipa ! Ako nema ko da vas jebe, jebite sami sebe. :)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Ne vidi se dobro, al vrh kao da je okicen prasnicima
 
03.07.2017
69
16
8
28
Ne moze bit momak jer su sve automati a uslikat cu sutra sad sam mrtav od premjestanja imam 7-8 starijih automata i 30-tak mladih sve sam ih parkirao na sunce upravo
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Uhhh,ovo bi vrlo lako moglo strunit.
Špricaj to protiv plijesni.
3. Mislim da sam puno vise strucno kvalificiran i znam o listu pa cak i o biologiji gljiva vise od vecine poznanika foruma, urednika, grow supporta i ostalih bestija.
Sad me žarko zanima kako se delfini prcaju.
Odo to potražit na go_Ogle.